АПРИЛската дружина, с бодра крачка тръгва на градина!

  • 41 072
  • 730
# 180
Олче, много положителна енергия ти изпращам от всички нас. Сега прочетах за твоите тревоги.
Дано новините да продължават да са добри.

Рони, много хубави снимки сте направили.
Виж целия пост
# 181
http://ivamd.snimka.bg/family/prolet-lyato-2011.607939.24548129 Първите планински подвизи на Мишето.  Wink
Виж целия пост
# 182
Ивче браво на вашия тати как смело се е окичил и с двамата сладури Heart Eyes Много хубави снимки в планината Peace
Виж целия пост
# 183
Привет момичета   bouquet
Голямо затишие- всички ли сте морски  Crazy
 Ронка, няма шанс да се доберем пак до бг. Може би най- рано догодина  Wink
 Момичета я споделете случват ли се при вас вече кризите от инат- когато нещо искат дребните пък ние птказваме?
 Днес направо от сутринта  ooooh! смазах се съвсем най- малко 5 пъти ми се тръшна дребния за глупости  Tired.
 Благодаря предварително и за споделените съвети евентуално  Thinking
Виж целия пост
# 184
Мимето*, аз съм изтървала поводът за роклите и обувките. Втора сватба в България ли ще има?   bouquet
ma_lolo, оправиха ли се при вас нещата?    Hug
Ивче, браво за ентусиазма!  Grinning
Belbey,  не е да няма тръшканици. И друг път съм писала как ги лекувам тези у домашния любимец. Ако са по-безобидни, каквото прави тя това и аз. Иначе се редуваме с поведение на добро и лошо ченге. Напоследък щом не види и се започва с драма някаква. При нас обаче все още действа наказанието, че няма да цока за заспиване. Теорията й е ясна, но вечер се сеща и си иска. НО не прави драми.  Общо вето все още решаваме кризисните моменти с гунчане и някоя песничка или стихче. Поради здравото отрицание, което цари се сетих за една песен на Георги Минчев "кажете не" и й я пуснах. Много бързо включи и й хареса. Даже да вече има в речника си.  Wink http://vbox7.com/play:5d014890
Виж целия пост
# 185
Рони, оздравя Калина, пу-пу. Иначе цяла седмица нямаше глас горкото дете. Говореше мнооого дрезгаво.
Ивка, страхотни сте, а от последните 2 снимки просто цялата сияеш.
Виж целия пост
# 186
Ivk@, страхотни снимки Simple Smile Много готини планинари сте цялото семейство  Heart Eyes И ние имаме такъв самар за гръб от баткото още и с него доста го ползвахме, но своенравната госпожица хич не го долюби. Няколко пъти правихме опити за кратки разходки на близо, но не е издържала повече от 20-30 мин вътре, а говоря за възраст от годинка и нещо, когато не можеше да ходи дълго време. Та напоследък пускаме тати и бати да ходят на палнина, а ние се мотаем по парковете  Grinning
Belbey, тръшканиците са съвсем нормални за тази възраст (аз в притесненията си наскоро дори получих компетентно психоложко мнение по въпроса). Ще разкажа по-натам някои трикчета, които ще прилагаме. Основното, което засега ме ориентираха, че трябва да сме много позитивни, по-малко НЕ, разсейване с друго да се прилага, за да не засилваме агресията у децата.
Рони, за зъболекарски преглед при нас помогна първо мама да я прегледат, а Гергана гледаше от първи ред (разбирайте в скута на мама Simple Smile) и после си остана в мен само я завъртяхме към лампата и детето отвори хубаво устата  Laughing
Моите дечица заминаха вчера за Усоето с баба и дядо. Чух си ги стигнали и настанени и си отдъхнах малко, че последните 2 нощи малката се опитваше да се разболее нещо, вдигаше температура. Дадох й хомеопатичните и се подобриха нещата, но все така се случва преди път да ми е свито.

Very, как е Вики? Позабравя ли вече случката ?
Мимето, и аз чакам разказ за роклите  Mr. Green ?
ma_lolo, пу-пу за Калина и чакаме морските снимки.
Олче,   fingerscrossed  Hug

Малко снимки: http://jiju.snimka.bg/children/decata.565039.24559543 Напоследък нещо не ги снимам много  Embarassed Очаквам сега баба и дядо да наваксат  Simple Smile
Виж целия пост
# 187
Рони и Jiema ами ние ще сме кумове на сватба в Несебър на 4ти септември, а Дидито шаферка Peace ще показвам снимки после Peace
Забравих да споделя след махането на памперса през юни, дойде ред и на биката от миналата седмица 5ти август бабите се борят с ината на Дидито, случката моята мама решила самоинициативно че и стига толкова с тази бика(бибка) и срязала същата, при което Дидито заклеймило че това е лоша биба и си искала старата *добра* бика, обаче няма такава(поне не явно ) и след като се ядосвала с лошата бика саморъчно Диди си я изхвърлила през  терасата на кучетата, резултата сега на обяд заспива много трудно четат приказки до полуда, но не плаче за биба и даже почти не я споменава просто е нервна и казва няма да спим нали бабо само пиказки ще четем Whistling вечер по-лесно заспивали, но обедния сън е кошмар Crossing Arms Та се надявам скоро да я забрави Praynig ее малко остана и ще си я гушна, но вече няма да е онова бебче което пратих с памперс и бибка Wink вече е голяма мома (според самата нея) Heart Eyes даже и нокти лакирали Mr. Green
Виж целия пост
# 188
Хора, помагайте. Предната нощ Мария е станала на решето от някаква гадина у дома. Крачетата й са не са за гледане, а тя вече е побесняла заради сърбежите. Фенистилът действа много слабо. Нямам идея как да я облекча.  Confused
Виж целия пост
# 189
Рони аз мажа с алергозан мехлемче от едно намазване минава
По силно от фенистила е Ериос но е скъпичък 16 лв
Виж целия пост
# 190
Мерси за бързия отговор, Дани.
Направо като алегично изглежда състоянието вече. Само по крачетата е, вкл. и стъпалата. Утре ще накарам мъжът ми да попита сестрата в яслата дали може да се включи с някакво предложение от практиката и да вземе от аптеката до градината.
Миме, ще чакаме шаферски снимки. Диди вече е готова за кака. Ще има кой да разказва приказки на бебето. Сега баба й да чете съвестно и редовно.  Wink Хубаво е, че дава да й се чете.  Simple Smile,

Бълха е, Дани. Просто пъпките изглеждат кошмарно.
Виж целия пост
# 191
Рони ако е на алергична онова с две ръце съм за ериос за 5 дни минават всички пъпчици а сърбежът още след първия ден
Виж целия пост
# 192
Рони да и минават пъпчиците бързо на сладкото Миме Praynig ух че са гадни тия бълхи, и Дидито я бяха налазили преди време, но трябва да питам мама с какво я маза тогава и ще ти пиша Peace
Виж целия пост
# 193
рони, пробвай с "Псило Балсам", много по-ефикасно е от Фенистила. Аериус не знам дали става за толкова малки деца.
Виж целия пост
# 194
Аериус става за деца на тази възраст   Peace.
 Тамир го пиеше пролетта докато си бяхме в бг-я
Рони, все пак се консултирай с мед.лице  Peace
Джема, за тръшканиците ако искаш даже на лични ми пиши  Peace
 Миме, малко остана и ще нагъчич голямата мома  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия