Изоставена бременна в четвърти месец

  • 9 126
  • 47
# 30
Ще се справиш Hug
Мен също ме изоставиха с бебе на месец в чужда държава без работа.
Нямах време за депресия.Намерих си добра работа,и се справих сама  Peace
Щом си в чужбина виж какви права имаш
Много сила и кураж и пожелавам Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 31
е момичета,нашия татко за хубаво или лошо се прибра
сега да видим накъде и как ще я караме
Виж целия пост
# 32
е момичета,нашия татко за хубаво или лошо се прибра
сега да видим накъде и как ще я караме


Дано да е за хубаво !  Hug
Виж целия пост
# 33
ох,дано - незнам,страхувам се че пак може да му хрумне нещо
Виж целия пост
# 34
йови искрено се надявам да е за добро и повече да не ви изоставя!Желая ти и лека бременост и здраво бебче!
Виж целия пост
# 35
благодаря ти!Надявам се това повече да не се повтаря и всичко с бебо да е наред!
Виж целия пост
# 36
Според мен щом сте били заедно 5 години ,таткото ще се върне
По- скоро сега е уплашен и има нужда да остане насаме със себе си .Знам ,че звучи тъпо ,но мъжете в такива ситуации загубват ума си понякога ......
Още повече ,че сте загубили 2 бебета
Според мен ще се върне ,когато най- малко очакваш и когато вече си го отписала - това е цитат, който ме уби... - дано да не се случва този човек сда се върне, защото той не заслужава нито майката на детето си - Йови нито -самото си дете!
Миличка добре познавам ситуацията ти защото съм преживяла всичко ред по ред - дъщеря ми е вече 10 годишна. На този етап сме в нормални отношения с баща и - но аз никога не се върнах при него!
Няма нищо по покрътително от това да вървиш сама през парка с издут корем и да гледаш покрай себе си щастливи бременни с мъжете си, които ги гушкат милват и им се радват .... няма нищо по унизително да вървиш през пазара в квартала си и да гледаш новодонесените пресни ягоди и да преглъщаш защото безработна с малката помощ от родителите си - финансова не можеш да си купиш! и някоя продавачка видяла гладния ти поглед те черпи по възможно най деликатния начин, за да не те обиди още повече...
И въпреки това надежда има! И тя е в теб! Гя е извора, двигатеря на твоето щастие и съществуване сега - твоето дете!
Всичко, което ти предстои е прекрасно! -ако се концентрираш върху детето си и щастието че ще го имаш, защто си длъжна да го родиш здраво, щастливо и прекрасно! И ти ще се справиш! Вярвам в теб! Не се предавай - мисли само за себеси и за него или нея! Всичко ще си дойде на мястото! _/казвам ти го аз - една повторно бременна майка, която е щастливо семейна/
Виж целия пост
# 37
zakira30 Леле, тръпките, които ме побиха сигурно около 1 мин. трептяха по мен докато четях коментара ти!От все сърце и на двете ви желая успех и да сте щастливи със здрави деца и човек до себе си!
Виж целия пост
# 38
Според мен щом сте били заедно 5 години ,таткото ще се върне
По- скоро сега е уплашен и има нужда да остане насаме със себе си .Знам ,че звучи тъпо ,но мъжете в такива ситуации загубват ума си понякога ......
Още повече ,че сте загубили 2 бебета
Според мен ще се върне ,когато най- малко очакваш и когато вече си го отписала - това е цитат, който ме уби... - дано да не се случва този човек сда се върне, защото той не заслужава нито майката на детето си - Йови нито -самото си дете!
Миличка добре познавам ситуацията ти защото съм преживяла всичко ред по ред - дъщеря ми е вече 10 годишна. На този етап сме в нормални отношения с баща и - но аз никога не се върнах при него!
Няма нищо по покрътително от това да вървиш сама през парка с издут корем и да гледаш покрай себе си щастливи бременни с мъжете си, които ги гушкат милват и им се радват .... няма нищо по унизително да вървиш през пазара в квартала си и да гледаш новодонесените пресни ягоди и да преглъщаш защото безработна с малката помощ от родителите си - финансова не можеш да си купиш! и някоя продавачка видяла гладния ти поглед те черпи по възможно най деликатния начин, за да не те обиди още повече...
И въпреки това надежда има! И тя е в теб! Гя е извора, двигатеря на твоето щастие и съществуване сега - твоето дете!
Всичко, което ти предстои е прекрасно! -ако се концентрираш върху детето си и щастието че ще го имаш, защто си длъжна да го родиш здраво, щастливо и прекрасно! И ти ще се справиш! Вярвам в теб! Не се предавай - мисли само за себеси и за него или нея! Всичко ще си дойде на мястото! _/казвам ти го аз - една повторно бременна майка, която е щастливо семейна/

Това е жестоката реалност и повечето минахме от там Simple Smile Успех на мамите  на които им предстои:) Не е страшно ! Предстоят и хубави  дни !
Виж целия пост
# 39
Кураж, момичета!
Много е трудно и тежко да имаш самотна бременност и всеки път, когато прочета за подобен случай, буцата отново засяда в гърлото ми. НО. Всичко отминава, обещавам! Hug
Виж целия пост
# 40
Филма "Бременна, необичана и сама" съм изживяла и аз навремето. Не се връщам никога към онези времена, дори в мислите си. Ще кажа само това- "бременна, изоставена и добре подсигурена" е много по-леко от "бременна, самотна и безпарична". В моя случай всичкия гняв и усилия бяха насочени към това да не изпадна от първата група, като максимално добре се възползвам от професията и доходите си за времето до раждането...С други думи- скъсах се от работа Simple Smile
Успех, момичета, Бог да ви закриля!!!
Виж целия пост
# 41
когато имаш работа добре - да се скъсаш от бачкане,ама когато нямаш е лошо,Затова се опитвам сама в момента да си я създам,Така че мили мама,които се занимавате  с търговия с бельо моля свържете се с мен - започвам с производтвото на пижами Simple Smile
Виж целия пост
# 42
йови желая ти успех, че в тая криза, тепърва да започваш си е живо геройство!
Виж целия пост
# 43
когато имаш работа добре - да се скъсаш от бачкане,ама когато нямаш е лошо,Затова се опитвам сама в момента да си я създам,Така че мили мама,които се занимавате  с търговия с бельо моля свържете се с мен - започвам с производтвото на пижами Simple Smile

А таткото нали все пак се върна ? newsm78
Виж целия пост
# 44
Мили майки, в много тежко положение съм и моля за съвет.Има ли някоя от вас , при която бащата на детето е преосмислил поведението си и се е върнал.Пишете ми моля ви защото съм в безизходица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия