Бързо да оздравява Мади, много е страшно това, което пишеш. И Ники да свиква... въпреки, че представям си какво и е самичка... 




толкова миличко ми стана като я видях
казаха че е слезнала 58% надолу, и тка
това са моите трепети в момента
мамина сладка тя колко ми порасна изведнъж тя 
Толкова са сладки Зузи и Крис,с тези чипи нослета,и колко много си приличат.Поне аз така ги виждам де
Много се смях с клипчетата особено опитите на Крис с биберона.Не е ясно,бибата или ръчичката му е по-сладка
Пускай ни по-често снимков материал

милички душички 
Мади изпитва ли страх когато получи пристъп?Питам,защото Ави когато повръща/то се е случвало до сега 2 пъти,дано не се повтаря въобще ако може/толкова голям страх изпитвам милото плаче,гушка се в мен едва я нося аз цялата оповърната тя цялата се тресе.Аз я утешавам и обяснявам,че не е страшно,че ще и олекне,но не вкопчена в мен и едва се мъкнем да се изкъпем в банята и двете.След като се успокои и обяснявам,че се случва на всеки ако го заболи коремче или му е лошо и болен да повръща,а тя ми казва"мамо,Авито се уригна мнооого силно и се изплю"
извинявам се за цветното описание.
Погали коремчето от мен,а на грижовната кака Диди да и нацелуваш бузките 
Снимките ви със Зузи и тоалета й от твоя шал са направо за реклама (на Кока-Кола примерно).

Видях, че си има дамска чанта
, от няколко дни и Анелия е снабдена с подобна и много и се радва (вътре си носи само и единствено колИ, камиони, багери) 

И витошките, и рожденденските са много цветни и веселяшки. Такива са усмивчовци децата, пу-пу, страхотни.

Гуш за теб и за двете ти бандитки!

Грижовна кака ще е Диди.
, а бебо няма как да не е сладкиш, с такива роднини.

Ще чакаме снимки и от вашата почивка. 



Дано Гришко бързо свикне

Зузи е като истинска кака мадама, а малък Крис е толкова пухкав само за мачкане
Да похваля и майка им като истинска манекенка е с този червен бански, Браво на теб колко бързо си върнала форма 

Много пораснала Ави и с тези къдрици слабост ми е 

я ни разкажи за твоето учение, какво учиш, как се справяш с двамата хубавци и ученето?

Ванката вече оздравява-имаше температура и кашлица. Аз пък съм с ужасна хрема
Майка ми гледа Ванката в къщи, а аз ходя на работа. Днес се замислих-защо не си взех болничен?! Мъка....


Оказа се обаче най- неочаквано, че Ния е приета в държавната ясла близо до нас!
Още не мога да повярвам!!!Тези дни направо съм луднала да се занимавам с изследвания, бележки и т.н. документи за записване!Дано всичко е ок!
Много сили и търпение на теб! 





Аз мисля нашата скоро да я продам, но още я ползваме за сега.Ако се интересуваш, пиши ми на лични.



И Ави обича колички,но на които им се отварят вратите
и ето времето се променя и аз днес цъфнах с херпес както всеки път есен-зима и пролет 



Дано бързо и мине 

Много ти се събра и на теб, много. 
Имаме нужда от много положителна енергия в този момент.. Препоръчани теми