Къде в Пловдив???-23

  • 71 119
  • 752
# 450
kori_1,  аз повече харесвам Дайхман-а, който е до Баумакс в Ритейлпарк. Струва ми се, че е по-голям и просторен за разглеждане.
Благодаря portokalche,  ще видя там.   bouquet

Спешно ми трябва кухненска везна електронна, но ако е възможно на по-ниска цена? Ако сте виждали някъде ще съм много благодарна за информацията.
Виж целия пост
# 451
Не знам дали те устройва като опция, но: http://electron.bg/kuhnenski-vezni-kantari-c-22_153_121.html
Пазарувала съм от този сайт, много са коректни, доволна съм от всичко поръчано до момента Simple Smile

Иначе, със сигурност в Техномаркет, Технополис и другите подобни има такъв уред, но дали има избор, или има само скъпи, трябва да видиш на място...
Виж целия пост
# 452
От Карфур бяхме взели преди 2 месеца за свекървата електронна везна за 21лв. Peace
Виж целия пост
# 453
В предишни теми се е коментирало, търся информация за фотографката, която прави страхотните детски фотосесии. Върти ми се в главата, че беше от Асеновград момичето, дали е удобно да ми дадете координати или да споделите мнение за подобни студиа.
Виж целия пост
# 454
http://www.facebook.com/elikaragyozova
Момичето живее в София,но снима в Асеновград-там й е студиото.От вчера е в почивка,но на стената пише,че може по изключение да снима.Всичко относно цена,дрехи,аксесоари го пише на страницата й.
Виж целия пост
# 455
От Карфур бяхме взели преди 2 месеца за свекървата електронна везна за 21лв. Peace
Благодаря за информацията. А каква макра?    bouquet

Не знам дали те устройва като опция, но: http://electron.bg/kuhnenski-vezni-kantari-c-22_153_121.html
Пазарувала съм от този сайт, много са коректни, доволна съм от всичко поръчано до момента Simple Smile

Иначе, със сигурност в Техномаркет, Технополис и другите подобни има такъв уред, но дали има избор, или има само скъпи, трябва да видиш на място...
Да, имам информация за този сайт но ми се иска да си купя нещо което виждам с очите си, не ми допада пазаруването по интернет.
Ще разгледам в техномаркетите, просто ме интересуваше дали някой не е виждал някъде на промоция по-евтина, тъй като ми трябва за лични нужди. По принцип в технополисите имат вредния навик да слагат каталог, който в повече случаи се оказва лична самореклама. И нещата ги няма в наличност! Благодаря.    bouquet

Виж целия пост
# 456
Във детския FOX дали има някакво намаление ?
Виж целия пост
# 457
kori_1 , кухненска везна си купих точно преди три месеца за 15лв от "Техномаркет"-а в МОЛ-а. Марката е NEO. Ето такава: http://shopix.bg/NEO-KS-301-elektronna-vezna. Ползвам я почти ежедневно. През ден-два правя хляб в хлебопекарната и си меря продуктите с нея.
Според мен точно пък за този уред е излишно да се дава по-голяма сума.
Виж целия пост
# 458
Преди няколко месеца си взех кухненска везна от Джъмбо. Беше на разумна цена, почти всеки ден я ползвам за хлебопекарната.
Виж целия пост
# 459
Във детския FOX дали има някакво намаление ?

Отдавна има намаления във FOX,трябва да провериш какво е останало като размери,че миналата седмица доста пазаруваха от детския магазин   Peace  Peace
Виж целия пост
# 460
Благодаря Ви момичета за предложенията за везни за жалост няма с какво да се придвижа до Джъмбо! А Нео не ми е от любимите марки, иначе и на мен не ми се дават много пари за електронна везна.   bouquet




Трябва ми сладолед на прах, ако някой е виждал някъде да продават ще съм много благодарна да ми пише. Проверявах къде ли не, но не знам защо няма. Да не са го спрели от производство?   bouquet
Виж целия пост
# 461
...Трябва ми сладолед на прах, ако някой е виждал някъде да продават ще съм много благодарна да ми пише. Проверявах къде ли не, но не знам защо няма. Да не са го спрели от производство?   bouquet

В Лекси в Гранда вчера видях, български, от този, дето става и на крем (то май и крем си се води, но пише, че може да се замрази).
Виж целия пост
# 462
...Трябва ми сладолед на прах, ако някой е виждал някъде да продават ще съм много благодарна да ми пише. Проверявах къде ли не, но не знам защо няма. Да не са го спрели от производство?   bouquet

В Лекси в Гранда вчера видях, български, от този, дето става и на крем (то май и крем си се води, но пише, че може да се замрази).

Трябва да пише сладолед на пакетчето, иначе е прахообразен и се прави с миксер и най-вече излиза голямо количество и по-евтин. Защото има и пакетчета със сметана, която е пак на прах...  bouquet
Виж целия пост
# 463
Момичета, спешно ми трябва водопроводчик Praynig
Виж целия пост
# 464
Благодаря Ви момичета за предложенията за везни за жалост няма с какво да се придвижа до Джъмбо! А Нео не ми е от любимите марки, иначе и на мен не ми се дават много пари за електронна везна.   bouquet

Абе какво толкова я мислиш. Всички везни правят едно и също, даже можеше и някоя още "по-куча" марка да си взема. NEO-то я купих в деня, когато си взех мноооого скъпа хлебопекарна и просто адски ми се досвидя да дам по-значителна сума точно пък за везна.
Това е положението, няма смисъл да се робува на марки, точно пък за такава дребна техника. Ако се развали или пък я изпусна, просто я хвърлям и купувам нова. 
Ти си решаваш, но според мен няма много смисъл да се дават много пари точно пък за везна  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия