SUPERNATURAL – It’s gonna be a long summer hellatus

  • 32 351
  • 727
# 15
Ох! Голямо напрежение..... май познахме кой ще пощурее в първия епизод. Wink

Едит: Това беше най-тъжното нещо, което съм гледала в СПН евър! Sad Никога не съм плакала, но сега пуснах една сълза.........
Виж целия пост
# 16
Браво, много мъжки постъпи.
Виж целия пост
# 17
Разплаках се  Cry Какво било хубаво да не се спойлирваш,бях забравила  Simple Smile
Виж целия пост
# 18
Браво, много мъжки постъпи.
Абсолютно! Дженсън е велик актьор! Как само го изигра това нещо!
Виж целия пост
# 19
Браво, много мъжки постъпи.
Абсолютно! Дженсън е велик актьор! Как само го изигра това нещо!
Съгласна Peace .
Напрегната съм за финала, но знам, че няма да ни разочароват. Приятно гледане на il gran finale на сезона.
Виж целия пост
# 20
Леле! Супер е! Като чух песента в началото и ми се доплака...... отново. Simple Smile
Този сериал си е цяла вселена от емоции и вие, момичетата, с които си споделяме общата страст, сте една страхотна част от цялата емоция! Simple Smile
Виж целия пост
# 21
Ерика е напрао страшнаааа,Джаред ако не беше бързал да земе Джен,щяха да са ПИрфектни  с нея Crazy Joy
Виж целия пост
# 22
Дес - и аз си го помислих, хихи Simple Smile
Виж целия пост
# 23
Ихаа, интересен замисъл - в бяло - с многото Самита.
Виж целия пост
# 24
А, на тази не го давам  Crossing Arms Не че е лоша, ама...
Приятно гледане, неяма да издържа, до утре  Hug
Виж целия пост
# 25
Гале Джен повече ли ти харесва?
Виж целия пост
# 26
Гррр, заби ми компа и изпуснах малко от началото. Ох, хич не ми харесва накъде тръгнаха нещата, ама никак...

До утре, ГалчеHug Аз не знам дали изобщо ще мога да заспя... а милото вече припадна напреко на кревата  Laughing
Виж целия пост
# 27
 #Crazy
Виж целия пост
# 28
Свърши! СВЪРШИ!! Как можа да СВЪРШИ!

О.о

Страхотен финал, трябва да го гледам пак и пак, и пак......

Сценаристите са..... богове! Браво Ерик, Браво, Сера! (Добре са си прочели урока с библейските пророчества, между другото, но за това повече утре, че едва гледам сега).

Лека. Отивам да дремна и до утре.
Виж целия пост
# 29
Окей, имам да кажа само едно:

НЕНЕНЕНЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Най-лошите ми очаквания се сбъднаха. Мамка му....  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия