МАЙчета 2009! - 7

  • 33 165
  • 723
# 600
Стиснати палци и от мен Мадленка.Всичко да мине по-леко newsm30  Смешко и теб ще чакаме с хубави новини Hug Отивам да приспивам дребната ,а мен ме чака маникюр smile3534
Виж целия пост
# 601
Мадленка fingerscrossed Всичко ще бъде наред!! Чакаме добри новини!! Simple Smile
Виж целия пост
# 602
Здравейте, момичета!
Не съм се включвала много отдавна, но си имах 2 основателни причини за това - преместихме се в Стара Загора и още на втория ден след преместването компът се предаде и близо месец беше на ремонт. Важното е, че отново съм на линия, прочетох малко назад и много ви се радвам Hug
Мадленка, много стиснати палци и много оптимизъм за утре! Леко и бързо да мине раждането и да си гушкаш прекрасна здравичка принцеска № 2  Praynig
Смешко, и на теб много стиснати палчета всичко да мине добре! Радвам се и че Ицко вече започна да свиква.
Исита, добре ли си? Колко малко остана и при теб!

Ние с Бела сме добре. Тя е вече почти без памперс, само нощем, храни се сама, пие вода от шише, сламка, чаша и т.н. Много говори, става все по-лесно да се общува с нея, уж израсна вечното тръшкане и ревове за нищо. За моя изненада от доста буйно момиченце след преместването е много тиха и плаха, но се надявам да е само период и пак да се върне жизнерадостното й поведение. Сега съм без работа и си я гледам вкъщи, защото се оказа, че и в Стара Загора има проблем с местата в яслата. Подадох документи на 2 места, дано я вземат, за да си търся спокойно работа. Ако не - ще се гледаме до следващия септември.
Хубав ден от нас, майчета!
Виж целия пост
# 603
Мадленка-всички те мислим и ти желаем леко, безпроблемно раждане и здраве за теб и бебчо!
Наистина днес ти е ден за последна настройка към голямото събите!Мисли положително и гледай да се наспиш довечера! Hug
Виж целия пост
# 604
Мадленка,имаш от нас с Ицето стиснати палчета и на краката. fingerscrossedС теб сме.
Нашият тати се върна от Чехия,така,че съм по-спокойна и аз вече.Донесе подаръци за Ицко,купил е и дрешки за бебето.С всеки изминал ден ме кара да се радвам все повече,че му ,,пристанах". Grinning
Ванче,добре си ни дошла! HugЛипсваше ни.

Между другото вече се завънаха доста от другарчетата на Ицко. И се оказа,че до края на годината голяма част от тях ще стават каки и батковци.  Crazy
Виж целия пост
# 605
Стиснати палци за очакващите мами! Всичко ще е наред  bouquet
На мен, защото са ми малко моите деца, та днес и племенника ще ми оставят.
Виж целия пост
# 606
Мадленка  Hug fingerscrossed
Виж целия пост
# 607
И от мен  Simple Smile  Peace  newsm32
Виж целия пост
# 608
Мадленка, стискам палци. Нека всичко мине бързо, безпроблемно и успешно и да ни зарадваш Simple Smile
Смешко, и за теб стискам палци и чакам новини
 Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 609
И от мен стис  Praynig newsm32  ylinfant
Виж целия пост
# 610
Ооо Мадленка, време ли стана вече? Кога минаха тези месеци... Душице, пожелавам ти успешно, леко и изпълнено с хубави емоции раждане. И скоро да гушкаш още една сладка малка бебка.

Момичета, вие сигурно сте ме забравили и не ви обвинявам... от толкова отдавна не съм се включвала. Срам не срам, разписвам се защото ми липсвате. Въпреки, че не съм чела назад, много често ви мисля и ми се иска да пиша, но не остава време.

Започнах няколко инициативи, една с Борис, една със сестра ми и една самостоятелна. Надявам се скоро усилията ни да дадат плод. В момента положението не е лесно, кризата, ако ме питате, хич не е разминала още, но се стараем...

Който наднича във Фейсбук сигурно знае, че петък и събота съм зад бара на Mojito (сега Deja-vu). Първо се съгласих най-вече да си докажа, че още не съм съвсем за изхвърляне и мога да се върна към социалния живот и купонджийските нощи. После и защото срещнах много стари колеги и приятели. Страхотно е и реших, че това е най-приятното и разнообразно нещо, което ми се е случвало скоро. Предложиха ми да давам редовно бармански смени и аз се съгласих за да съчетавам полезното с приятното - да се забавлявам много петък и събота, а и ми дават пари на всичкото отгоре. Laughing .....
.........................................
Оф, имам още много интересни неща да ви пиша, но Бебълс се прибра, а тя вече трудно дава достъп до компютъра.
Ще опитам да се включа по-късно...
Виж целия пост
# 611
Мадленка , стиснати палци и от нас  Hug Дано всичко мине безпроблемно и след няколко часа гушнеш здраво бебче  Praynig
Виж целия пост
# 612
Добавям на бързо, преди лягане, че взехме едно малко кафе с Борис в Стрелбище. Кръстихме го Safari. Понеже не беше в най-добрия си вид, ни костваше около два месеца и доста усилия да го приведем в по-добрия му сегашен вариант. Сега ми харесва - слънчево, приветливо и чисто. Много ще се радвам момичета да ми дойдете на гости. Заведението проработи точно днес - за клиенти, миналата седмица направихме скромно откриване за най-близките приятели, но тепърва набираме практика с ежедневната клиентела. Иска ми се да направя едно дамско парти и с вас, защото съм сигурна, че ще ме подкрепите в това начинание.

За брошките в казвах. Правим ги със сестра ми, пуснахме сайта, макар и някои основни елементи да му накуцват. Харесват ги хората, любопитство и интерес има. Е, продажбите можеха да са по-добре, но и това с времето ще се оправи. Има ни в няколко галерии по Шишман и Иван Вазов. Участвахме и в няколко арт-събития, които много ми харесаха и там страшно много ги купуваха. Да знаете, има страшно талантливи млади хора в България...

С Понито сме добре, тръгва на ясла от 14 септември живот и здраве. В момента и правим изследвания. Става все по-хитра и май... ами малко разглезена  Blush
Върти ме на малкия си пръст и все по-рядко успявам да стигна до компютъра  - понеже госпожица Рада гледа Том и Джери или Мики Маус Tired

Това е от мен, ще се радвам да се организираме някой път да се видим. Най-голямата ни организаторка сега ще е доста заета, но пък не пречи и аз да се пробвам.
Обичам ви. Лека нощ.
Виж целия пост
# 613
Мадленка мн мн стиснати палци и от мен,най здравото бебче ти желая/ Hug Hug Hug

Дени,малко нахално ,но чакам от както писа че ще пускате ел.магазин за бижута,как се казва,ако може и ние да ти станем клиенти.
Виж целия пост
# 614
Мадленка, много силно стиснати палци и страхотна първа среща с второто слънце!!!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия