АПРИЛската дружина, с бодра крачка тръгва на градина!

  • 41 072
  • 730
# 405
Дани Н., много съжалявам да прочета, че такава е ситуацията покрай вас. Tired Бързо да оздравява Мади, много е страшно това, което пишеш. И Ники да свиква... въпреки, че представям си какво и е самичка... Sad
Ако не ти е толкова наложително да ходят, защо не отложите яслата, за по - добри времена? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 406
Ей страхотно е наистина да отвориш сутрин Априлската дружина 2009 и да видиш сладурски муцунки и повече от 3 поста Hug
Привет и от мен   bouquet
Деси страхотни са братче и сестриче(аз редовно ви следя и в фейса) Wink
Както и на Олчето красотите Hug
Джема http://mishevae.snimka.bg/ тук може да разгледаш последните три албума, на тях са снимки от сватбата в Несебър, от Видин и от София, а има и едни от нашата сватба Blush
Да ви кажа вчера ходих на последен ултрасаунд, бебка вече е 1,400кг жива и здрава е всичките и органи функционират нормално, даже казаха че прави опити за дишане(което на мен ми беше много странно) измолих им се да ми пуснат и 3Д да и видя муцунката сладка, ох толкова е хубавка още една бузанка-сладуранка ще е  Heart Eyes толкова миличко ми стана като я видях Heart Eyes казаха че е слезнала 58% надолу, и тка Joy това са моите трепети в момента
Снощи Диди легна при мен и взе да гали коремчето и да и разказва, че тя била нейната кака и ще я учи да гука и да говори, накрая ми вика шшшттт бебето иска да спи обърна се и лекичко заспа Heart Eyes мамина сладка тя колко ми порасна изведнъж тя Heart Eyes
 
Виж целия пост
# 407
Страхотни снимки показвате . Ще гледам и аз да кача някой път снимки.
Днес заведох Гришко за първи път на ясла. Плака милия. В групичката му има много малки деца 1.2 мес . Те много плачат и той се включил в техния хор . За утре ми обеща, че няма да плаче. Надявам се да си намери другарче да си играят заедно и да не обръща внимние на ревливите. Купих му и раница и сега стои и я разглежда в хола.
Виж целия пост
# 408
Олче, да, Зузи внезапно проговори с цели сложни изречения преди около 2 месеца. Дотогава минаваше само  по някоя неразбираема дума. Сега е много сладка като говори, не мога да й се нарадвам, а и как пее и танцува самоооо  Laughing
Принцеса Рая, имам спомен, че живеете в Надежда. В Люлин има хубава частна ясла+градина, както май съм споменавала. Изключително съм доволна, тъжни я напуснахме, Зузи и до сега споменава любимата си учителка от там (която е собственичката). Ако имаш интерес, ми пиши да ти кажа коя е и да дам координати.
Виж целия пост
# 409
Мю,прекраааасни снимки Heart Eyes PeaceТолкова са сладки Зузи и Крис,с тези чипи нослета,и колко много си приличат.Поне аз така ги виждам де GrinningМного се смях с клипчетата особено опитите на Крис с биберона.Не е ясно,бибата или ръчичката му е по-сладка LaughingПрекрасно местенце,всичко изглежда толкова спокойно.Ти изглеждаш прекрасно и въобще цялото семейство сте приказни Heart EyesПускай ни по-често снимков материал Naughty Grinning

Деси,и с вас  се нагледах на две чусени дечица.Колко е мил бати Саши и как нежно гушка Ани и и помага да се държи докато виси Heart Eyesмилички душички Heart Eyes

Дани Н.,милото Мади,представям си колко му е неприятно,а и вас ви кара да се тревожите SadМади изпитва ли страх когато получи пристъп?Питам,защото Ави когато повръща/то се е случвало до сега 2 пъти,дано не се повтаря въобще ако може/толкова голям страх изпитвам милото плаче,гушка се в мен едва я нося аз цялата оповърната тя цялата се тресе.Аз я утешавам и обяснявам,че не е страшно,че ще и олекне,но не вкопчена в мен и едва се мъкнем да се изкъпем в банята и двете.След като се успокои и обяснявам,че се случва на всеки ако го заболи коремче или му е лошо и болен да повръща,а тя ми казва"мамо,Авито се уригна мнооого силно и се изплю" Laughingмиличката Heart Eyesизвинявам се за цветното описание.

Миме,толкова мило ми стана като разказваш за малката бебка и ме връхлитат едни хуубави носталгични спомени Heart EyesПогали коремчето от мен,а на грижовната кака Диди да и нацелуваш бузките Grinning

Имамама,дано Гришко скоро се адаптира и си намери другарчета и е щастлив.Представям си какво ти е на сърцето като го мислиш.

Момичета търся си количка,детска,лятна.Питам първо вас,а и искам мнение.Нашето колело се счупи/дръжката/и май няма да успее да се поправи.Количката,която си има Ави комбинираната вече доста ми натежа барабар с Ави ибагажите,а аз още я ползвам.Искам да си взема лятна,лека,търся 2-ра ръка,нямам предпочитание към марки.Това на,което държа е да е с 4колела,да се сгъва,и да има поне малък кош отдолу.За Варна,София и Пловдив нямам проблем с доставката и в Сф и в Пл има хора,които ще мия вземат и изпратят евентуално.Та ако имате предложения приемам.Като цена ако може да не повече от 40лв.

Виж целия пост
# 410
Добро утро! Hug

Мю, напълни ми очите! Толкова сте хубавиииии, страхотно семейство, а дечицата са такива бонбони! Heart Eyes Снимките ви със Зузи и тоалета й от твоя шал са направо за реклама (на Кока-Кола примерно).  Grinning  bouquet

ssillvvi, днес разгледах и последните снимки на Ави, много е пораснала и си е все така нежна като едно цветенце. Heart Eyes Видях, че си има дамска чанта  newsm56, от няколко дни и Анелия е снабдена с подобна и много и се радва (вътре си носи само и единствено колИ, камиони, багери) Mr. Green Joy
Играта с къпане на бебе бих я взаимствала, току-виж съм събудила интереса към куклите. Grinning

Олче, мерси за пропуска за снимките. Laughing Hug И витошките, и рожденденските са много цветни и веселяшки. Такива са усмивчовци децата, пу-пу, страхотни. Heart Eyes Heart Eyes

Дани, дано бързичко се оправя Мади.  action032 Гуш за теб и за двете ти бандитки!

Имамама, дано Гришко лесно се адаптира в яслата. Praynig Hug

Миме*, колко миличко разказваш. Rolling Eyes Грижовна кака ще е Диди. Heart Eyes, а бебо няма как да не е сладкиш, с такива роднини.  Grinning Hug

Jiema, добре завърнали се! Grinning Ще чакаме снимки и от вашата почивка. photo

Хубав ден на всички!

Виж целия пост
# 411
Много хубави снимки!

рони, предполагам някое малко пръстче е пипало обектива или пък автоматичния ви стабилизатор на картината е офф, по-скоро второто, защото имате някои снимки на фокус.
Виж целия пост
# 412
Днес уж сме по добре кашля по малко явно инхалациите и ериоса са почнали да действат  Praynig
Относто Ники и тя от вчера си е в къщи няма да си тормозя детето Иначе като са двете плачат докато влезнат в групата и после ни забравят , но явно разболеели се едната и другата няма да посещава ДГ .
Силви нея не я е страх като повръща дори насън си изплюва храчките в едно легенче и продължава да спи заразлика от майка си  Tired
Мю прекрасни снимки  Hug
Имамама и в нашта група има ревящи но за щтастие мойчките са първи там и като дойдат ревящите са в разгара на играта и не им обръщат внимание така казват леличките. Друг ни е проблема с ДГ ама нали са ми умни дечицата почнаха да си акат като си ги взема  Wink Дано Гришко бързо свикне  Hug
Виж целия пост
# 413
Здравейте   bouquet
МЮ прекрасни са братче и сестриче Heart Eyes Зузи е като истинска кака мадама, а малък Крис е толкова пухкав само за мачкане Hug Да похваля и майка им като истинска манекенка е с този червен бански, Браво на теб колко бързо си върнала форма Peace
Дани Натева да се оправя Мади бързичко и заедно с Ники на ясла скоро Hug
Силви и Диди така ми е повръщала на 1-2 пъти и по същия начин се гушва в мен и не ме пуска, и аз като теб и обеснявам че се случва и не е страшно и така се успокояваме Heart Eyes Много пораснала Ави и с тези къдрици слабост ми е Heart Eyes
Инамама бързо адаптиране на Гришко на яслата и с по-малко рев и сълзи Hug
Деси мерси Hug я ни разкажи за твоето учение, какво учиш, как се справяш с двамата хубавци и ученето?
Да ви споделя че намерихме на мама и тати квартира близо до нас(на 10мин пеш) и ми е едно такова Rolling Eyes как хубавичко си свикнах с тях у нас, обаче нали знаете колкото и добре да е на зетя не му е толкова добре Whistling
Виж целия пост
# 414
Здравейте и от нас с Ванката!  Grinning
Ние сме малко болни  Tired Ванката вече оздравява-имаше температура и кашлица. Аз пък съм с ужасна хрема  ooooh! Майка ми гледа Ванката в къщи, а аз ходя на работа. Днес се замислих-защо не си взех болничен?! Мъка....
Дойде есента и вирусите взеха да скачат от дете на дете, че и на възрастните  Sad
След цял ден пред компютъра, нямам никакво желание да отварям нашия в къщи.
Извинете за болния пост-вече ме втриса и май ще си лягам  Tired
Лека вечер!
Виж целия пост
# 415
Здравейте и от нас! Hug
Благодаря на всички, които ми писаха по въпроса за яслата! HugОказа се обаче най- неочаквано, че Ния е приета в държавната ясла близо до нас! GrinningОще не мога да повярвам!!!Тези дни направо съм луднала да се занимавам с изследвания, бележки и т.н. документи за записване!Дано всичко е ок!
Иначе сме добре, обичайното...
Нагледах се и аз на разкошни снимки!Страхотен отчет на сладките ни априлчета.Ще се опитам и аз скоро да пусна някоя снимка!
Дани Нетева, много мъчно ми стана за твоите принцеси, а и за тебе.Никак не е лесно.Ния веднъж ми направи алергична реакция и беше кошмар.Дано скоро се оправите. HugМного сили и търпение на теб! Hug
Маймунка, и на вас скорошно оздравяване! Hug
Мю, честити постижения на Крис и Зузи!За теб нямам думи просто- супер мама!  bouquet
Ивка, и на вас също честито преобръщане от гръбче на коремче! Simple Smile
Миме, много сте хубави всички!А ти изобщо не си дори пълна за бременна жена! Naughty
Деси, красота голяма и при вас!Аз не разбрах Ани и Саши ходят ли на градина или последно ти си гледаш?А за хорското мнение...какво да ти кажа, да не ти пука!Рони, на теб също!И на мен все ми опяват, че Ния била много голяма за АМ или да се вози в количка или т.н. неща.Айде всеки да си гледа децата както знае и да не се бърка, където не му е работа! Crossing Arms
ssillvvi, при Ния става същото, и тя много се плаши, но мисля, че е нормално.То и аз се шашкам изведнъж като повърне.Но и ние така се гушкаме оповръщани, докато се успокои.За количката, аз ти препоръчвам Кангаро, не че съм ползвала друга. Simple SmileАз мисля нашата скоро да я продам, но още я ползваме за сега.Ако се интересуваш, пиши ми на лични.
Спирам за сега, че гладен мъж не се търпи! Twisted Evil
Лека нощ! Hug
Виж целия пост
# 416
Пиша ви спешно с молба да ни стиснете силно палчета.
Тази вечер Далинка след ренген се оказа, отново, с вирусна пневмония :/
Да не говорим, че заради тъпия Аугметин, който пие 9 дни, по предписание на педката е цялата на ситни пъпчици :/
Дежурната лекарка не пое отговорност за други мерки, утре със снимката сме при педката и тя ще каже дали отново ще влизаме в болница, както миналата есен, когато отново бяхме с вирусна пневмония + обезводняване, за което ни пратиха всъщност там....
Милото детенце :/
Много искам да ходи на ясла, отразява й се много добре, за говорене, режим, общуване... но уви, отново ще я отпиша...
Много ви се нарадвах на снимчиците... следях ви редовно  Hug Hug
Мади, бързичко да се оправя  Hug
Виж целия пост
# 417
Благодаря ви момичета за милите думи Heart Eyes

Бен,предполагам само колко ти е трудно съвсем сама да се оправяш с малката Далина.През колко много неща минахте,пътувания от един град в друг,нова и нова работа,притеснения,боледувания.Мисля обаче,че най-напред е здравето и спокойствието и на двете ви.Няма ли как майка ти да ти помага с Далинка и да я гледа/извиниявай ако писала за това и преди може да съм пропуснала/?Режима,общуването и говорено са неща наистина важни,но всичко това е постижимо и ако не се ходи на градина.Има толкова деца,които не ходят на градина и са се  и се развиват добре.Друг е въпроса,че за теб така наистина е най-удобно,а и на Далинка сигурно и е добре да е на градина.но това са тежки болести за които говориш не са сополи или лека настинка.Ти знаеш най-добре,кое е ще удачно за вас,дано скоро милото дете оздравее.И тия пусти антибиотици Confusedявно прави алергия Далинка.Да разкажеш как е  минало при лекарката ви стискам    палци Praynig Peace Hug

Деси,тя моята госпожица има няколко чантички,но си ги разнася из къщи попринцип.Тази,с която е на снимките и е подарък за РД с роклята Simple SmileИ Ави обича колички,но на които им се отварят вратите Sunglasses Mr. GreenВ интерес на истината така и не успах да намеря някоя по евтина кола с отварящи се врати.Я кажете откъде мога да намеря?За големина няма значение.Иначе Ави си е  нежна душа,доста плаха с непознати и страхлива и ревливичка.Ако е в свои води по се поодпуска.

Миме,важното е,че ще са до вас.Аз живея с майка ми и баба ми.И майак ми и баба ми са доста съвременни и разбрани хора но...Е,честно каза много си ги обичам,но 1есто говорим на различни езици,спорим,караме се.Признателна съм им за помощта/особено на майка/,но нямам търпение да стане апартамента ни и да се отделим.На мъжа ми му е доста трудно да ги издържа,защото той е доста спокоен и по саможив характер и си представям какво му е щом той се дразни вече.Няма как трябва още малко да стиснем зъби пък после ще видим как ще се наредят нещата.

maimunka07,да се стягате и да оздравявате.И аз тези дни си мислех за това,че идва времето на вирусите и всякаквите грипове пак Sad #2gunfireи ето времето се променя и аз днес цъфнах с херпес както всеки път есен-зима и пролет ooooh!

Принцеске,благодаря,ще ти пиша на лични Peace

Да ви споделя сега за Ави,че ходихме на очен всичко е нормално за сега.Явно аз малко повече се вторачвам.Но догодина пак на контролен,защото аз съм с астигматизъм и е добре да я следим.
Аз все още съм в процес на търсене на работа в началото много се бях надъхала,но сега вече взех да се поотчайвам,а и зимата почва да наближава и ще е по-трудно.Шуснала съм си документите на още 2 места и чакам след 30 да ми де обадят евентуално Praynig

Хубава вечер на всички Hug
Виж целия пост
# 418
Бен много стиснати палчета от нас  Praynig Дано бързо и мине  Hug
Аз да кажа нашия опит в ДГ от 7до 30,09  имаме съответно Мади 6  Ники 8 дни като и двата пъти се разболяхя при мен а не в ДГ Те мойте деца много си боледуват така че в къщи или на ДГ все едно и също В понеделник изместваме инхалациите на Мади за по късен час че да могат да тръгнат отново на градина та ще видим  Rolling Eyes напредъкът им е много голям за този малък период там включинелно започнаха да се хранят сами Мади започна много да говори и са много по спокойни и послушни там .
Миме ние живеем с майка ми от самото начало и много ми помага е и без спорове не минава но с мойчкия не се разбират много добре Така че сега може да ви е по добре важното е че сте наблизо  Hug
maimunka07  на Ванко да му минава бързичко  Hug
Много оздравителни гушки от нас за всички болнички априлчета  Hug
Виж целия пост
# 419
ben78, моля се бързо да се оправи малката Далинка. Praynig Много ти се събра и на теб, много. Praynig


Моля всички, които не са забравили тези ми тревоги и са до мен в този толкова труден момент, отново силно да стиснат палчета за моето майче, което минава през поредното изпитание, с неясен изход. Sad Имаме нужда от много положителна енергия в този момент..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия