Помня като малка, че некролози /както и обяви за концерти и пр./ се лепяха само на определени места /даже помня, че в родното ми градче, това бяха едни такива "кръгли" като колони, на три-четири места/ и толкова. Изведнъж, не знам /или не помня, по чия заповед/, тези места изчезнаха. И се започна да се разлепят навсякъде, където се свари или превари из градчето ни.
Помня като малка, че некролози /както и обяви за концерти и пр./ се лепяха само на определени места /даже помня, че в родното ми градче, това бяха едни такива "кръгли" като колони, на три-четири места/ и толкова. Изведнъж, не знам /или не помня, по чия заповед/, тези места изчезнаха. И се започна да се разлепят навсякъде, където се свари или превари из градчето ни. 
я вижте пътищата/магистралите ни са осеяни с надгробни плочи 
я вижте пътищата/магистралите ни са осеяни с надгробни плочи 



Препоръчани теми