направо звучи ужасяващо 
предплагам претоварването е временно, иначе
направо звучи ужасяващо 


че есен иде
И аз съм 170 см и се чувствам най-добре на 50-51 кг. (падна ли обаче 1-2 кила под това, вече не е добре). Толкова съм и в момента. Зимата достигам до 52, а пък миналата го докарах до 54 и се чувствах ужасно - корем + заоблено лице. Иначе, тук в една от темите ме бяха изкарали анорексичка по съотношение ръст-тегло само
Зависи и от структура, и от мускулната маса и т.н.
170см. съм, въртя се между 53- 54-56 кила от доста години - била съм и повече - ама на 52 съм най-добре, но не мога да ги стигна
Уж само някакви си 2 кила са, а са супер трудни за махане
Явно защото са само мазнина, а тя е лека и ако се свалят 2 кила мазнини, а не мускулна маса и вода, ефекта е поразителен
Обаче трябва много постоянство и упоритост и в спорта и в режима, а аз хич не съм от търпеливите 






Препоръчани теми