


Както винаги сладури. Честито и за памперса голяма работа си е това. Вики въобще не се събужда вечер, а сутрин му трабват поне 30 мин за да реши, че му се пиша, но така пълни гърнето, че не ми идва на ум къде си го държи 
. Много съм щастлива и исках да го споделя с вас. 



Аз в центъра на столИцата бих отседнала (в случай че ми се налага) в малко по-скъпо място, защото не ми се рискува да попадна на работното място на нощни труженички. Пробвай с пускане на тема в клюкарника, за да попаднеш евентуално на повече търсили хотели. Имало е такива теми и преди. (Без да знам каква е цената единствено за Св. София на Пиротка се сещам. И още едно хотелче в хубавата част на Княз Борис си спомням, че имаше)

И съвсем на мястото си, такива русички 

Брат ми понеже и папагал имаха, който в никакъв случай не я е стресирал, но явно свързва папагала с кучето и нощем го сънува.
Няма такъв кеф
И съвсем на мястото си, такива русички 
Няма такъв кеф
И без това моят бозайник, днес от скука цял ден ме преследва, със съвсмем учтиви покани да полегна, за а и е удобно.

защо пък да не знаете хотелите из София 
сладури големи
Как ще тръгваме след НГ на градина нямам идея. 

Благодаря ти
. Все някое Вики трябва да ни отсрами
) и това допълнително ме затруднява в комуникацията

В яслата на Гергана има сборна група и я взеха, въпреки че не съм заявила присъствие, но тя не е много щастлива. Сутрин ми казва - Ще излизаме ли? - Да. - Более( Добре.) И в момента, в който кажа, че е за яслата, се чува : Не искам яслата... Не плаче, обаче си го повтаря. А вчера имаше и новоприети деца, които плачеха и това не помогна никак ... Дано й отмине бързо. Гледам да я разсейвам като и дам някоя задачка - тази сутрин например я карах да търси и преброи копчетата на жилетката си. (Не че го прави, но го приема много отговорно като задача - две, тли, пет, осем, петнайсет...
)
Все така да са ти бърбориви дечицата и да те радват много, Олче.

Явно съм чула насън някое бебе да плаче и съм взела бейбифона да чуя дали са моите и като съм разбрала, че не са съм заспала. Пълно ку-ку 
Препоръчани теми