SUPERNATURAL: John Winchester

  • 32 625
  • 732
# 210
Промо снимка от 2.04 'Children shouldn't play with dead things'

За движенията - Mr. Green Mr. Green Mr. Green ...
Виж целия пост
# 211
Брей  Whistling Подозирах, че е промо снимка, но не бях сигурна. Остави за малко Мат да отрепетира сам движението и дай нова загадка  Laughing
Виж целия пост
# 212
Стиче, аз ли съм? Би не е потвърдила, ама айде нещо лесно, ама пък как пълни окото  Heart Eyes

Потвърди, бе, Галче, само че редактира поста си, затова не си го видяла Peace


Аз докато се вредя и Импалка го познала, нареждам се за следващата Peace
Виж целия пост
# 213

Потвърди, бе, Галче, само че редактира поста си, затова не си го видяла Peace


Оф  ooooh! Ми като ме разсейват подписите, особено твоя  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 214
ами аз мислих, мислих... за продължението на епизода..
но този път съм без никакви идеи

имам чувството, че едав ли не историята завърши... аз нещо такова си го представях с лейди Карълайл, и това развитие с Роза ми се припокрива като идеи, не искам да се повтаряме

Виж целия пост
# 215
На мен пък загадката ми прилича на епизода, в който откриха Адам.
Беше 4 сезон, обаче за епизода не съм сигурна...  Thinking
Виж целия пост
# 216
Загадка:
Виж целия пост
# 217
Импалка, това да не е 3.06 Red Sky at Morning с хищната бабка, дето опипваше Сами? Laughing
Уф, нe, много съм зле, той беше с папийонка там ooooh! bowuu

Коригирам се, 2х12 - Nightshifter?
Виж целия пост
# 218
Стиче, от втория път - да Peace , браво на градинарката Hug .

Започнаха да излизат и първите снимки от закуската с Джаред и Миша, но са с ужасно качество ooooh! . Искам да виждам всички подробности и издатинки пък Crossing Arms .
Виж целия пост
# 219
Ето загадка от мен:



О, Джаред на закуската е в любимата на Фейчето комбинация от риза и пуловерче Wink Laughing Ама пак е хубав Heart Eyes
Виж целия пост
# 220
Стич е писала "Джаред на закуската..." аз чета Джаред е закуската  ooooh!
Така мижеше в четвърти сезон, в серията в която Дийн измъчваше Алистър и Сам дойде накрая и го изпепели, ама не съм много сигурна  newsm78
Импалко, пак ще те работят  Laughing

Jared said if the Impala survived season 1 it can survive season 6. Dean will be working on it
Виж целия пост
# 221
Така мижеше в четвърти сезон, в серията в която Дийн измъчваше Алистър и Сам дойде накрая и го изпепели, ама не съм много сигурна  newsm78
Не позна, Галче, не е и четвърти сезон.
Виж целия пост
# 222
Импалко, пак ще те работят  Laughing
Jared said if the Impala survived season 1 it can survive season 6. Dean will be working on it
Ихаа Party ! А аз се чудя защо ми е толкова приповдигнато, палаво, влажно-стоманено и тръпнещо тези дни.
Виж целия пост
# 223
Солти, честит рожден ден! Пожелавам ти всичко най-хубаво и нека се сбъднат мечтите ти!




ами аз мислих, мислих... за продължението на епизода..
но този път съм без никакви идеи

имам чувството, че едав ли не историята завърши... аз нещо такова си го представях с лейди Карълайл, и това развитие с Роза ми се припокрива като идеи, не искам да се повтаряме



Никакви такива! Какво значи без никакви идеи? Все нещо ще ти хрумне. Ние чакаме  Hug
Виж целия пост
# 224
Солти, аз толкова бях отчаяна от липсата си на вдъхновение и идеи, че напълно забравих


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН

желая ти много супернатурални преживявания и дано имаш в живота си някой, който да те обича толкова силно, колкото Сам обича Дийн

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия