Прием в Детски ясли гр. Варна - 2010/2011 - 2 тема

  • 57 620
  • 745
# 705
Някой да се похвали дали е приет?Ние не сме ,то в нашите 2 желания или няма обявени места или са приети с предимство Simple Smile
То и ние сме така.Надявам се до началото на лятото да ни приемат, нали тогава ще има повечко места Praynig
дано и 2те имате късмета да приемат децата на класирането на 20ти   bouquet

Честит 8ми март   bouquet Бъдете всички здрави, обичани и много щастливи  Heart Eyes
Виж целия пост
# 706
Честит осми март момичета
И аз се надявам на големите класирания юни-септември.
tania-martin вие къде сте подали,на нас първо ни е Роза,да не би и вие така и заедно да ни приемат Grinning
Виж целия пост
# 707
Изненада ме класирането от 8.03, но за съжаление и този път не сме от класираните. Вече 11 мес чакане и вече загубих всяка надежда, че ще ни огрее за ясла. Дано поне в градината да имаме успех с приема!!
Виж целия пост
# 708
DeiziL , извинявам се за любопитството  Embarassed и също така ако вече си разказвала, но не си спомням  Embarassed Защо така се получава, че чакате вече 11 месеца? Това е ужасно дълго време. От кога участва детето в класирането? От момента на подаване на документите или от по-късна дата? За яслите от кой район участвате? Стискам ти палци скоро всичко да се нареди  Simple Smile
Виж целия пост
# 709
прасунчо, документи подадох в началото на април 2011 в Иглика, р-н Младост. Предполагам, че не сме приети заради по-късното подаване на документи. Други майки от района, които подадоха през януари, приеха децата им август-септемви. Аз се забавих, защото имах да плащам данъци за предишни години, за да мога да взема бележка. После разбрах, че е можело да си взема номер от яслата и чак после да събирам необходимите документи!
Дано скоро да се реализира идеята за достатъчно ясли  и да могат всички деца да бъдат обхванати.
Виж целия пост
# 710
Здравейте,

искам да попитам някоя от вас, ако е запозната: Как стои въпроса с прехвърлянето на детето от една ясла в друга? Има ли изобщо шанс това да се случи? На ново ли трябва да кандидатствам или може и по вътрешен ред? Ще съм благодарна, ако някой сподели мнение.  Hug
Виж целия пост
# 711
Здравейте,

искам да попитам някоя от вас, ако е запозната: Как стои въпроса с прехвърлянето на детето от една ясла в друга? Има ли изобщо шанс това да се случи? На ново ли трябва да кандидатствам или може и по вътрешен ред? Ще съм благодарна, ако някой сподели мнение.  Hug
Доколкото знам не е нужно да кандидатствате на ново, а трябва друго дете прието в желаната от вас ясла също да желае да бъде преместено във вашата пък  ясла.Просто децата да се разменят, мисля че със заявление до директорките става това.Някой по запознат да каже, защото пък това може да са ми го казали  само за градините ли? Thinking
Виж целия пост
# 712
12.03.2012- Резултати от класиране за полудневно отглеждане
http://kg.varna.bg/babyish/enter.htm
Виж целия пост
# 713
прасунчо, документи подадох в началото на април 2011 в Иглика, р-н Младост. Предполагам, че не сме приети заради по-късното подаване на документи. Други майки от района, които подадоха през януари, приеха децата им август-септемви. Аз се забавих, защото имах да плащам данъци за предишни години, за да мога да взема бележка. После разбрах, че е можело да си взема номер от яслата и чак после да събирам необходимите документи!
Дано скоро да се реализира идеята за достатъчно ясли  и да могат всички деца да бъдат обхванати.
Само Иглика ли си писала или всички в квартала?
Ние също кандидатстваме за Чуден свят, Иглика и Русалка..
11 месеца.. ти направо ме скапа.. Мислих ,че няма такива случаи..
Виж целия пост
# 714
A няма Simple Smile Аз съм подала за Звънче май месец 2011. Стигнаха до към 4300, нашия номер е 45... Добре, че си бях наясно и такива са ми плановете за юни някъде. Тоест реално след около година ще са ни приели. Вярно по другите ясли в района стигна номера до нас, но аз си исках само нея. Така че мили дами не правете кардинални изводи, зависи от района, от частта на годината в коята се подава, броя на яслите и т.н. и разбира се от късмета какви бройки пускат.
Виж целия пост
# 715
DeiziL , Lady V , стискам ви палци и на двете и дано в големия прием юни-септември да имате вече място  Simple Smile
Виж целия пост
# 716
Моите наблюдения са, че в Младост най-бавно вървят номерата. Ние сме подали март 2011, номера ни е с 43..., а сега още приемат с номера започващи с 3.... Вече една година чакаме  Thinking
Виж целия пост
# 717
Здравейте, може ли да ми разясните приема в ОДЗ-тата как става-по пореден номер или с томбола (като в детска градина)?
Виж целия пост
# 718
Здравейте, може ли да ми разясните приема в ОДЗ-тата как става-по пореден номер или с томбола (като в детска градина)?
В ОДЗ-тата е с томбола,заедно с детските градини,при подаване на документите имаш право на 4-ри желания,като някои от тях може да са ОДЗ-та, други ЦДГ. В самостоятелните ясли е по входящ номер- чакаш си реда.
Виж целия пост
# 719
tania-martin   Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия