


Заинатихга се госпойците, че искат да пишкат в гърне и това си е. Та се наложи да ги извадим от багажа. А аз не се сдържах и снимах куриоза. 

, та съм спокойна. Баткото си е същият чаровник! 

Отивам вчера да взема Дани, онова ми ти дете не може да се обуе, поглеждам сандалите - скъсани изцяло от едната страна, няма за какво да се захванат. Блузата му до гърдите мокра от лиги или сополи, не разбрах точно. То едно такова зачервено, омазано, рошаво, абе бетер циганче. Лелката започна да ми се оплаква, че тя го къпела, че сменявала напиканите дрешки, а майката само ги сушАла и отново в чантата. Всичко мръсно и опикано се слага в нея без найлонов плик, чантата направо смърди, а там уж ще слага чисти дрешки. Извади един панталон, който да му обуят евентуално при смяна, ами той целия оповръщан с люспи от домати по него. Лятото пък друга у-лка разправяше как се бил наакал в памперса и докато отишла до него, той вече бил бръкнал с ръка вътре, след което пляс- пляс по масите. Не могли да го спрат от градина, нямали право. 

простотия човешка.... 
и на две братчета, Нани 

Не сме лежали там и дано не ни се налага . Лошото че няма друго такова дори и частно отделение в града ни Окръжна болница също я избягваме. Няма отношение, няма хигиена. А вие защо не се обадихте, че ще идвате към Бургас?



).



Все още не съм свалила снимките от фотото, но обещавам да ви се покажем скоро 


Добре сте се завърнали вече съвсем след като око да види, пък дано някой дени ръка да пипне. 


, но и
. При теб страховете за Вели бяха много по-големи от проблема му. Нормална и отговорна родителска реакция. 

!



Как се чувствате (трите 


Радвам се, че ви е било хубаво в София! 

Съвсем ще банкрутираме, но....няма шанс за държавна градина.
А аз не мога да си остана да я гледам, защото ако прекъсна докторантурата ще ми спрат стипендията и пак става същото.... 

Препоръчани теми