Lady popular 5

  • 41 374
  • 760
# 360
И аз да помоля за дуели лейдито ми е Krisitop ще ви помагам и аз само пишете.
Виж целия пост
# 361
И аз мога да помагам с дуели, на 25 ниво съм, пращайте, ако ви трябват, само пишете, че сте от тук. Лейди Siienna.
Виж целия пост
# 362
Яна, изпратила съм ти.

Останалите ще ви изпратя сутринта след нощния крон, че в момента статистиките ми са качени, а вие сте ниски нива.
Виж целия пост
# 363
може ли да ми се разболее лейдито ако
щастие 200
глад      100
жажда 100
здраве 100
хигиена 0
енергия 0
демек че от всички показатели хигиената и енергията са ми на нула липсват... не спи не се къпе...
та може ли да се разболее ?
не говоря показателите че са ми така от 1 ден а са така от 3 дена и мисля да работя без да и покачвам хигиената и енергията защото не ми се занимава ?
мс предварително Wink
Виж целия пост
# 364
Така ти пада здравето и щастието и ако спадне на 0 коефицент след колко време и се разболява.Не я юркай чак толкова,един път в седмицта я къпи и преспивай
Виж целия пост
# 365
аз здравето и другите ще ги вдигам всеки ден
а ако не я къпя и не я слагам да спи ще се разболее ли ако другите и глад жажда.... са на макс ?
Виж целия пост
# 366
аз здравето и другите ще ги вдигам всеки ден
а ако не я къпя и не я слагам да спи ще се разболее ли ако другите и глад жажда.... са на макс ?

Трабва да я къпеш хигиената не трябва да пада под 70 и щастието под 50 няма нужда да спи аз лично имам много премиум от мистериозния бутик и слагам моята да работи да се капе и пак да работи за едно денонощие работи 3 пъти Grinning
Виж целия пост
# 367
Момичета, ако все още има някоя от вас, която не е взела постижението за спечелени долари от дуели може да си помогнем взаимно Peace
Виж целия пост
# 368
Момичета, ако все още има някоя от вас, която не е взела постижението за спечелени долари от дуели може да си помогнем взаимно Peace
аз съм съгласна че и на мен ми трябва пиши ми л.с. да се разберем лейдито ми е neli_r
Виж целия пост
# 369
Момичета, ако все още има някоя от вас, която не е взела постижението за спечелени долари от дуели може да си помогнем взаимно Peace
аз съм съгласна че и на мен ми трябва пиши ми л.с. да се разберем лейдито ми е neli_r

Мерси, вече се разбрах с едно момиче, но после ако искаш мога да ти помогна
Виж целия пост
# 370
Момичета, ако все още има някоя от вас, която не е взела постижението за спечелени долари от дуели може да си помогнем взаимно Peace
аз съм съгласна че и на мен ми трябва пиши ми л.с. да се разберем лейдито ми е neli_r

Мерси, вече се разбрах с едно момиче, но после ако искаш мога да ти помогна

Ако може и на мен. Simple Smile Понеже ми трябват доста точки, а ми е доста трудно. Ако имаш желание и възможност разбира се. Simple Smile
Виж целия пост
# 371
Здравейте,
някой мина ли новата мисия Хавай?
На края какво дава ,ако изобщо дава нещо?
Виж целия пост
# 372
Mоже ли помощ и на мен за постижението с доларите
Виж целия пост
# 373
Здравейте,
някой мина ли новата мисия Хавай?
На края какво дава ,ако изобщо дава нещо?
Дава ти плакат за апартамента Simple Smile
Виж целия пост
# 374
Mоже ли помощ и на мен за постижението с доларите
Аз ще ти помогна.И на мен ми трябват точки лейди ivaivka
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия