

Ще видим педито какво ще каже, на първа инстанция, по телефона.. 



Ти как се чувстваш?







страхотна снимка 







. Вие си знаете къде да гледате.
оказва се по-активна от кака и, почна да ме подритва още от сега, като се сещам с Диди ритниците бяха май по-късно
Иначе аз се държа за сега от началото до сега съм качила 5кг, но си личат де
ще видим в БГ как ще е 


за запек както си знаеш диня, круша, череши, сушени сини сливи или сварени и водата от тях помага също на 100%
Приятно прекарване в Бг! 
Оправям сега документите и като са готови изследванията, до седмица, тръгва на ясла, нямам търпение. Сега не съм все още по цял ден на работа, а и ми се ще да има режим за някои неща, които липсват сега, мисля че като ходи на ясла, ще се получи, поне така беше докато ходи пролетта.
Ще имаме и проблем с храненето, защото готованка не се храни сама, свикна след периода, в който не искаше да яде, да я храни някой други и чака 

не съм спала толкова дълбоко от преди да забременея 
-
:


Мия аз и разпределям по чиниите, а той учи сестра си, че "Това е нектарина", Тя : Мактарина, Той и аз обясняваме, че е НЕКтарина, тя пак : Мактарина. В такива случаи аз казвам - добре ще го научиш с времето и спирам да повтарям. На Емо обаче му е смешно, че я бърка и продължава : Какво е това?, Тя - Мактарина
и така поне 3 пъти като видимо се забаляват, похапвайки и на нея не й е омръзнало да повтаря. Но някъде на 4-5 питане тя казва : Мактарина! Двеста пъти вече го казах 

Пък и не само детски
Не само Вери имаше усещане за девойка №2.
Следващият път таткото да бременее и може да успее с момчешко попълнение. Нещата изцяло зависят от него. 
Дано повече да нямате проблеми с коремчето на Яна. Преселихте ли се вече в новия дом? 
), на бати Вели и Ени-коконка сладка и на Мади и Ники - прекрасни снимки на прекрасни дечица.
.



), но инак си прокашля още малко.
. Но тя по принцип пие доста и вода, и сок. А днес от закуската чак на обяд (близо 4 часа разлика) и в това време не пишка. А я подканях няколко пъти, на обяд даже седна на гърнето, но нищо не свърши. Малко ми е притеснено да не стиска умишлено много дълго. Ще видим как ще е тия дни.
). Персонала беше много любезен, но им куцаха някои неща особено относно изхранването в ресторанта, но като за уикенд си беше много добре. Починахме си, а и баткото много ни зарадва, че за първи път се отпусна да плува сам (с плувки става дума, но той си е голямо шубе и досега не беше ползвал нито плувки, нито пояс
)
Препоръчани теми