Какво знаете вие за онова време? Чували ли сте, че имаше разпределение след университета, че имаше ергенски данък след 21 години, и дори и за семейства, които не можеха да имат деца веднага след брака? А за съжителство без брак беше немислимо да се говори. А оценяте ли, че и вашите баби са работили, били са на 45-50 години, как да си оставят работата като не могат, че и мъжа. Или 45 годишните не са хора, само придатък на син или дъщеря. Родителите ви живееха в съвсем друго време и най-малко трябва да ги обвинявате за сегашните си проблеми. Но може би допуснаха грешка, възпитаха едни вечно недоволни и оплакващи се за щяло и нещяло деца. И се чудя как от толкова лоши родители се пръкнаха толкова добри, дори идеални деца. 


Лесно ще обвини човека, който се е нагърбил с тази задача.

Препоръчани теми