


Не смея да се хваля и радвам още, но изгледите са в положителна насока. Предвид ужаса, който изживяхме, всички.

Лошо, че Томи толкова тежко е карал баба шарка.
Дано Саши заработи с послушание море, че и вие да намажете покрай него.
), докато не съм оставила за друг път - http://glorimaria.snimka.bg/children/more-dobrich-i-drugi-letni-momenti.610961.
Дано занапред само положителни са нещата. 


На брат ми кокер шпаньола, те са в майка ми на гости за август. Отидохме да го погалим, то е затворено на друг етаж и както го галех аз, то изръмжа и ухапа ужасно Вики по ръчичката. Милата страшно се стресна и много я боля. Консултирах се с различни доктори и накрая реших да не слагам тетанус. Благодарение на хомеопатията и едно спрейче за първа помощ още на другия ден нямаше отток и дупките от зъбите хванаха коричка. Направо съм изумена колко бързо им минава на децата, но то е и заради подходящите л-ва. Това стана в неделя, днес вече изглежда толкова стара рана
но тя все още разказва и как кака й е паднала от кончето (люлката) и си е ударила дупето, а мина вече месец от тогава. На Вики все още й остана малко стрес, но се надявам да го преодолее и да няма фобия от кучета, както Габи все още има, въпреки, че не е хапана, но там е пренесена от мъжа ми, който има такава фобия.
Всичките мекици тя ли ги изяде?

Браво за новите постижения. 

Много ме е страх от радостта им, да не вземат да го уморят до неделя.
Иначе му свирят постоянно с уста (Сашко де, Анелията само духа
), той им отговаря, и така.



и колко много е пораснала 



.
за твоята майка и всичко да е наред.
направо е кошмар. Трябва да се приспиваме като бебета или иначе няма спане. За сега съм го оставила да не спи, но смятам че му е доста/ изморява се много/, и даже вечер не иска да заспива
.
.за плажа не сте само вие така,, И ние миналата събота заведохме Тамир за пръв път на плаж, а живеем на брега на средиземно море
.При нас уйкендите бяха резервирани за нормалните стомашни- летни вирусчета.Така че дано септември да е топъл и да става за плаж- сега в момента при нас се пости и не може да се ходи на плаж
.
Много ми хареса последната "цветна" серия 
. Баткото обаче ще има да го водя да правим зъбчета. Да видим как ще е като забръмчи машинката. Сега падна само игра - добре че зъболекарката изключи стола в едни момент, че можеха да му видят сметката 


Целувки на Тамир, а за морето ви, време имате. Вашето моренце е топло и в началото на ноември. 

Как се чувстваш ти заради бременността? Бабката какво рапортува за хубавицата?


Продължих да давам и арника, та да видим. Лошото е, че довечера сме на РД и децата ще бъдат пак при майка ми, дано да успее майка ми да я предразположи и да не се сеща за кучето. Иначе страшно се радва на брат ми, на племенника ми, но само като се сети за кучето и :
: 

Диди много пораснала, много приказва, всички и угаждат и там е като принцеса в собственно царство, от юни е без памперс, но категорично каза че бибата си е нейна и не я дава на никой(разбирайте всички животни и бебето даже(за бебето ще има нова според нея
)) Ползва я само при приспиване, но ми се иска и тя да отпадне преди да се появи бебче, но божа работа
Купила съм и страхотна рокля и обувки, за сватбата(нали ще е шаферка) и себе си обзаведох
въпреки че преди да тръгна ще направя последна обиколка може пък да има по-хубава рокличка за тюленче като мен


Препоръчани теми