Много хубави снимки в планината



смазах се съвсем най- малко 5 пъти ми се тръшна дребния за глупости
.



http://vbox7.com/play:5d014890
Много готини планинари сте цялото семейство
И ние имаме такъв самар за гръб от баткото още и с него доста го ползвахме, но своенравната госпожица хич не го долюби. Няколко пъти правихме опити за кратки разходки на близо, но не е издържала повече от 20-30 мин вътре, а говоря за възраст от годинка и нещо, когато не можеше да ходи дълго време. Та напоследък пускаме тати и бати да ходят на палнина, а ние се мотаем по парковете 
) и после си остана в мен само я завъртяхме към лампата и детето отвори хубаво устата

ще показвам снимки после 
вечер по-лесно заспивали, но обедния сън е кошмар
Та се надявам скоро да я забрави
ее малко остана и ще си я гушна, но вече няма да е онова бебче което пратих с памперс и бибка
вече е голяма мома (според самата нея)
даже и нокти лакирали
Хубаво е, че дава да й се чете.
,
ух че са гадни тия бълхи, и Дидито я бяха налазили преди време, но трябва да питам мама с какво я маза тогава и ще ти пиша
.

Препоръчани теми