Аз дето ми се носи славата за най-големия пъзливец се престраших,та ти ли няма 
Ами най-вече от тези проблеми, дето ги имам с щит. жлеза, нали пия еутирокс, по време на бременност се следи всеки месец какво е състоянието на хормоните и се регулира дозата... Води се рискова бременност. Отделно туй секцио и тая седловидна матка, дето уж я имам... Отделно финансовата страна на нещата също ме притеснява... Отделно, пътувам по 50 км дневно и не знам това как ще се съчетае с една бременност. Ако трябват болнични, ще падне дохода малко...
Макар че погледнато реално сега сме доста по-добре отколкото като родих Дария, в смисъл дохода ни е само малко по-висок, но мен ме осигуряват на реалната ми заплата, така че едно евентуално майчинство би било добре платено. Живеем си в собствен апартамент. Имам една камара неща от Дария, плюс опит с кърменето.
Хммм, не ме провокирай сега
На теб много ти се радвам, че си се решила на втора бременност, лека и безаварийна да е ти желая! Помня как беше писала, като току-що родили, как не искаш повече деца (или нещо подобно, прости, ако бъркам

, подготвяме тръгването в първа група в детската градина, и разбира се, рождения ден на Галя. 

/също не от суеверие/
Мислех в петък да купя торта, ноо още се чудя. 
Не ми се спореше, че беше ходила 2 дена, та сега още се чудя, да показвам ли рогата или да изчакам