Име за нашата принцеса

  • 19 156
  • 66
Здравейте мами!Терминът ми е на 1 юни, очакваме момиченце, а все още нямаме конкретно име.Ще ви бъда благодарна,ако се включите в анкетата и дадете своя глас за едно от имената, които сме харесали по някакъв начин. Приемам и всякакви други предложения и идеи за красиви женски имена.
Предварително благодаря  Hug
Виж целия пост
# 1
Пожелавам ти живо и здраво детенце с най-красиво име!
Предлагам ти моите любими дано ти харесат и на тебе - Лилия, Вероника, Доротея, Елеонора, Северина.
От анкетата гласувах за Моника
Виж целия пост
# 2
Благодаря! Предложените от теб имена също са много хубави особено Лилия и Елеонора. Последното мъжа ми си го беше харесал, но отпадна като вариант, защото е доста дълго, а освен това измислихме и Елина  Wink
Виж целия пост
# 3
Александра - така щеше да се казва малкия ако беше момиче.
Виж целия пост
# 4
Не гласувах, защото не си харесах нито едно име от анкетата.
Съжалявам!
Красиви имена според мен са Елена, Калина, Малена, Савина, Наталия, Татяна ...
Вместо Елина, предлагам да обмислите Елица.
Напоследък е доста предпочитано.
Виж целия пост
# 5
Гласувах за Карина.

Иначе моите любими вече са споменати - Лилия и Елица. Ако сега трябваше да мисля име за момиче, най-вероятно между тези двете щях да избирам. Направо са перфектни за близначки  Flutter

Странно, че преди като ме питаха за хубави женски имена, можех да изредя 20 преди да си поема дъх, а сега много трудно ще се сетя и за пет.

Ето какво измъдрих:
Биляна, Катерина, Михаела, Алина, Ева, Наталия, Деница
Виж целия пост
# 6
Гласувах за Карина, но Моника също е прекрасно!
Предлагам ти - Катерина, Елена, Микаела, Ния, Стела,Климентина
Виж целия пост
# 7
Гласувах за Карина Grinning. От другите предложения Лилия ми е абсолютен фаворит. Елица, Елина... подозирам, че eli22 идва от нещо подобно.
Виж целия пост
# 8
Гласувах за Карина Heart Eyes
Катерина и Елеонора са много красиви имена Heart Eyes
Предлагам
Калия
Кристина
Магдалена
Марина
Мая
Антония
Алексия
Елисавета
Емилия
Елия










Виж целия пост
# 9
Не гласувах, защото не си харесах нито едно име от анкетата.
Съжалявам!
И аз така.
Виж целия пост
# 10
Гласувах за Моника!  Heart Eyes
От предложените досега ми харесват Магдалена,Елеонора,Деница,Кристина,Наталия,Вероника
Предлагам Елизабет,Емануела,Бояна,Радост,Димана,Велина,Силвана,Соня,Яница,Доника,Валерия,... Peace
Виж целия пост
# 11
Елина.
Не е широко разпространено като Елена /което ми харесва също много/ и е много хубаво, звучно и нежно... Peace
Виж целия пост
# 12
А какво стана с името с "Р"?
Виж целия пост
# 13
С две ръце гласувам за Елина Peace
Виж целия пост
# 14
Всички имена ми харесват Peace.Направо се чудех за кое да гласувам Laughing.Гласувах за Александра,но което и да изберете все ще е хубаво Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия