Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои идеи за поддържане на къдрици?
Как да поддържаме къдриците?
Как да се грижим за къдравата коса?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои идеи за поддържане на къдрици?
За да поддържате къдриците си, можете да използвате серум за сухи краища, който се прилага върху влажна коса и стилизиращ продукт за коса, особено при влажно време. Освен това маслото от жасмин може да бъде полезно, когато се нанася върху влажна коса. За къдрава коса е важно да използвате продукти, които я поддържат хидратирана и оформена. Уверете се, че косата ви винаги е влажна по време на оформянето.
-
Как да поддържаме къдриците?
За поддържане на къдрици може да се използва серум за сухи краища, който се прилага върху влажна коса, както и стилизиращ продукт за коса, особено при влажно време. Освен това маслото от жасмин за коса може да бъде полезно, като се нанася върху влажна коса. За къдрава коса се препоръчват продукти за хидратация и оформяне. Важно е косата винаги да е влажна по време на стилизиране.
-
Как да се грижим за къдравата коса?
За грижа за къдравата коса се препоръчва използването на серум за сухи краища, стилизиращ спрей и масло от жасмин. Важно е косата винаги да е влажна при стилзиране. Освен това смяната на шампоана и използването на маски с кисело мляко, мляко, яйце, алкохол и витамин К може да бъде полезно за къдравата коса.
-
Какви са някои съвети и препоръки за грижа за косата?
-
Какво да очаквам от живота на българките в Алжир и какви са разбиранията за семейството на алжирските мъже?

Аферим, Машаллах, как си я научила бе


И отново да се моля за тебе...дано ми се чуят молбите! Толкова много искам моите пожелания, тази година да е Твоята, да се сбъднат. Много, много искам!
даже се усещам че ми е писнало от тая надежда-по добре хич да е няма....ама това е! Както казват-щом дишам,значи съм жив,а щом съм жив,значи се надявам...
Сега е най точният момент за диети. Пълно е с пресни плодове и зеленчуци. Аз имах да свалям 5 кг. от зимата и ги свалих за около месец. Сега ще ти напиша, как. Трудно е първите два, три дни, после се свиква. Ядох сурови чушки, пълнени с извара. Аз понеже не закусвам, ядох по 2 на ден, но може и повече. Ако съвсем ми пригладнееше хапвах по един домат или 1-2 краставички. И много, много вода! Издържа се. Не е трудно. 
Големи проблеми със свеката. Косата ми ще побелее от тая жена! Оплакала се на сина си, че съм минала покрай работното й място, без да й се обадя. Е, следващия път й се обадих. Излезе от работа и като залепи една усмивка и млъкна…….край. Не каза нито една дума.
Тя не може да те трае, а иска да и се обаждаш...ай, сиктир бе. Оффф, като ми я описваш, направо са родни сестри със моята, ама при мене имаше и допълнявка към нея които действаха като нея...Цял род и то голям, плюс свекър ми. Големи екшъни, но аз хем бях много млада, хем бях много смела. Не се оставих дълго време да мЪ правят на мУмУна. Така и аз самата си губя самоуважението при тази подигравка и тъпкане от тяхна страна. А и моето момче като твоето, подкрепи ме, като видя, че аз нямам никаква вина.