Честито и на останалите рожденници!
Утро, намирам себе си в много от твоите думи и според мен грешката е в нас. Трябва да му отпуснем края....и да я караме по леко...какво като не всичко е наредено и подредено, какво от това като нещо не върви по план.....Поне аз съм така, искам всичко да е перфектно, старая се всичко да е идеално и нещо като не се получи го приемам за голям крах, а малките явно усещат напрежението и несигурността в нас и се възползват....сигурна съм без да го правят нарочно.....Сега процедирам по друг начин, питам я спокойно и съм готова да приема отказа и, обяснявам без да се ядосвам ни вътрешно, ни външно и се усмихвам през цялото време, като се цупи и тръшка не и обръщам внимание или я закачам, гъделичкам да се усмихне и тя. Много ни е забързано и натоварено ежедневието и си го изкарваме на децата, което е жалко.....Дано не съм те обидила с нещо без да искам! А аз само казвам как е при нас, ти най добре знаеш как е при вас

Усмихнат ден на всички!
.
.
!
.
.

Това освен с АБ, май няма начин да се разкара, нали? Той и наче е пушка, нищо му няма, само тия пусти налепи...Утре ще видим какво ще каже педката.
...
), зъбите му кървят 
Ще търсим нова спалня.
дано там да закусват стабилно, у дома не яде нищо преди това.