ФУТБОЛНИ фенове ..::11::..

  • 21 661
  • 754
# 435
ми мерси за ... комплимента.  Laughing гледам ти си привърженик на италианския футбол..
Сарки,  Hug до къде стигна с биричка, мен нещо не ми се отвори глътка тая вечер  Grinning
Виж целия пост
# 436
Имам още една бира.  Mr. Green
Няма да си легна скоро, ти докъде я докара?  hahaha
Виж целия пост
# 437
... или поне по италианските мъже  Joy шегичка. Ние тук се и шегуваме  Laughing

аз до никъде не я докарах.. бирата ей така си ми стои... грехота!
Виж целия пост
# 438
Бягай да я отваряш, без друго само ние си пиянстваме днес.  hahaha
Виж целия пост
# 439
По-скоро само ти  hahaha аз за сега гледам само  Laughing
Виж целия пост
# 440
Е, кво гледаш още, то стана 12:30!  hahaha
Виж целия пост
# 441
Аз, като ти казах, що не слушаш кака ти?
А ти вече ще слушаш ли батко си!? Mr. Green

-True Blue-, всичко гледам аз Wink В Англия твърдо против Манчестър и много ЗА Челси и Тотнъм. Затова още след гола на Видич спрях мача че много се нанервих на Иванович и Луиз.
Виж целия пост
# 442
А ти вече ще слушаш ли батко си!? Mr. Green

Ми нали те слушам вече, к'во искаш ся?   Crossing Arms
Виж целия пост
# 443
Ехеееееееееееее, честно ли? Simple Smile Не мога да повярвам, рядко се случва да чуя някой да каже, че е против Манчестър и ЗА Челси , да не говорим пък в комплект с Тотнъм  Grinning Ми, добре дошъл в клуба, тогава!
Сарки, на мен 12.30 ми е като девет и половина  Laughing

Виж целия пост
# 444
И в 9:30, пак си много окъсняла!  hahaha
Сипвай бира, бе!  cheers
Виж целия пост
# 445
не 9:30 бе, 21:30  Joy
Айде отворих я, то на теб може ли да ти се откаже Simple Smile  cheers пък и една биричка, никога не е излишна.
Виж целия пост
# 446
Ем да, бе, 21:30, що ме караш да пиша една цифра повече?  hahaha
Наздраве! cheers
Виж целия пост
# 447
Ехеееееееееееее, честно ли? Simple Smile Не мога да повярвам, рядко се случва да чуя някой да каже, че е против Манчестър и ЗА Челси , да не говорим пък в комплект с Тотнъм  Grinning Ми, добре дошъл в клуба, тогава!
За фен на Ювентус да мрази Манчестър е най-разбираемото нещо Wink
Виж целия пост
# 448
Ехеееееееееееее, честно ли? Simple Smile Не мога да повярвам, рядко се случва да чуя някой да каже, че е против Манчестър и ЗА Челси , да не говорим пък в комплект с Тотнъм  Grinning Ми, добре дошъл в клуба, тогава!
За фен на Ювентус да мрази Манчестър е най-разбираемото нещо Wink

нещо ми се губи логиката тук..?
Виж целия пост
# 449
нещо ми се губи логиката тук..?
Кошмарът ни в ШЛ. Когато раните ми заздравяха и с идването на Роналдо не ми бяха толкова омразни, но сега след като го няма заради единият Гигс...не си струва да се преструвам Simple Smile

Но иначе виждам че въпреки фенка на омразният отбор и ти не си далеч от футбола както смятам всеобщо за жените.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия