Прием в Детски ясли гр. Варна - 2010/2011 - 2 тема

  • 57 620
  • 745
# 675
mar4ela ще съм благодарна ако попиташ дали може направо като ни приемат да дам бележката за данъците   bouquet
Нели, можеш и да не занесеш всичките документи, ако ги нямаш, но на класирането ще си накрая.Всеки документ ти носи някакви точки.
Мамчета, аз ви изоставих тука, че строим и се местим Sad и няма време, ама някой знае ли защо няма класиране? Thinking
Виж целия пост
# 676
Макси какви точки  #Crazy няма такова нещо, не подвеждай хората  Peace
А класиране няма от къде да има, няма причина да се отписват деца, както и предполагахме по това време на годината няма да има много движение.
Виж целия пост
# 677
Макси какви точки  #Crazy няма такова нещо, не подвеждай хората  Peace
А класиране няма от къде да има, няма причина да се отписват деца, както и предполагахме по това време на годината няма да има много движение.
Lady, не споря дали са точно точки, но фактът,че като не представиш някой от документите, изпадаш в крайна пазиция при класирането, значи има някакво изчисление.Поне така мисля Thinking
Виж целия пост
# 678
А класиране няма от къде да има, няма причина да се отписват деца, както и предполагахме по това време на годината няма да има много движение.
Да така е. Аз питах, и директорката ми каза, че няма свободни места този месец и затова няма и класиране.А относно документите- за да участва детето в класиране трябва да са занесени  пълен комплект с необходимите документи, а в последствие се носят нови бележки с актуална информация за дължими данъци и от местоработата.
Виж целия пост
# 679
Какви точки, какви глупости на търкалета  ooooh! Извинявам се за грубия език  Peace
Пълният набор от документи се изисква при окончателното записване на детето. Т.е. ако в при подаване на заявлението някой документ липсва, не е фатално.
Голяма галимация, голямо нещо при някои. Аз нямам спомен чак толкова време да ни е било необходимо да си подготвим всички документи. Когато подадохме заявлението за участие в класирането, имахме всички документи. Когато детето беше прието, се занимавахме само с нейните изследвания.
Виж целия пост
# 680
Пълният набор от документи се изисква при окончателното записване на детето. Т.е. ако в при подаване на заявлението някой документ липсва, не е фатално.

И ти недей да заблуждаваш хората Simple Smile Въобще няма да допуснат детето да участва в класиране, ако липсва някой документ. Просто номерът на това дете ще бъде прескочен. Поне  за чистите ясли е така, за ОДЗ  не знам как е.
Виж целия пост
# 681
SURF, може би си права. Не помня как точно беше/е. Ние при подаване на заявлението дадохме всички необходими документи.
Съжалявам ако съм заблудила някой  Simple Smile
Виж целия пост
# 682
Просто има промяна в Наредбата. Преди можеше да се допълва пакета документи, докато сега не може. Peace Тоест трябва всички документи да са изрядни към момента на подаване.
Виж целия пост
# 683
Ние освободихме едно място в Санаториалната ясла. Успех на всички чакащи  Hug
Виж целия пост
# 684
Така e аз подадох края на месец януари  док.Първо отидох с копие от личната карта и акта за раждане и директорката ни вкара в системата и ми даде номер,но ми каза ако искам да участвам в класиране до 15-то число някъде на февруари да подам и остатъка от док иначе детето остава накрая на списъка,направо неучаства в класиране.
Т.е по всяко време може да се подадът част от док и да се вземе номер но в месеца в който вече искаш да участва детето в класиране трябва док да са пълни.Това за чистите ясли.
Виж целия пост
# 685
Ами то и в Наредбата така е казано: "В самостоятелните ясли, в срок до 10 число на следващия месец от датата на подаване на заявлението, родителите се задължават да представят изискваните задължителни документи."
Виж целия пост
# 686
Така e аз подадох края на месец януари  док.Първо отидох с копие от личната карта и акта за раждане и директорката ни вкара в системата и ми даде номер,но ми каза ако искам да участвам в класиране до 15-то число някъде на февруари да подам и остатъка от док иначе детето остава накрая на списъка,направо неучаства в класиране.
Т.е по всяко време може да се подадът част от док и да се вземе номер но в месеца в който вече искаш да участва детето в класиране трябва док да са пълни.Това за чистите ясли.
Точно така . Иначе не отиваш в дъното на никакви опашки , а просто не участваш в класирането.
Моля пишете актуална информация, и който не е сигурен в нея да не изказва крайни мнения.. Или поне напишете след тях нещо да разберем ,че сами сте стигнали до този извод и интерпретация 

 Peace  Peace  Peace
Виж целия пост
# 687
Може ли някой да ми каже отзиви за ОДЗ Лястовичка и по специално яслената група и как се казва директорката там? Благодаря ви много!!
Виж целия пост
# 688
Ние освободихме едно място в Санаториалната ясла. Успех на всички чакащи  Hug
Би ли споделила някакви отзиви за тази ясла, ние кандидатстваме за там, за персонала, за базата,за храната, общо взето за всичко.Благодаря!
Виж целия пост
# 689
Ние почти сме готови с документите, които трябва да подадем до 10 март.
На 9 февруари в Русалка ми дадоха номер само с акта за раждане.
Вчера отидохме в Изчислителния център, бележката ми ще бъде готова следващия понеделник. Можеше и веднага да ми изкарат удостоверението, но тъй като имам време, пък и сигурно щеше да е по-скъпо, не го направих експресно. Платих 3 лева.
Бележката от работа ми беше готова, отидохме да я вземем и нея.
След няколко опита, нещо ми запецваше сайта, най-после успях и да разпечатам попълненото заявление. Ама тия хора що не си оправят нещата, горе на заявлението годината е 2011, най-долу е 2010 ... Разпечатах и едно празно, за всеки случай. Wink
Та така  Simple Smile
Другата седмица ще отидем да подадем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия