АПРИЛската дружина, с бодра крачка тръгва на градина!

  • 41 072
  • 730
# 165
олче  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 166
Олче, и от мен едни палци за любимата баба Шп.! На теб кураж, докато нещата тръгнат в хубава посока.  Hug  Hug Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed
Калина-красотолина и всички малки, налазени от гадни болести да се оправят бързо и да не повтарят.  Heart Eyes
Деси, поздравявам всички русенски (а може и Софийски, знае ли човек) дечица за късмета, който са извадили!
Виж целия пост
# 167
Момичета (Дес, Вери, Миме, Jiema, Дани Н., poem, ани4ка, ронка) - БЛАГОДАРЯ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да кажем, че позитивизма, който ни изпратихте, помогна. Praynig Не смея да се хваля и радвам още, но изгледите са в положителна насока. Предвид ужаса, който изживяхме, всички.
Ще пиша повече, когато знам повече, и когато имам сили за повече.
Благодаря ви, още веднъж, да ви се връщат хубавите мисли на вас, и на семействата ви - да сте здрави, да се обичате, да се радвате на всеки ден и на всяка детинска лудория. Истината е в простите неща и животът е кратък...
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 168
Олче, дано нещата да продължават да се развиват в правилната посока. Поздрави на бабче от нас.  Heart Eyes
Вчера в бързината да не тракам, докато домашните любимци спят забравих да напиша, че се радвам много, задето Енигма се включи с малко снимки от нашата Шейново компания. Страхотни са гадженцата!  Heart Eyes Лошо, че Томи толкова тежко е карал баба шарка.  Confused
Дес, много миличко това Ани!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Дано Саши заработи с послушание море, че и вие да намажете покрай него.  Simple Smile
Миме, честита ви годишнина! Напоследък минаваш много за малко и нищо не пишеш.

Нашето море беше много съдържателно. Мария се нащуря, свекървата угои снахата, остана море и за другите след нас. Мария на третия ден реши да се движи гунчана по пясъка и да не стъпва във водата на плиткото, защото имаше водорасли. На дълбокото беше голям рибок. Даже "понеже Мария вече е голяма, иска сама да плува". Сега ще търсим подходящ детски басейн в София. Ето малко снимки (малко, малко колко малко да са?  Simple Smile), докато не съм оставила за друг път - http://glorimaria.snimka.bg/children/more-dobrich-i-drugi-letni-momenti.610961.
С памперса Мария се раздели. Само нощния остана. Но поради летните жеги лочи повече вода и през няколко вечери има разни мокри още. Иначе стиска здраво. Вчера си донесе цялото пиш за вкъщи. Ходи по голяма нужда само на гърне или тоалетна. Започна да го прави много целенасочено, когато започна да прави "бомбиии" там. Явно с яслата така са ги стимулирали. Преодоля страха от това да напишква храстчета (знам, че не не е съвсем хигиенично, но не ми се носи походно гърне в раницата, само него го няма там, а и найлоните, които вървят с него цапат повече).
Виж целия пост
# 169
Олче, много ме зарадва поста ти Simple Smile Дано занапред само положителни са нещата.  Hug
Рони, браво на Мария за пампата и за смелото желание за плуване. Радвам се, че сте отпочинали, а на снимките ще се насладя по-късно, че трябва да бягам на работа.  Simple Smile

Хубав летен ден на всички.
Виж целия пост
# 170
Олче, дано дано Praynig

Забравих да ви пиша, че Вики я ухапа куче по ръката Cry На брат ми кокер шпаньола, те са в майка ми на гости за август. Отидохме да го погалим, то е затворено на друг етаж и както го галех аз, то изръмжа и ухапа ужасно Вики по ръчичката. Милата страшно се стресна и много я боля. Консултирах се с различни доктори и накрая реших да не слагам тетанус. Благодарение на хомеопатията и едно спрейче за първа помощ още на другия ден нямаше отток и дупките от зъбите хванаха коричка. Направо съм изумена колко бързо им минава на децата, но то е и заради подходящите л-ва. Това стана в неделя, днес вече изглежда толкова стара рана Shocked Пак разказва на всички как Ронито я е ухапало и как всички (изреждат се поименно) са го набили и затворили на терасата да е наказано Simple Smile но тя все още разказва и как кака й е паднала от кончето (люлката) и си е ударила дупето, а мина вече месец от тогава. На Вики все още й остана малко стрес, но се надявам да го преодолее и да няма фобия от кучета, както Габи все още има, въпреки, че не е хапана, но там е пренесена от мъжа ми, който има такава фобия.


рони, много сладко Мими Heart Eyes Всичките мекици тя ли ги изяде?  Mr. Green
Пускате й май дълга коса, така без бретонче по-ми харесва, могат да се правят повече прически с фибички и ластичета.
Вики сме я водили 2 пъти на плаж. Ама те уикенда са все при нашите и не знам как да стане.
Виж целия пост
# 171
ОлчеHug Hug Hug

Рони, страхотна е Мария! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Браво за новите постижения. Grinning

Вери, съжалявам, че сте имали инцидент с куче. Confused Дано няма последствия от ухапването, тя е мъничка още Вики, дано забрави случката. Hug

Ние от няколко дни имаме папагалче, моя приятелка отиде на море за една седмица и ми го остави да го гледам. Голяма беля обаче, децата много го заобичаха и... не знам как ще го върнем. Joy Много ме е страх от радостта им, да не вземат да го уморят до неделя. Mr. Green Не им давам да мушкат пръстчета в клетката, за да не ги дръпнат рязко ако ги клъвне (а то така прави), и да вземе да му се скърши вратлето (приятелката ми ме предупреди за това, не че съм се сетила сама Embarassed). Вчера пък се опитаха да му дадат сладолед, но ги стопирах навреме. Whistling Иначе му свирят постоянно с уста (Сашко де, Анелията само духа  hahaha), той им отговаря, и така. Crazy
Виж целия пост
# 172
Олче радвам се че положителните ни мисли оказват добро влияние  Hug
Рони явно на Марчето добре и се е отразило морето и ти си имаш адреналинка като мойте те още с бънджи не са скачали че майка ми ще умре докато подскачат   Embarassedhahaha
Деси усещам как скоро ще се сдобиете с домашен любимец папагал  Laughing
Вери какво да ти кажа за случката с кучето дано Вики не се е изплашила много, мен лично са ме нападали 2 бездомни кучета добре че знам как да се защитя и бързо ми дойдоха на помощ та се утървах само с късан панталон и досега обаче ме е страх от бездомните кучета от домашни не и децата водя на кучешката поляна
Ние вече официално сме здрави без АБ дано задържим положението вече без бацили  Mr. Green
И да пофаля неговорещия си тайфун най после взе да казва някои думички
Виж целия пост
# 173
Олче много се радвам за добрите новини и ще продължавам с положителните мисли за твоето майче Praynig Hug
Рони страхотна е Мария, много и отива червеното Heart Eyes и колко много е пораснала Hug
ВериНайс съжалявам за случката с кучето, дано Вики не се е уплашила много Praynig Hug
Деси честит ви временнен любимец, май май ще има скоро постоянен такъв? Mr. Green Видях братче и сестриче в фейс-а много са сладки и пораснали Heart Eyes

Belbey на 22ри и вече нямам търпение да си гушна порасналото ми момиченце Heart Eyes
Виж целия пост
# 174
Привет момичета и от нас   bouquet
Не съм се разписвала, защото няма нищо интересно- махнахме памперса преди няколко месеца и сега вече всичко си е направено на мястото Simple Smile.
Олче  Praynig за твоята майка и всичко да е наред.
 сега сме малко във ваканция/ градината / работи с ограничено работно време, пък и аз почивам в момента така че се гледаме  Laughing.
 За сега мога само хвалебствия да сипя, освен след обедния сън-  ooooh! направо е кошмар. Трябва да се приспиваме като бебета или иначе няма спане. За сега съм го оставила да не спи, но смятам че му е доста/ изморява се много/, и даже вечер не иска да заспива   ooooh!.
Вери  , дано детето да забрави, да не му остане тази уплаха  Hug.за плажа не сте само вие така,, И ние миналата събота заведохме Тамир за пръв път на плаж, а живеем на брега на средиземно море  Crossing Arms.При нас уйкендите бяха резервирани за нормалните стомашни- летни вирусчета.Така че дано септември да е топъл и да става за плаж- сега в момента при нас се пости и не може да се ходи на плаж  Tired.
Деска, поздравления за решението ти и дано връщането на дом. любимец да е безболезнено  Praynig
Рони, Мария голяма красавица пу пу !
Мимекога летите?
Хайде лека вечер  и много летни емоции
Виж целия пост
# 175
Рони, разкошни снимки на Мария - с всички прически и тоалети - пу, пу, красавица си имаш  Heart Eyes Много ми хареса последната "цветна" серия Simple Smile
Вери, браво на смелото Вики, че така се е справила със случката без големи драми. Дано наистина няма страх по-натам. (Моите деца и двете като тръгнаха на ясла започнаха да се страхуват от кучета, а баткото даже и от котки впоследствие. Имам чувството, че там ги плашеха с нещо, но така и не разбрах. Борим се по малко с тези страхове, но засега при Гергана като че ли е по-успешно). А иначе за разказването тя може и след година да го разказва. Такива спомени имам, че на тази възраст много помнят и им изникват случки от много отдавна. Важното е да не е примесено със страх от случката.
Мимето, хайде малко остава до срещата със сладкото Диди - да я нацелуваш и от нас  Hug
Belbey, браво и на вас за пампата и никакви летни вируси повече.
Аз ще се боря окончателно с памперса в края на месеца. другата седмица децата ще пътуват с баба и дядо и като се върнат съм си го поставила за задачка, че ще сме си вкъщи десетина дни с госпожицата.

Иначе направихме първото посещение на зъболекар. На Гергана зъбките са й здрави и й беше забавно -  особено возенето нагоре-надолу със стола  Grinning. Баткото обаче ще има да го водя да правим зъбчета. Да видим как ще е като забръмчи машинката. Сега падна само игра - добре че зъболекарката изключи стола в едни момент, че можеха да му видят сметката  Mr. Green
Виж целия пост
# 176
Вижте ни в летни Шамански одежди Simple Smile

За сега новините за баба Шпунц продължават да са обнадеждаващи, но не трябва да спираме с положителните мисли    Praynig
Виж целия пост
# 177
Ивче, браво на Шаманката за лятната колекция. С хубави модели се е уредила Шаман. Laughing (аз този път у изпуснах частта за цокълчетата, че пролетта предвидливо взех с надписа на Саши 92 и 98, за да си имаме до първи клас  Laughing. Е, понеже 98 вече е тамън, скоро май ще преустановявам, но пък ще си я износи детето дрешката. Свекърва ми краси на видно място у тях със снимка, че не е и тяхна работа (защото се оказва и моя че не е) Марииното цокане.  Mr. Green)
Jiema, браво на децата, че са дали преглед на зъбките. Особено на Гери. Ще видим ние кога ще я свършим тази работа. Нашата зъболекарка ще трябва първо н а нейните човечета да провери зъбките, за да я заинтересува джуджонджата ми се струва.
На дечицата хубава почивка с баба и деди и последните много да слушат.  Grinning
Belbey, вие няма ли да отскочите до тук, докато ви траят постите?  Wink Целувки на Тамир, а за морето ви, време имате. Вашето моренце е топло и в началото на ноември.  Hug
Вери,  бабите казват, че на колкото години е човек, за толкова дни му минавало. Дано Вики да не получи страх от животинките. То не че не е за страх.  Naughty
Миме, скоро ще си нагушкаш хубаво хубавото Диди.  Hug Как се чувстваш ти заради бременността? Бабката какво рапортува за хубавицата?
Деси, честит ви временен домашен любимец. Скоро ще има отново Саши-имен-ден (това е най-празнуващото име), та можете да ги изненадате  някое лично тяхно си добиче. Laughing
Олче, дано скоро нещата да са съвсем ясни и подобрени и да започнеш да ни навестяваш с любимите образи.  Heart Eyes Hug
Дани, честита ти проговорила небъбривка. Сега вече няма да имаш спасение.  Grinning Laughing
На бънджито присъствах само аз. Възползвах се от таткото, оставен да прави подготовките за гоу хоум, а Мария извади късмет, че на детския батут точно в този момент вилнееха три големи деца, за да поиска да излезе. Та чакайки децата, се загледахме как една девойка пружинираше. След това вече беше готова даже да даде на баткото да я пипне, че да я овърже. (Предния път точно това провали подскоците). Баткото беше много внимателен. Първо я повдигна съвсем лекичко, за да пробва как ще й понесе. И после вече летеше. Ако зависеше от МАрия, можеше да си откара следващия половин-един час в "нагойе-надолууу, напиеед-назаааад".
Jiema, наистина е много хубава цветната сесия. В Добрич градската им градина беше обновена преди няколко години и сега се поддържа страхотно. Заради което моята мила особа накастри две баби, които си оставиха фасовете на хубавите детски площадки. Да им се чуди човек на акъла.  Thinking
Приятен петък.  Grinning
Виж целия пост
# 178
Снощи бяхме на гости на майка ми и да вземем Габи, че беше там 2 дни. Случайно Вики чу за кучето и като резултат се събужда през половин час, не спа от 2 до 4 и половина, като ме караше да убивам папагала и кумчо вълчо. Tired Twisted Evil
Раната вече е на коричка, която я сърби, т.е. абсолютно минала вече, но явно психически положението е зле. Направих й сутринта спешно една комбинация есенции на Бах, дано да й подействат. Как не се сетих да й ги дам веднага  ooooh! Продължих да давам и арника, та да видим. Лошото е, че довечера сме на РД и децата ще бъдат пак при майка ми, дано да успее майка ми да я предразположи и да не се сеща за кучето. Иначе страшно се радва на брат ми, на племенника ми, но само като се сети за кучето и :newsm43:
Виж целия пост
# 179
Привет банда Mr. Green
Рони страхотни снимки, личи си че сте изкарали хубава почивка с хубавото пораснало Миме Heart Eyes
Ивче и твоите момчета много красиви, май се си ги заплюваме за зетьове Heart Eyes
Рони добре съм от време на време бременните неразположения, до се търпи важно е на финала едно здраво бебче, пък болежките се забравят Wink Диди много пораснала, много приказва, всички и угаждат и там е като принцеса в собственно царство, от юни е без памперс, но категорично каза че бибата си е нейна и не я дава на никой(разбирайте всички животни и бебето даже(за бебето ще има нова според нея Joy)) Ползва я само при приспиване, но ми се иска и тя да отпадне преди да се появи бебче, но божа работа Wink Купила съм и страхотна рокля и обувки, за сватбата(нали ще е шаферка) и себе си обзаведох  Blush въпреки че преди да тръгна ще направя последна обиколка може пък да има по-хубава рокличка за тюленче като мен Mr. Green
Вери Найс дано на Вики да и минат страховете бързо Praynig Hug
Хубав петък и почивни дни  newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия