ФУТБОЛНИ фенове ..::11::..

  • 21 661
  • 754
# 540
Аз ще почерпя по бира. Моите началници решиха вместо да дават билетите за Шампионска Лига на най-добрите оператори - да ги разиграят на лотария.
Виж целия пост
# 541
Мерси за биричката, супер е за тва топло време Simple Smile Ми успех в лотарията тогава Simple Smile
Виж целия пост
# 542
Ахххх какви мачове днес!!!!!!!!!
Блекпул - Болтън (Блекпул се борят за оставане в първенството) правят голяма надпревара и в момента резулатата е 4:3
Блекбърн - МЮ също правят страхотен мач!! Еххх, жалко, че първеснството свършва, не че не ми се искаше заради слабия сезон на Челси ,но пък какво ще правим без мачове 3 месеца  Cry
Виж целия пост
# 543
тоя мач ме е срам да го гледам  Crossing Arms
ужасни са Манчестър  Stop
Виж целия пост
# 544
Ееее, добре че дадоха дузпа за Юнайтед, че не виждам как щяха да вземат мача!!!

май ще мина на другия мач. Там поне има интрига.
Виж целия пост
# 545
Ееее, добре че дадоха дузпа за Юнайтед, че не виждам как щяха да вземат мача!!!
Tired, трябва да се съглася  Blush
Виж целия пост
# 546
Валдано напуска Реал заради кавгите с Моуриньо
Виж целия пост
# 547
По Диема почва финала за ФА къп, както каза ББ "едно от най-значимити футболни събития в света и в частност в Англия" Simple Smile За който не знае, това е много ценен турнир на острова и е голям престиж да го спечелиш.

Честита титла на дяволиците в темата Simple Smile
Виж целия пост
# 548
Честита ни 19та титла  Twisted Evil

ама ако можем да си постегнем отборчето, че днес ма издразниха като никога  Twisted Evil Mr. Green Mr. Green


Стискам палци на гражданЯта, Тевес почва титуляр - благосклонна съм  Twisted Evil
Виж целия пост
# 549
 Joy Анелка, ти си и за Юнайтед и за Сити , тъй ли Simple Smile То малко като мен, фенка на Челси, пък харесвам и градския съперник Тотнъм  Laughing
Виж целия пост
# 550
Честита ни 19та титла  Twisted Evil

ама ако можем да си постегнем отборчето, че днес ма издразниха като никога  Twisted Evil Mr. Green Mr. Green


Стискам палци на гражданЯта, Тевес почва титуляр - благосклонна съм  Twisted Evil


Niamam kiriliza ,a i tazi na saita ne se otvaria.
Chestita 19-ta titla na vsichki diavoli i diavolici...
Ujasen mach,ako ne beshe tolkova vajen niamashe da go gledam...
s tozi sastav i igra na 28 May , do 20 min Barca ste vodi s 3:0 pone..
Виж целия пост
# 551
Е, Фърги едва ли ще пусне точно този състав с/у Барса, ще си оплете кошницата той е дърта лисица (в добрия смисъл).  Леле този Кушчак  Joy искрено ме развесели, че чак и претенции за титуляр има. Не че не е правил и много добри мачове, де. Не знам какво ще правите с вратарския пост сега лятото. Аве, нещо говори ли се в Манчестър? Аз май нищо не съм чела за евентуален трансфер на вратар в МЮ, а то със сигурност ще има. Дано не вземат вратаря на Шалке Simple Smile
Виж целия пост
# 552
Joy Анелка, ти си и за Юнайтед и за Сити , тъй ли Simple Smile То малко като мен, фенка на Челси, пък харесвам и градския съперник Тотнъм  Laughing
Mr. Green
нали още не мога да прежаля Тевесчо, за тва съм за тях .. че и Марто беше при тях  Crazy

Е, Фърги едва ли ще пусне точно този състав с/у Барса, ще си оплете кошницата той е дърта лисица (в добрия смисъл).  Леле този Кушчак  Joy искрено ме развесели, че чак и претенции за титуляр има. Не че не е правил и много добри мачове, де. Не знам какво ще правите с вратарския пост сега лятото. Аве, нещо говори ли се в Манчестър? Аз май нищо не съм чела за евентуален трансфер на вратар в МЮ, а то със сигурност ще има. Дано не вземат вратаря на Шалке Simple Smile
Twisted Evil, още се носят слуховете за него  Mr. Green
Ама Авето да каже, дали не се носят и други информации около Олд Трафорд Mr. Green

Аз след тоя мач, Кушчак не щЪ и да го скивам на резервната скамейка  Twisted Evil
Виж целия пост
# 553
Ами градката клюка е разнопосочна...за момента се говори,че всички грешки на Куши днес са били с цел. Ще заминава от Ютд,ама къде , не се знае.
За вратар е още по интересно....има договор с вратар подписан, но засега няма да се огласява. По непотвърдени източници от кухнята това е Стекелберг( не знам дали съм го написала правилно), аи никои не отрича бомбата - ВДС да остане за още един сезон...знам само със сигурност,че следващия сезон ако е без ВДС ще е ужасен..
Виж целия пост
# 554
Неееееееееее, само не и Стекеленбург. Толкова го харесвам този вратар Simple Smile А и смятам всички го помним от световното и какво направи с холаднския отбор. Той наистина е достоен наследник на ВДС. Аз пък си мисля, че това ще му е последния сезон. Взе вече ШЛ, взе и рекордната 19та титла в Англия.... наскоро му се роди дете (май преди година и нещо) а е и на 41 години. Смятам, че вече наистина иска да си обърне внимание на семейството. Помня, че и жена му нещо все боледуваше. Така че, той има пълното основание да се пенсионира. Взе максимума с Юнайтед, натрупа милиончета, нека се отдаде на заслужена почивка сега  Mr. Green  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия