Оттогава успях да сваля трайно килограми и то мастна тъкан, а не мускули. В момента съм 55, теглото ми от гимназията, но с по-изразени мускули.
Тайната: Primal Lifestyle. Не знаех, че така се казва, но без да искам го възприех, докато бях бременна. Ядях концентрирани калории, които не товарят стомаха, но и не съм гладна. В превод: масло, бекон и мазно месо, пълномаслени млечни продукти.
С такава диета човек свиква да гори кетонни тела, т. нар. "втори метаболизъм" и може с дни да кара без въглехидрати, ако с някаква тренировка не източи гликогена от мускулите си. Тук трикът е да се тренира без гликогенно изтощаване. Превод: забравих за кардио глупости като въртене на колело и бягаща пътечка, вдигах тежести.
Към това добавих intermittent fasting. Превод: наяждаш се като лъв вечерта и в следващите 24 часа не ядеш. Не се губи мускулна маса. Гориш си собствените мазнини.
Разбира се, никакви житни растения.
Предимството е, че се превърнах от Фиона в Нейтири. И не само това: знам и мога да остана толкова слаба или по-слаба завинаги.
Недостатъкът е, че придобих дивашкия вид на хищник, а не охранения бузест вид на човек, хранещ се с продуктите на земеделието. Освен това ще съжалявате, ако пак хапнете нещо със захар и на зърнена основа. The pain!
За подробности: marksdailyapple.com; gnolls.org
Хищничестки вид, много интересно
. Не пускай нищо
Бях станала 69 кг, в момента съм 51. Вярно е, че минаха 7 години от тогава, пазя тези дънки в гардероба за сравнение и отвреме на време ги обувам и се радвам, че не само мога да ги закопчая, но и ми седят добре
дори в началото, като четях