Ами, ако са със сурова тръстикова захар, това валидно ли е?
мислех че купувам нещо по-полезно на детето ако бисквитките са с фибри 
Labrador ,разсмя ме
мислех че купувам нещо по-полезно на детето ако бисквитките са с фибри 
значи ок са бисквитките/пълноз.,овесени и т.н./ с всякаква друга захар,само да не е рафинирана 
, пиши всеки ден, да не вземеш да ни изкараш акъла напразно
, пиши всеки ден, да не вземеш да ни изкараш акъла напразно 
? Бъдете живи и здрави, аз ако умирам, ще умра доволна и нахранена поне
!
Направо ни го заби, Тайна.
, пиши всеки ден, да не вземеш да ни изкараш акъла напразно 
? Бъдете живи и здрави, аз ако умирам, ще умра доволна и нахранена поне
!
Направо ни го заби, Тайна. 
!
! Аз съм на принципа "от всичко по малко".Нали знаеш, че почти винаги най-вкусното е най-вредното.
Препоръчани теми