Име за нашата принцеса

  • 19 157
  • 66
# 30
Събина, честит син Hug! Да расте здраво и щастливо дете![/b]

Мерси!!!  Hug

Междудругото, Априлки 2011 вече сме в подтема "Родени", за тези, които обичат да преглеждат списъците с имената на бебчетата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 31
Благодаря на всички мами, които се включиха в темата! Предложенията за имена също са много хубави  Simple Smile Сред тях имаше имена, които не бях обмисляла или такива, които съм чувала, но не са ми направили впечатление в момента, докато не ги прочетох отново тук...
Виж целия пост
# 32
Кажи де, хареса ли си някое???? Hug
Виж целия пост
# 33
О! Сетих се едно име, което много харесвам, но някак си съм забравила напоследък: Златина!
Виж целия пост
# 34
Като прочетох Златина и се сетих за име, което много харесвам - Славина.

Авторката - избистрихте ли с таткото именцето?
Ще бъде интересно да споделиш.
Виж целия пост
# 35
Пък аз като прочетох Славина, се сетих за още едно, което харесвам - Славея  Wink
Виж целия пост
# 36
Ако Елина беше Елена  вероятно за него щях да гласувам, в този вид нито едно не ми харесва.
Виж целия пост
# 37
О,като сте почнали аз пък се сетих,че харесвам Славяна.Елена е по-хубаво от Елина,но Елица е най-хубаво според мен Peace.
Виж целия пост
# 38
Елена и аз го харесвам, но галено - Ленчето Sick
Предлагам унгарския вариант, който много ми харесва - Илона
Виж целия пост
# 39
еее айде, не е задължително да е Ленчето Simple Smile
Виж целия пост
# 40
еее айде, не е задължително да е Ленчето Simple Smile

 Grinning Не е задължително, ама се сещаме, нали?
Дъщерята на приятелката ми се казва Елена и всички и казваме Лени (а от там до Ленчето не е далече) Grinning
Виж целия пост
# 41
От предложените много ми харесват  Малена, Савина и Калия. Последното не е особено разпространено, но пък е красиво име на цвете.
Виж целия пост
# 42
Аз ти предлагам още едно - Северина
Виж целия пост
# 43
Аз страшно много харесвам Карина. След всички предложения, Карина продължава да ми е фаворит. Само малко ме е страх, че излиза на мода  Close
Клара   Simple Smile
Виж целия пост
# 44
Не излиза на мода. Набива се на очи, защото е необичайно и до сега не се е срещало, но като цяло е много далече от най-популярните.
Сигурно Елена се среща поне 40 пъти повече от Карина, но не се набива така на очи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия