А представи си когато с часове си плакал за мама, когато си се чувствал като обрулените листи който застилат пътечката по която те е оставила ...и никой не идва вечер - заспиваш сам гледайки през решетките единствено други креватчета с тъжни деца и и няма, просто няма кой дори да те докосне...седмичните ясли са като детски дом, но с 1 ден седмично адмистия.
минах набързо последните 2 странички от темата - виждам че говорите и за гледането от баби...ами това е друга тема. Тотално друга тема. За детето е важно да бъде обичано за да расте психически ( и физически здраво) - ако това е мама и тати - прекрасно, ако е баба или приемно семейство - добре...но да оставиш детето си само - само с лелки които го хранят и преобличат....

преди 5 дни ми се роди син
...и съм толкова, толкова щастлива, че и той като много от пишещите и четящите тук няма да знае какво е това седмични ясли....