Къде в Пловдив???-23

  • 71 120
  • 752
# 150
Къде да намеря изчистен черен клин 7/8 или до коляното.Ако може и да е в Кичука  EmbarassedНямам никакво възможност да обикалям с двете деца.
Виж целия пост
# 151
Може и малко късно да се включвам, но все пак: добър невролог е д-р Елена Иванова от МЦ Хипоталямус с/у църквата Св. Петка. Преди около 3-4 месеца се интересувах и аз от това. За мен беше важно да има добър съвременен доплеров-дуплекс апарат. Иванова и д-р Бързински имат. И двете работят с ЗК и без.
Виж целия пост
# 152
Момичета, виждали ли сте някъде формички за сладолед?
Виж целия пост
# 153
Момичета, виждали ли сте някъде формички за сладолед?
В "Джъмбо" има.
Виж целия пост
# 154
Момичета, виждали ли сте някъде формички за сладолед?
В "Джъмбо" има.
На каква цена са?
Виж целия пост
# 155
Къде да намеря изчистен черен клин 7/8 или до коляното.Ако може и да е в Кичука  EmbarassedНямам никакво възможност да обикалям с двете деца.

До парк "Белите брези" има едно магазинче.Намира се в уличката срещу  банките. Те са две-три павилиончета и се виждат, защото са почти на ъгъла.Наскоро си купих черен клин до под коляното от едното-беше 4лв,ластичен, изчистен, горе -долу за 55 килограма LaughingИмаше и други видове-ако ти е близо може да погледнеш.
Виж целия пост
# 156
Момичета, с кой номер автобус на стигна от Централни гробища до сладкарница Неделя на 6и Септември?
Виж целия пост
# 157
Момичета, с кой номер автобус на стигна от Централни гробища до сладкарница Неделя на 6и Септември?

Мисля, че 21 ходи в близост - със сигурност до Четвъртък пазара, но след това не съм сигурна дали продължава по "6 септември", или завива по "Руски"
Виж целия пост
# 158
Момичета, с кой номер автобус на стигна от Централни гробища до сладкарница Неделя на 6и Септември?

Мисля, че 21 ходи в близост - със сигурност до Четвъртък пазара, но след това не съм сигурна дали продължава по "6 септември", или завива по "Руски"

И до Руски ще ми свърши работа. Значи 21 от спирката на Централни гробища   bouquet
Виж целия пост
# 159
Да, това май е единственият рейс, който може да ти свърши работа за маршрута
Виж целия пост
# 160
Момиче, някъде напред в темите се коментираха коланите за талията (тези след раждане), но не мога да го намеря, та някой беше писал , че в някакъв магазин в Капана май беше, имало такива за по 24 лв, моля да ми кажете къде точно, че ми е спешно  Praynig
Виж целия пост
# 161
Много полезна темя!   bouquet

Магазин подобен на Березката има и на бул. Хр.Ботев -срещу Военна болница горе.-долу.

А за колани за талия - в магазинчето в пресечката, която е срещу стълбите отстрани на джамията към Халите.
Виж целия пост
# 162
Много полезна темя!   bouquet

Магазин подобен на Березката има и на бул. Хр.Ботев -срещу Военна болница горе.-долу.

А за колани за талия - в магазинчето в пресечката, която е срещу стълбите отстрани на джамията към Халите.


Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 163
Здравейте, интересува ме знаете ли къде около Билла 2 има фитнес зала- най-много ме интересува да има пътека за бягане. Благодаря предварително.   bouquet
Виж целия пост
# 164
Здравейте, интересува ме знаете ли къде около Билла 2 има фитнес зала- най-много ме интересува да има пътека за бягане. Благодаря предварително.   bouquet

Ако става въпрос за Била до гарата- Тотал Спорт. Съвсем наблизо е. А ако се слезе от моста е на 100 метра някъде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия