ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 138
  • 750
# 345
Ми ......не знам..стават такива работи:)))
Виж целия пост
# 346
Лелеее, верно ли си ти  Joy  Hug Ееее, най-накрая! Simple Smile

И на мен нещо не ми се нрави мача, ама бирата още не ми е свършила. Наздравеее
И на мен...........ракията:)))
..скучен мач..мда:)
Виж целия пост
# 347
Fuuuuueeeeeeerrrrrrrrraaaaaaaaaa Pepe.
А на мен никак, защото съм на Бернабеу Grinning
Моу Fffueraaaaaaaaaaaa.
Виж целия пост
# 348
Ха, изгониха Моу!
Виж целия пост
# 349
Моуриньо го тикнаха зад решетките  Joy Joy

Дано Реал с 10 човека се разиграят.
Виж целия пост
# 350
Ама глей кви писма пише сега на футболистите  Laughing!
Виж целия пост
# 351
Нямаше червен..гадове мръсни
Виж целия пост
# 352
Нямаше червен..гадове мръсни

Е, то винаги е така, нима не знаеш?  Grinning
Виж целия пост
# 353
 Rolling Eyesаз си леганх то пък взе че се раздвижи мача
Виж целия пост
# 354
Нямаше червен..гадове мръсни
Да си призная, и аз не разбрах(а и не видях) за какво даде червен картон съдията.

Ох, страшен е Касияс! Ако беше от Барса, щях да живея в пълно щастие  Laughing.
Виж целия пост
# 355
Защото влезе остро в крака на Алвеш, а той се въртя драматично, все едно е от Болшой Simple Smile
Виж целия пост
# 356
Нямаше червен..гадове мръсни

Е, то винаги е така, нима не знаеш?  Grinning
..аз не знам ....за кой викам..ти..дали знам:)))
Виж целия пост
# 357
На мен като неутрална ми харесва развоят на мача......Най-сетне нещо интересно, което да ни събуди......Утре ще се пише много за картона и Моу.......Журналистите могат да са спокойни - ще има какво да дъвчат......
Виж целия пост
# 358
абе челси..ти ли гледаше формула:)
Виж целия пост
# 359
Не, Сарки и Анели Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия