Clinique

  • 80 395
  • 755
# 165
Мерси, по сайтовете ще погледна Hug
Виж целия пост
# 166
Didaka, мострите и за двата се за dry combination. Добре се чувствам. Може би ако има мостра бих пробвала нощния на рипеър за суха към суха кожа. Общо взето вече пооформих списъка с продуктите, които искам да купя. Ще ми се заформи добра сума Laughing. Ще купя течния сапун, Clarifying Lotion Mild (не съм го пробвала, но 2-ка ми се струва леко агресивна) и имам Dramatically Different Moisturizing Lotion. От кремовете Youth Surge Day SPF15 и Repairwear Lift Firming Night Cream и двата за dry combination skin.
Имате ли отзиви за Lash Power Mascara Long-Wearing Formula?
Виж целия пост
# 167
Някой има ли впечатления/отзиви за Overnight Radiance Moisturizer ,пише че гарантира доставка на влага за през цялата нощ а аз нещо такова искам,понеже като се събудя и кожата ми е леко опъната  newsm78
Виж целия пост
# 168
Eliona, много добър избор. Като пазаруваш си поискай тестер и на Repairwear нощен за суха към суха. Направо да подаряват мини продукти Simple Smile
Виж целия пост
# 169
Имам трите стъпки за втори тип кожа - комбинирана, обаче забелязвам, че на места почва да ми се бели кожата- до веждите и на носа. Имате ли идея защо- да не би лосиона да ми е много силен, слагам си много малко  - по 2 капки на тампончето.

Имам мостра на Лазер фокуса - как го използвате, след 3те стъпки ли?
Виж целия пост
# 170
Имам трите стъпки за втори тип кожа - комбинирана, обаче забелязвам, че на места почва да ми се бели кожата- до веждите и на носа. Имате ли идея защо- да не би лосиона да ми е много силен, слагам си много малко  - по 2 капки на тампончето.

И при мен се получи така, но след 3-4 използване кожата се успокои и сега ми понася добре. Въпреки това смятам да си взема mild версията на 2-та стъпка.

Вчера ходих до ЦУМ с намерение да си взема мостра на Repairwear Lift Firming Night Cream  dry to dry, обаче нямаха никакви мостри. То там и хора не влизат Mr. Green Май ще е по-добрия вариянт за суха към суха, защото сутринта си намазах лицето с нощния за dry combination и си ми попи много бързо и след 5 мин все едно не съм слагала никакъв крем.

Да ви питам, някой поръчвал ли е от англ. сайт на Клиник? Една проста математическа сметка ми показа, че ще спестя 100-на лева за 4-5 продукта...само не знам дали ще ми приеме поръчката, защото искат delivery и billing адреса да са еднакви и  да са в UK. Аз ги направих еднакви (ще ползвам посредник), но картата ми е с бг адрес и не знам дали ще стане. Ще опитам, пък каквото е, такова.
Виж целия пост
# 171
Искам да похваля superdefense spf 25
Като го купих, бях по-скоро скептична: едно, че е за по-млада от моята кожа; второ, бях чувала, че не се понася добре.
При първото нанасяне и аз усетих леко щипане, по-скоро кремът не ми хареса, реших, че ще ми причини алергична реакция. С второто нанасяне нещата се поуспокоиха, а от третия ден насетне, вече половин година, съм изключително доволна. Ползвам варианта dry combination - попива идеално, хидратира, не омазнява, същевременно не усещам сухота. И странно, сякаш има повече антиейнд ефект от други кремове, на други марки; опитвах със сериите за първи бръчки на Ести, Кларанс и т.н., но кремът на Клиник, без да има антиейдж действие (доколкото знам,) ми опъва и освежава кожата повече. Или просто Клиник е моята марка. Каквото и да съм ползвала на тази фирма, ми харесва.
Виж целия пост
# 172
Аглая Епанчина, всичко, което споделяш за другите марки се случи и при мен. Даже вече не се хабя да търся нови брандове. По - добро от Клиник за моето лице няма. Сменям и пробвам в рамките на фирмата. Този Супердефенс си действа анти - ейдж. Ползвала съм го няколко години и кожата ми си стоеше в едно и също - отлично състояние. Той е причина да имам много късно ( чак сега на 37 ) много леки линии, но на моите години е нормално. Спрях го, защото спря да ми понася. Пипнаха състава. Започнах да ползвам Клиник към 23 години и от тогава не я сменям. Супердефенс има оптимален състав. То и това е действащата формула - витамини, растителни екстракти, аминокиселини. Всичко друго ( в другите марки ) е маркетинг - колаген, злато, хиалуронова киселина и т.н. Някои са вредни, а други не проникват. Просто се чудят какво да измислят.

Накой пробва ли -  http://www.clinique.com/product/1687/18492/Skincare/Moisturizers/NEW--Turnaround-Overnight-Radiance-Moisturizer/index.tmpl?
Виж целия пост
# 173
Имате ли отзиви за Lash Power Mascara Long-Wearing Formula?

Имам - спиралата придава дължина и разделя, няма драматичен ефект, но е приятна. Сваля се лесно с топла вода, не се рони естествено.  Simple Smile Четката е много приятна, но за мен малко рядка, предпочитам гъсти четки. Повече ми High Impact обаче, като ефект. Нея също свалям само с вода и не ми дразни очите, напоследък се сдобих със сухи очи и ми е много важно спиралите да не се ронят.
Като изхабя High Impact мисля да пробвам Naturally Glossy.
А и да кажа, че във фирмения магазин на Клиник спиралите са 5 лева по-скъпи от Драка.
Виж целия пост
# 174
Мерси, pandora! Сигурно ще я взема, защото искам точно такъв ефект - да разделя и да е по-лека.
Днес поръчах от сайта на Клиник и получих известие, че са ми дръпнали парите. Всъщност искат billing адреса и адреса на картата да е един и същ, което в моя случай няма как да стане, защото картата ми е издадена в БГ. Написах адреса на посредника и дано не ми откажат поръчката. Repairwear night 50 мл ще ми излезе с 50 лв по-евтин, а и другите продукти са с 10-30 лв по-ниски цени. Пък и мострички дават Mr. Green Но ще видим дали "ще яде Асан баница" Laughing
Виж целия пост
# 175


Накой пробва ли -  http://www.clinique.com/product/1687/18492/Skincare/Moisturizers/NEW--Turnaround-Overnight-Radiance-Moisturizer/index.tmpl?
И аз това питам  Hug
Виж целия пост
# 176
Искам да похваля superdefense spf 25
Като го купих, бях по-скоро скептична: едно, че е за по-млада от моята кожа; второ, бях чувала, че не се понася добре.
При първото нанасяне и аз усетих леко щипане, по-скоро кремът не ми хареса, реших, че ще ми причини алергична реакция.
Aз същото нещо усетих при първото нанасяне и се зачервих доста,втори път не си го сложих
Виж целия пост
# 177


Накой пробва ли -  http://www.clinique.com/product/1687/18492/Skincare/Moisturizers/NEW--Turnaround-Overnight-Radiance-Moisturizer/index.tmpl?
И аз това питам  Hug
Този продукт въобще има ли го в България? Аз съм много доволна от дневния крем от тази серия. Имам и серума, но ми опъва и определено не е достатъчен за самостоятелно ползване, трябва си крем отгоре.
Виж целия пост
# 178
Искам да похваля superdefense spf 25
Като го купих, бях по-скоро скептична: едно, че е за по-млада от моята кожа; второ, бях чувала, че не се понася добре.
При първото нанасяне и аз усетих леко щипане, по-скоро кремът не ми хареса, реших, че ще ми причини алергична реакция.
Aз същото нещо усетих при първото нанасяне и се зачервих доста,втори път не си го сложих

Да, потвърждавам, че кремовете на Клиник - и този, който похвалих, и Youth surge, от който ползвам нощен, първоначално щипят, дават едно не особено приятно усещане. В първия момент сметнах, че не ми понасят, че лицето ми ще се зачерви. Но при следващите нанасяния кожата ми свикна, няма дразнещо усещане.

В първия момент не харесах и миризмата, но сега пък предпочитам нея пред парфюмираните кремове.

Въобще, мисля, че намерих моя бранд. А Superdefense, както казва и didaka, си има антиейдж действие, независимо, че го дават за млада кожа.

Малко ме е яд,че във feelunique няма Клиник, засега достъпът до този бранд ми е само през стандартния магазин, което хич не ми харесва.
Виж целия пост
# 179
Tо категоризирането на кремовете е относително. Една кожа, която е запазена и без бръчки ( в по - зряла възраст ), се чувства ОК с крем като Супердефенс. За него съм чела, че има и анти - ейдж действие. Насочено е точно към защита от атмосферни влияния. Много добре пази с този висок SPF. Така кожата се задържа млада. Заличава слаби бръчки. На челото ми е разглаждал леки линии. Още щях да го ползвам ( въпреки годините ми ), ако не ми разваляше тена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия