Къде в Пловдив???-23

  • 71 119
  • 752
# 435
Момичета, продължава да търся чанта за пазаруване на колелца от този тип: http://buyme-bg.com/catalog/product_info.php?cPath=29&products_id=67

Обиколих пазара в Тракия, Форума, Кауфланд-няма. Ако някой е виждал някъде да сподели, че ми трябва за един дядо до края на тази седмица. Много благодаря!  bouquet
Има такива чанти в едни малки магазинчета до Кауфланд(от самата страна на Кауфланд се пада преди бензиностанцията), който е в посока на Панаира, но мисля че беше на второто колело.   bouquet

Много благодаря! Аз взех от Карфур-някое от момичетата ми беше писало-благодаря!!!Имаше добър избор и доста добри цени.
Виж целия пост
# 436
някой минавал ли е през магазините на Триумф-банските с какви цени са?
Виж целия пост
# 437
някой минавал ли е през магазините на Триумф-банските с какви цени са?
70-150 лв
20-40 долнища
40-60 горнища
Виж целия пост
# 438
някой минавал ли е през магазините на Триумф-банските с какви цени са?
70-150 лв
20-40 долнища
40-60 горнища

В началото на Вазов до болницата има комплекти по 60 и някой лев.
Виж целия пост
# 439
 #Cussing out уф след основното чистене в къщи ми се скапа аспиратора и след пържолите на мъжа ми всичко е мазно и вонящо и в кунята и в хола и в трапезарията  #Cussing out

ако някой има координати на специалист по аспиратори   bouquet

самия аспиратор е двумоторен марка едеса купуван преди около 10г от Интерсервиз Узунов, но сега тази верига нещо не я виждам , а аспиратора уж работи и бръмчи ама нещо не дърпа , проверихме проблема със сигурност не от комина,  защото комина дърпа newsm78

абе ужас като си помисля колко време утрепах да чистя и тоя аспиратор сега...
Виж целия пост
# 440
#Cussing out уф след основното чистене в къщи ми се скапа аспиратора и след пържолите на мъжа ми всичко е мазно и вонящо и в кунята и в хола и в трапезарията  #Cussing out

ако някой има координати на специалист по аспиратори   bouquet

самия аспиратор е двумоторен марка едеса купуван преди около 10г от Интерсервиз Узунов, но сега тази верига нещо не я виждам , а аспиратора уж работи и бръмчи ама нещо не дърпа , проверихме проблема със сигурност не от комина,  защото комина дърпа newsm78

абе ужас като си помисля колко време утрепах да чистя и тоя аспиратор сега...


"Интерсервиз Узунов" е на бул.'Дунав"., в бизнесцентъра, но  доколкото знам са офицялен представител на Шарп за БГ. Ако не намериш, майстор за аспиратора, може да се обърнеш за съдействие към тях. Peace
Виж целия пост
# 441
Относно чехлите - купих си от Метро ( и в момента ги има) - ортопедични, естествена кожа, естествен велур, испански са. Цената беше около 35лв. Много бях доволна. Купих ги, защото краката ми бяха станалилеш от бременността. Родих се с тези чехли.

Много благодаря на всички които ми отговориха   bouquet
На мен са ми нужни за много ходене, тъй като ми се налага да вървя. А и всички други обувки за един месец им се скапват токчетата...което е разход поне по 4 лв. на месец.
  bouquet

не разчитай само на сайта, погледни брошурката или директно в магазина, обикновенно има и модели, които са в едни кошници близо до касата. Дано хванеш някое намаление Heart Eyes
Много благодаря, само не знам в кой от двата магазина да посетя, тъй като и двата са ми доста далеч?  bouquet

Много благодаря! Аз взех от Карфур-някое от момичетата ми беше писало-благодаря!!!Имаше добър избор и доста добри цени.
Радвам се.   bouquet
Виж целия пост
# 442
Момичета, къде в Пловдив има голям склад/магазин за стари мебели?
Виж целия пост
# 443
Малко след Сточна гара,почти срещу "Бед рум"-а има холандски мебели втора употреба-"Хот пойнт".Докато магазина ми беше близо,виждах,че имат интересни дървени мебели,но зависи какъв стил си търсиш.
Виж целия пост
# 444
kori_1,  аз повече харесвам Дайхман-а, който е до Баумакс в Ритейлпарк. Струва ми се, че е по-голям и просторен за разглеждане.
Виж целия пост
# 445
Мидичка, благодаря много, търся нещо старичко Laughing. А дали няма поне още един магазин?
Виж целия пост
# 446
Преди време Дизма имаха магазин за употребявани мебели точно на отбивката за ВМИ на Пещерско шосе, но не съм заглеждала скоро дали стои още.
Виж целия пост
# 447
Преди време Дизма имаха магазин за употребявани мебели точно на отбивката за ВМИ на Пещерско шосе, но не съм заглеждала скоро дали стои още.

табелата стои, но дали има работи не знам
Виж целия пост
# 448
Къде мога да намеря хубави детски хавлийки за плаж? С Мечо Пух или някакви други?
Виж целия пост
# 449
Преди време Дизма имаха магазин за употребявани мебели точно на отбивката за ВМИ на Пещерско шосе, но не съм заглеждала скоро дали стои още.

табелата стои, но дали има работи не знам

мебели на Дизма има и на Шести септември с/у Колата  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия