Име за нашата принцеса

  • 19 156
  • 66
# 15
Гласувах за Карина
От останалите предложения ми добадат много Радост и Алина.
От мен като предложения- Божидара и Албена Wink
Виж целия пост
# 16
Предлагам ти Кристина - направо звъни като го изговаряш...
 Hug
Виж целия пост
# 17
Колебаех се между Елина и Карина, но се спрях на Елина  Peace
Виж целия пост
# 18
И да пробутам позабравените Кремена,Милена,Даниела,Пламена,Силвия,Красимира... Peace
Виж целия пост
# 19


Карина  Peace

Виж целия пост
# 20
Гласувах за Александра. Предлагам Даяна,Дея,Вероника,Валерия,Силвия,Славея.  Simple Smile
Виж целия пост
# 21
Колебах се много между Карина и Моника, и двете много ги харесвам, в крайна сметка гласувах за Моника.  Peace
Виж целия пост
# 22
Гласувах за Карина.

Събина, честит син Hug! Да расте здраво и щастливо дете!
Виж целия пост
# 23
Гласувах за Карина. /оригинала Елена по ми харесва от Елина, Александра е с мъжко значение;/
Иначе предлагам - Антония, Вероника, Вяра, Диана, Калина, Катерина, Лора, Лилия, Микаела, Магдалена, Нора, Преслава, Ралица, Росица, Теодора Hug
Виж целия пост
# 24
Гласувах за Елина, а предлагам няколко хубави имена, които още (май) не са споменати:
Елисавета, Диляна, Десислава, Лиляна, Нели, Стела, Стефания, Цвета
Виж целия пост
# 25
Гласувах за Александра. Другите имена от анкетата не ми харесват.
Виж целия пост
# 26
Гласувах за Моника Peace
От другите предложения също има хубави имена Hug
Виж целия пост
# 27
И аз гласувам за Моника.
Виж целия пост
# 28
Гласувам за Елина.  Hug
Виж целия пост
# 29
Моника
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия