Име за нашата принцеса

  • 19 157
  • 66
# 60
Аз бих й казвала Кари. Но имен ден мисля, че няма това име.
Виж целия пост
# 61
Аз бих й казвала Кари. Но имен ден мисля, че няма това име.
Или пък Ина, но Кари е по хубаво
Имен ден няма, но ако толкова държиш мисля че би могло да се празнува на Света Екатерина 24 ноември
Виж целия пост
# 62
На Карина, на галено може и Кина, Кине, Кинче.
Виж целия пост
# 63
Двата начина за изписване на името на латиница всъщност са две различни имена. Karina, Karin, Karen е популярно в скандинавските страни съкращение на Катерина, така че би могла да празнува на 24-ти ноември.
Carina идва от латинското мила, любима и няма имен ден.

На халено - Кари.
Виж целия пост
# 64
Всички имена ми харесват,но Александра ми е любимо,но се и вижда защо  Heart Eyes
Виж целия пост
# 65
Преди всичко искам да ти пожелая леко раждане и живо и здраво бебенце.Гласувах за Александра.Аз лично харесвам - Ванеса,Виктория,Кристияна,Микаела,Иванела,Андрея,Наталия,Василена,мога да изброявам много,надявам се да съм ти помогнала.Каквото и име да изберете,то ще бъде наи-красивото,защото с него ще наричате вашето слънчице:)
Виж целия пост
# 66
Елина -като недовършено е; Велина ще да е правилното   
Карина    -като име на куче
Александра    -много масово
Моника -означава единствена, но е някак чуждо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия