ФУТБОЛНИ фенове ..::11::..

  • 21 661
  • 754
# 495
Въх, Роми, това не е бира.  hahaha cheers
Виж целия пост
# 496
В този тежък за Испания момент посвещавам купата на Примера дивизион в памет на жертвите от от земетресението в градчето Лорка (Мурсия)което стана преди 4 часа.  Weary


Божеееее,тъкмо гледам-ужасно е....този астроном почти да се окаже прав...жестоко земетресение ,но не в Рим,леееко по-на запад!!!!!!!!!! Shocked
Виж целия пост
# 497
Въх, Роми, това не е бира.  hahaha cheers
Я пак виж!Оправих картинката...аз щото гледам новините едновременно....
Виж целия пост
# 498
А, е това е друга бира.  hahaha
Буквално!   Joy
Виж целия пост
# 499
СААААААРК,спешъли фор ю
Mui Bien newsm10 cheers cheers cheers
Виж целия пост
# 500
А, е това е друга бира.  hahaha
Буквално!   Joy
тъй тъй newsm53
Виж целия пост
# 501

 Hug
Виж целия пост
# 502
"Абе ти мен уважаваш ли ме като човек и индивидуалност"-дето вика един приятел,когато изгуби броя на...чашките newsm47 newsm03

Виж целия пост
# 503
Като човек много, а пък като индивидуалност, ако знаеш как те уважавам...  Drunk
Виж целия пост
# 504
Барса спокойно може да си почине и да се подготви в предстоящите 2 последни мача от Ла Лига за Големия Финал!!! ТАзи вечер ,срещата с Леванте мина протоколно....мнооого добро завръщане на Абидал! Яд ме е ,че Меси не можа да вкара,а имаше едно фантастично заработено положение,при което тресна страничната греда...ЖАлко,мина го по голове Роналдо,след като вчера постигна 3-ка Crossing Arms,обаче нищо,нека и от Кралския клуб да си имат утеха Wink(Благородна за пореден път bowuu)!
А на Пике ,Шакира сякаш му бе изпила силиците за този мач Laughing....дано покрай Финала за ШЛ да има концерт в Нова Зенландия! Mr. Green Laughing(примерно!!!) Joy
Виж целия пост
# 505
Като човек много, а пък като индивидуалност, ако знаеш как те уважавам...  Drunk
Чувствам,че това лято,като си дойда ще трябва да си направим една форумска спИвка!!! Да си докажем "уваженията'един вид hahaha.Тъкмо към края на август и мачовете ще са почнали! Wink
Виж целия пост
# 506
Няколко пъти ще ти докажа, ако трябва!  hahaha  Hug
Виж целия пост
# 507
Добро утро.
Виж целия пост
# 508
Добро утро!

Голямо писане е паднало тия дни.
Честито на патерица на Ели и Сияна - много щастие и късмет!

Честито и на всички фенове на Барса.

Едно 'драсти на колегата бианко-нер. И аз съм такава, ама в тая тема съм под прикритие, че освен Мамето и Цец, другите са върли врагове на де що има италиански отбори. Пък щом си и от Челси...  Hug Hug

Виж целия пост
# 509
Честито и на всички фенове на Барса.

Оу, да, мерси!   hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия