ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
# 210
Е, к'во не се знае - те вече взеха Copa del Rey...  Crossing Arms
Te я взеха, ама я счупиха  Joy "Лоша поличба споходи Реал Мадрид часове, след като „Белия балет“ надви Барселона в продълженията и триумфира с Купата на краля. Ценният трофей, който не бе печелен от Реал в продължение на 18 години, бе премазан от специално наетия открит автобус за почетната нощна обиколка из улиците на Мадрид. Инцидентът се случил в 4.15 тази сутрин близо до фонтана Сибелес, точно в момента, когато автобусът се доближил до традиционното място за празнуване на феновете на Реал. Може би заради сипещия се дъжд, трофеят се изплъзна от ръцете на Серхио Рамос и попадна под гумите на автобуса."

Виж целия пост
# 211
Виж целия пост
# 212
Хахаха, малиии, а аз помислих , че Рамос падна от автобуса  Joy Ужас, пу-пу.

Резултати от анкетата:

Кой ще победи в поредното Ел Класико?
Барселона  3 (27.3%)
Реал Мадрид  4 (36.4%)
Равен  0 (0%)
Не знам, колебая се  0 (0%)
Грам не ми дреме  4 (36.4%)
 
Виж целия пост
# 213

Te я взеха, ама я счупиха 



Хихихи, голям смях! hahaha
Егати каръка, да си прегазиш трофея!
Виж целия пост
# 214
Аз пък чух,че счупеното носи щастие
Ама новият октопод пак позна  Thinking
Виж целия пост
# 215
Аз пък чух,че счупеното носи щастие
Ама новият октопод пак позна  Thinking
Нищо, и той ще стане на супа. hahaha
Виж целия пост
# 216
Да ви покажа новите екипи на Челси за следващия сезон, вече без червената лентичка Simple Smile





И вратарската

Виж целия пост
# 217
Добро утро. То вече е добър ден. Хубави фланелки. Ще наметна една на стара на Барса и почвам да меся козунаците.

Виж целия пост
# 218
Аз боядисах яйцата, а вие? Party

Виж целия пост
# 219
Ливърпул си вкараха головете до края на сезона..  Mr. Green 
Юнайтед пак тънко минаха, головете на Митя били само от наказателното поле, пък тоя грах вкарва само от малкото наказателно.
Виж целия пост
# 220
Аз пък чух,че счупеното носи щастие
Ама новият октопод пак позна  Thinking
Носи, носи.. то се видя.
Октопода руулз..  Mr. Green
Виж целия пост
# 221
Днес наистина е Великден! newsm44
Гол на Торес за Челси!
Виж целия пост
# 222
Днес наистина е Великден! newsm44
Гол на Торес за Челси!


 smile3532 smile3532 smile3532

Све, изплагиатствах те.  Blush
Виж целия пост
# 223

Све, изплагиатствах те.  Blush

Kъде?

И малко в аванс:
Честито Възкресение Христово! Здраве, благоденствие, мир и любов за вас и близките ви!


Виж целия пост
# 224
 smile3521 smile3521
Днес наистина е Великден! newsm44
Гол на Торес за Челси!

Абе да не те тревожа,ама то това ще е до следщаия Великден...е,аиде, поне до Коледа..
 smile3521 smile3521
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия