

В автобуса вече заплесната успях да й сложа обувчици 
Детето ми било много чувствително и приемало нещата навътре и... няма на кого да се метне 






. Като отидохме и сестрата проми раната - ми то за такава рана не бих отишла
Ама преди това изглеждаше зловещо. Та го проми, залепи и днес бинтован е на ясла. И то защото човърка мястото, а не че толкова има нужда от превръзка. Не са ми звънели до сега, та след час ще видим.
и положителни мисли за болничките и бързо да оздравяват!
; Деси, успех в ученето! 







Покажи красотника, че съм се затъжила. 




Дано с това да не обидя нашите бургазлийки, но положението наистина е под всякаква критика що се отнася до лекарите в града. Аз не виждам кога бих рискувала да си отведа детето, а и себе си на почивка по южното черноморие заради този много значителен момент. 
Утре отивам да си подписвам договора. Пожелавам успех и на остналите търсещи работа и дано съм повлякла крак всичко да става лесно и бързо 

Препоръчани теми