Изоставена бременна в четвърти месец

  • 9 126
  • 47
Здравейте на всички!Сигурна съм,че темата не е нова и има много жени в моето положение,но го преживявам адски трудно и имам нужда от мъничко морална подкрепа,Мъжът  ми си тръгна преди три седмици и ме изостави бременна в четвърти месец,като се има предвид колко се зарадва когато му казах,че чакаме бебе,не мога да си обясня ситуацията,Заедно сме от 5 години,преди това загубихме две бебета и сега ,,,,,,,,,,,просто си тръгна,Опитах се да поговоря с него,но резултата е никакъв,даже стана по-лошо - каза ми неща от които адски ме заболя,Три седмици вече незнам къде е,какво става с него,а и той не се интересува от нас с бебо,Момичета моля Ви кажете как се справяте с такава ситуация?
Виж целия пост
# 1
Много кофти, мила  Cry
Но какво можеш да направиш явно твоя човек не е готов за дете или просто има съвсем други планове за себе си. Чудя се обаче къде да го търсиш въпросния, остави го малко изчакай пък може и да се върне, може и да се е изпалшил завалията #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 2
Интересно ми е ,как без да им кажете нещо,без да ги обидите си тръгват ей така !
Виж целия пост
# 3
ако на 35 не си готов за дете,на колко ли ще е готов? newsm78
явно не е това,,,,мисля си че отново мама свекърва си върши работата newsm78
Виж целия пост
# 4
ако на 35 не си готов за дете,на колко ли ще е готов? newsm78
явно не е това,,,,мисля си че отново мама свекърва си върши работата newsm78


Хм, ако ситуацията е реална, аз бих се концентрирала върху идващото човече. Не мисли за мъжа, още повече щом не го виждаш. Може би ти е направил услуга , като си е тръгнал навремеWink
Не си прави труда да потъваш в размисли, защо , как , кой и т.н. Усмихни се и погледни напред, най-доброто , което можеш да направиш за своето дете сега е да бъдеш спокойна и бъди сигурна, че то ще те направи щастлива. Успех! Hug
Виж целия пост
# 5
Няма да ти е лесно, но Хексе ти е казала това, което можеш да направиш за себе си. След време ще остане самобегъл спомен от неприятните емоции, докато  съвсем изченат.
Виж целия пост
# 6
takmo se 4udex kakva tema da pusna i kak da molia za moralna i vsiakakva podkrepa. mili4ka ako tova 6te te uspokoi az sam brememnna v 5 mesec i sam v sa6toto polojenie kato teb-samo 4e sam v London bez dokumenti bez rabota bez pari. Sramuvam se da se varna v BG bremenna i izostavena. sramuvam se ot tova 4e dopusnax da mi se slu4i vsi4ko tova. Pred o4ite mi se razpadna edna 10g vrazka. Xorata moje bi sa pravi 4e moje da e za dobro za6toto takiva muje ne zaslujavat da se radvat na svoi deca.
Az sa6to molia za podkrepa i ako niakoi znae kak da me naso4i kam niakakvi organizacii ili priuti za bremenni tuk v london. Sa6to taka ne znam i kato go rodia kakvo da go pravia - kakvo li ne mi minava na uma - edinstvenia variant e da go dam v dom ili priemno semeistvo i ako niakoi den si stapia na krakata da si go vzema obratno.
Виж целия пост
# 7
Интересно ми е ,как без да им кажете нещо,без да ги обидите си тръгват ей така !
Ами, ей така си тръгват!!! Сънменчо, напомняш ми на вица за шопа, който като видял жираф в зоологическата градина казал: Епа, нема такова животно! Понеже на теб не ти се е случило, значи никога никъде не може да се случи! Да, ама не! Животът е шарен!

Йови, виждала съм такива бащи - имаше един шемет, който не само че отлетя като разбра, че ще става татко, ами се появи чак когато бебето стана на 7 месеца. Обяснението беше - Аз такива мъки съм преживял покрай тази новина, че заминах за Полша за половин година да си давя мъката в алкохол там!!! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Мацката накрая го прие да бъдат заедно понеже той голяма молене измоли....Та този случай е за Сънменчо, за когото всичко е черно или бяло.....
Виж целия пост
# 8
Лоша работа...
Аз останах сама бременна в 4 месец и с 2 годишен батко  Mr. Green
В моя случай, решението за раздяла беше мое, но това не промени особено факта, че трябваше да се справям сама.
Та ударих го на пазаруване за бъдещото бебе. Беше адски рано, но някак си бях сигурна, че с бебето всичко ще е наред. Не всичко наведнъж, а всяка събота ходех и купувах по нещо, през седмицата ровех в нета да си набелязвам бебешки неща и в събота с мъничък списък по магазините.
Ходех на работа, взех всички комадировки в чужбина, които преди това отказвах.
Излизах много. Като за последно, с приятелки.
Гледах да не ми остава свободно време да се чудя защо аджеба този човек ми причини тези неща.
Някак си успях за отрицателно време да си организирам МОЯ си живот.
Писането във форума също страшно ми помогна.
Гледах да не се замислям какво би било ако нещата стояха иначе...

Сега ми е някак си далечно, забравила съм. Минах през това преди повече от 3 години.
Но ето, децата порастнаха, станаха човечета, вече е по-лесно.

Ще се справиш!
Виж целия пост
# 9
Сигурно ще се справя Никси - Бог не нидава изпитания с които не можем да се справим,но ми е тежко,Знам,че този път с бебо всичко ще е наред,преди това загубихме две,Живея в момента за него и висичко хубаво което ще ни се случи,Лошото е,че останах и без работа - шефа като разбра че съм бременна ми показа вратата - бях на изпитателен срок,Работата ми беше хубава,а сега няма кой да ме вземе в това състояние да работя,Такива работи
Виж целия пост
# 10
Oт къде си?
Пиши ми на лични.
Виж целия пост
# 11
 Confused   Hug
Ще успееш...макар и по най-трудния път  Hug
А такъв мъж... за какво ти е? По-добре дори, че си е тръгнал още сега, той така или иначе някога щеше да го направи.
Виж целия пост
# 12
Имам сестра, която мина през същото- тя напусна бащата понеже почнал да я бие(:
Родителите ни я подкрепиха и много и помагаха. Бащата дори отричаше детето да е негово- минаха през съд и т.н.
Сега има брак, второ дете, а първото вече е госпожица.
Но беше трудно, не само за нея, а и за цялото семейство, но всичко минава...
Виж целия пост
# 13
Трябва да си силна ,нямаш избор ,заради детенце !
Виж целия пост
# 14
Ще ти разкажа историята на моят съпруг и свекърва. Съпругът ми се е родил желан само от маъка си, в онези години, когата да родеш и да не си омъжена, е било равносилно на линч и за майката и за детето. Свекърва ми е направила аборт и след 6м забременява пак - с мъжът ми .Оставя го. Баща му и неговата МАМИЧКА, казват не, това бебе не е наше.... Свекърва ми се е крила и от нейните родители.Отишла е на работа в друг град и за раждането е дошла пак в София.Ражда и се чуди какво да прави - родителите и разбират за бебето, едва когато го виждат.Майка и умира 4м след това /била е болна /.Свекърва ми го гледа няколко месеца и после хайде на работа за да го издържа, а той в седмични ясли, после градини и накрая до 4кл. в интернат - само събота и неделя си е идвал. Не можете да си представите какво е изживяла тази жена..... а господинът след 1 г се оженил и си има - момиченце.... Както и да е, осъдила го е за имто - за какво ли му е, но в онези години е било важно. Лъгала го е, че баща му е в чужбина и т.н. На 3г. когато е се жени и с вторият и мъж го отглеждат 8 но пак до 4кл. е в интерната - тука вече не го разбирам ама както и да е ..../ След казармата мъжът ми намира баща си, негово копие е.И така няколко години поддържат връзка - той почина. Но какво да ви кажа... сега като стане дума за баща му, сърцето му трепва, та понякога повече от това за майка му.Аз ако бях сигурно щях да съм го възпитала да го мрази.... незнам.А баба му, която е виновна за всичко държи да и вик мамо ...... иска ми се да я линчувам.Хората допъскат грешки, докато са младиу лошото е че деца страдат от това.Но по-добре рано да избягаш от проблема, отколкото късно.Дано да имаш подкрепата на родителите си.
Сега свекърва ми е слънце - вного ми помага за децата, не мога и копче да и кажа ...много е добра и всичко прави за нас. Сега гледа деца, защото едно време не е могла да се радва на сина си заради работата и самотното майчинство..... А мъжът ми живото сам го е научил и не съжалява за прегараните години в интерната, напротив казва че доста му помагат - калил се е....
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия