АПРИЛската дружина, с бодра крачка тръгва на градина!

  • 41 076
  • 730
# 225
Хей, АПРИЛки къде стееее? Rolling Eyes
Зимата ще посрещнем с тази лятна тема... Confused





Хайде бързо да се разпишат всички, "само четящи". И дребосъците да покажат. Hug


Отчитам се първа - моето овнЕ е налазено от някакъв вирус, с Т... Вчера ме посрещна топличка, днес сутринта пак се е събудила кисела и топла. Sad Ще видим педито какво ще каже, на първа инстанция, по телефона.. Rolling Eyes
Така да го мразя този месец, с всичките му "летни" екстри... Tired

вери, разгледах снимките на момичетата ти във ФБ, красавици си имаш, да са ти живи и здрави. Heart Eyes

вили, и твоите момчета са много сладки. Хубаво гости сте спретнали. Heart Eyes

миме, броиш дните, то не остана. Дано сте се ориентирали за хотелче, аз като една видна, горда селянка (ще стане вече 2г..), не мога да бъда полезна. Blush
Кажи нещо за бебчето, мома ли чакате пак? Flutter Ти как се чувстваш?

ронка, как сте с екс-именячката?

Дес, тебе персонално подканям да покажеш братче и сестриче. Heart Eyes

Нещо ми е останало, че Aila беше обещала да покаже снимки на новия дом... Crossing Arms

Devik, стискам палци всичко да се нареди и при вас. Радвам се, че не си ни забравила.

Чоки СЪВСЕМ ни отсвири, и не само тя...  Sad Rolling Eyes Thinking

Jiema, благодаря за хубавите думи, и твоите сладури са ми слабост. Да ги нацелуваш. Hug
Виж целия пост
# 226
Здравейте и от нас ние изкарахме една ваканция на Кубрат и в края на лятото се научихме да ходим боси в пясъка  Mr. Green
Децата са добре Мади все повече говори , а Ники не млъква в къщи е тишина само като спят  Crazy
И ние като Деси гледахме домашен любимец докато леля ми беше на почивка , добре че тръгнахме за Кубрат иначе горкото зайче го бяха побъркали сега му ходим само нагости
Стягам ги за яслата вече почти всичко купихме с изследванията не сме почвали че не знам по колко дни са валидни
Миме безавариино пътувате до БГ още валко и с Диди ще се гушкате  Hug
Devik радвам се за вашия тати дано всичко е наред  Hug
Сладка Мария дано скоро обикне яслата , ние вече знаем че ще ходим на " детски ясли" както казва Ники да си играем с децата и мама няма да бъде там вече я видяха много и хареса дано  като тръгнат са така ентосиазирани  Thinking
Олче прекрасни пораснали дечица си имаш и браво на Вени дано все повече се отпусне да говори  Hug
Вили от малки си ги снимала със снахите  Wink страхотна снимка  Mr. Green
Вери благородно ти завиждам малко спокойствие без детска глъч  Mr. Green
Сега ще кача снимчици







Виж целия пост
# 227
Mиме, не ти писах, защото видях, че са ти отговорили за хотели в центъра. Аз съм ходила  в Хемус (много приличен, не знам ценово как е) и в Славянска беседа. А питах шефа ми, каза, че в центъра вече не ходи. Последно е много доволен от един в Симеоново. Лек път и от мен! Целувки на Диди от наборчетата Heart Eyes
Да, пускам снимки във фейса, а днес пуснах и едно клипче. Който иска може да ни види. Няма да давам линк, че нещо много непознати четат темата Close. Вие си знаете къде да гледате.
Виж целия пост
# 228
Олче, Дани, Вери благодаря ви за пожеланията за лек път, нямам търпение вече да си гушкам порасналото момиченце Heart Eyes
За бебче какво да ви кажа предположението на ВериНайс се оказа вярно Mr. Green ще си имаме още една девойка прекрасна  girluu оказва се по-активна от кака и, почна да ме подритва още от сега, като се сещам с Диди ритниците бяха май по-късно Joy Иначе аз се държа за сега от началото до сега съм качила 5кг, но си личат де Crazy ще видим в БГ как ще е Mr. Green като знам какво угаждане ще падне Party
Дани много сладки и пораснали двете сестрички Heart Eyes Heart Eyes
Пожелавам ви хубав и усмихнат ден   bouquet

Жабче браво на вас за памперсите Hug за запек както си знаеш диня, круша, череши, сушени сини сливи или сварени и водата от тях помага също на 100% Peace
Виж целия пост
# 229
Миме, лек пък и от мен!  Hug Приятно прекарване в Бг!
Лентичката доста напреднала вече. И честити розови гащи!

Дани Нетева, много са пораснали госпожиците. Simple Smile

Аз влизам с един бърз въпрос: Яна е със запек, вече четвърти ден не е акала и много се притеснявам. Какво мога да направя по въпроса? Давах разхлабващи храни, но нещо не се получава.  Sad
О, докато да напиша това и ми се обадиха, че вече имаме ако.  Mr. Green

Ние бяхме 2 седмици по баби и се борихме с пампите. Вече сме с гащи като големи момичета.  Laughing Без памперс са и за следобедния сън, а вече и нощем не слагам. Сега в жегите никой не пишка нощем, а Йоана ме изненада като 2 нощи се събужда и си казва, че има пиш. Е, без инциденти не мина, опикахме на баба чаршафите, пътеките, двора.  Blush
Виж целия пост
# 230
Здравейте, след дълго остъствие сядам да ви пиша на бързичко.
След контролния преглед, доцентката каза, че операцията е успешна, зарастнала е добре, но уви, след прегледа с ехограф се установи отново задържане на урина  Rolling Eyes Реших да изчакам мъничко и да отидем този път в Пирогов, както вие самите ме посъветвахте...
Започнах работа на трудов договор, стискайте палци този път да имам късмет с работодателите и мънинката да се адаптира по-бързо, пожелавам го това на всички ходещи или ще ходят на ясла  Praynig Оправям сега документите и като са готови изследванията, до седмица, тръгва на ясла, нямам търпение. Сега не съм все още по цял ден на работа, а и ми се ще да има режим за някои неща, които липсват сега, мисля че като ходи на ясла, ще се получи, поне така беше докато ходи пролетта.  Peace Ще имаме и проблем с храненето, защото готованка не се храни сама, свикна след периода, в който не искаше да яде, да я храни някой други и чака  Crazy
Не съм ви се похвалила, че майката на бащата на Далинка, прояви желание да я гледа, много съм й благодарна за помощта, но е доста твърдоглава и за основни неща, не се съобразява... например, решава да й слага памперс, за да не се занимава, ако иска да става, за да пишка.... ако не иска да яде, не го оставя яденето, за да й дам аз като се прибера, ами направо си го прибира... не знам... особен случай е  ooooh!
Предполагам че като всички вас и ние сме все на разходки, дребка беше с баба си (моята майка) една седмица тук и са ходили на плаж по малко, че все иска да е във водата... а аз бях на почивка в Турция  Blush не съм спала толкова дълбоко от преди да забременея  Blush
Целувки на всики дребосъци сладки  Hug-

П.П.: Качих две снимчици в албумчето ни за море - цък , трябва ли да кача за албумчето ни на друго място?
Виж целия пост
# 231
Темичката се е раздвижила много хубаво след призива на Олчето Simple Smile
И аз откликвам с малко снимки на децата - от Елена имат малко (баба и дядо нещо не са насмогнали да ги снимат много, повече е трябвало да укротяват госпожицата  Mr. Green) и другите са на Софийска територия съвсем пресни Simple Smile:
http://jiju.snimka.bg/children/decata.565039.24678653

Жабче, дано нямаш повече такива притеснителни периоди с Яна. Ако обичат плодове, наблягайте на праскови сега - при моите деца действат безотказно. Браво на твоите момичета за памперсите, и особено, че и през нощта се справят. Покажи ни ги, когато имаш време.
Всички близнаци са ми такава слабост  Blush  Heart Eyes

Дани, и твоите девойки пораснали. Много са сладки със зайчето.

Ben78, успех с новата работа и с адаптацията на Далинка в яслата. Дано не се налагат повече операции и да попаднеш на компетентни лекари в Пирогов.

Very, аз както съм казвала фейсбук не посещавам и не съм ги видяла там, но пропускам тези дни да ти кажа, че си сложила страхотни снимки за аватар и подпис. Особено последните са много зареждащи  Simple Smile

Миме, лек път и от мен за към България и мнооого гушки със сладко Диди. Честит ти розов щъркел ! А за кг не мисля, че има за какво да се притесняваш - +5 звучи повече от добре.

Да споделя вчера моята мома с какво ме изненада - като ги прибера от ясла/градина си имат една обичайна плодова "закуска". И вчера с баткото обсъждат какви плодове от наличните ще ядат. Избраха си грозде и после имаше разминаване - тя иска кайсии, той - нектарини и понеже кайсиите бяха по-отдавна извадих повече от тях и казвам на Емо щом иска да си изавади и 1 нектарина. Той щастлив Simple Smile Мия аз и разпределям по чиниите, а той учи сестра си, че "Това е нектарина", Тя : Мактарина, Той и аз обясняваме, че е НЕКтарина, тя пак : Мактарина. В такива случаи аз казвам - добре ще го научиш с времето и спирам да повтарям. На Емо обаче му е смешно, че я бърка и продължава : Какво е това?, Тя - Мактарина Simple Smile и така поне 3 пъти като видимо се забаляват, похапвайки и на нея не й е омръзнало да повтаря. Но някъде на 4-5 питане тя казва : Мактарина! Двеста пъти вече го казах  Laughing Аз паднах. Не мисля, че някога го е чувала това от мен. Съответно след моментното стъписване питам - А откъде го научи този израз? - Тя ми се хили: Ами у (от) Емо  Mr. Green

Хубав край на седмицата на всички.
Виж целия пост
# 232
Ben78 стискам палци скоро да приключите тази одисея с операцията в положителна насока и сладка пораснала Далинка да не вижда скоро доктор Hug
Jiema ама че хитруша била тази твоя девойка, как попива само от батко си Mr. Green да я нацункаш от мен Hug
Хубави почивни дни мацки   bouquet
Виж целия пост
# 233
Един прохладен поздрав за да подбутна малко темата, че то есента си дойде...
Виж целия пост
# 234
Вили това басейнчето от задния двор на вашата вила ли е?Много ми харесва Peace
Виж целия пост
# 235
Ееех, Миме, де да беше... Какви детски купони щяха да стават там сега...   grinning039 Пък и не само детски  Mr. Green
Виж целия пост
# 236
Миме, лек път и много гушкане с бъдещата кака.  Heart Eyes Не само Вери имаше усещане за девойка №2.  Wink Следващият път таткото да бременее и може да успее с момчешко попълнение. Нещата изцяло зависят от него.  Simple Smile
Жабче, радвам се, че намина. Браво за напредъците на Яна и Йоана.  Heart Eyes Дано повече да нямате проблеми с коремчето на Яна. Преселихте ли се вече в новия дом?
Бен, дано всичко да е наред и в новата работа, и при Дали с яслата и най-вече проблемът на Дали да е опериран успешно.  Hug
Няма да мога да се отчета персонално към всички писали, за което се извинявам.
Само да не изтърва проплакнатото око на братче Емо и сестричка Гери (на хубави неща се учат  Grinning), на бати Вели и Ени-коконка сладка и на Мади и Ники - прекрасни снимки на прекрасни дечица.
При Мария ревовете поотминаха. Явно наистина има драма с яслата. Ще се търси помощ от психолог по въпроса. Иначе нослето все още хърка. Като капак аз съм влязла в серията на родителките, които чувайки зрял говор от отрочето си очакват и зряло поведение. Сериозно ще трябва да се променя. Днес Мария беше изрядна докато пазарувахме и си го отбеляза. Сега пак някакви реплики ми вкара ...  ooooh!
Виж целия пост
# 237
Хмм, активността рязко замря... Дано да е заради хубавото време. Ние си направихме малка разходка до едно хубаво местенце след Етрополе - Орлов камък. Много хубава природа, децата се нащуряха в басейна. Ще покажа снимчици тия дни, ако наминава някой да гледа   Mr. Green
Гергана обаче на тръгване си беше с хрема и още не мога да я спра. Дано отминава бързо, че уж сега ни е времето да сме заедно вкъщи и да си играйкаме  Simple Smile.

Гуш на всички и разкажете кой какво прави...
Виж целия пост
# 238
Jiema, и ние сме с хрема - и тримата - мама+дечурлига. Crazy
Преди хремата вдигаха висока Т, за по една - две вечери, припомних си този така хубав "цикъл" на разболяване - съвместно боледуване. #2gunfire

Бързо да ви минава и да покажеш братче и сестриче. Heart Eyes

Лека на всички! Hug
Виж целия пост
# 239
Олче, и при вас бързо да минава и без други "екстри"  Hug
Днес е по-добре момата, поне спа без да се буди (изключвам момента, че заспа в 12 почти и стана в 8  Tired), но инак си прокашля още малко.
Втори ден борим памперса и засега доста успешно се справя. Снощи само голямата работа свърши в гащите  Mr. Green
Но се притеснявам, че някак сама се ограничава с пиенето на течности. Я кажете дали е възможно да приложат такава мисъл на тази възраст? Май не  newsm78. Но тя по принцип пие доста и вода, и сок. А днес от закуската чак на обяд (близо 4 часа разлика) и в това време не пишка. А я подканях няколко пъти, на обяд даже седна на гърнето, но нищо не свърши. Малко ми е притеснено да не стиска умишлено много дълго. Ще видим как ще е тия дни.
И пускам обещаните снимки - оттук: http://jiju.snimka.bg/children/decata.565039.24735802
Местенцето е страхотно откъм природа и откъм басейн за децата (а и като за мен, аз не съм голям плувец  Grinning). Персонала беше много любезен, но им куцаха някои неща особено относно изхранването в ресторанта, но като за уикенд си беше много добре. Починахме си, а и баткото много ни зарадва, че за първи път се отпусна да плува сам (с плувки става дума, но той си е голямо шубе и досега не беше ползвал нито плувки, нито пояс  Blush)
P.S. Нещо ми заби снимката - линкчето по-късно  Hug
P.S2 Редактирах се - вече има снимки. Хайде сега да повлека крак и за други... Лека нощ на всички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия