Дюкан ще помогне на всички навред как да погледнат смело напред - 253

  • 41 456
  • 736
# 495
Люси, душко,  Hug  Hug  Hug
Колко ми липсваше и ти, и някои други "стари" дюканки. Много, много се зарадвах да видя аватара с любимото прасенце.  Laughing Трябва да се пише във форума и да се споделя, само сговорна дружина планина повдига.  Peace
И аз имам проблеми с връщане на някои килограми, но продължавам борбата и само контактите с другите дюканки ми помагат.
Аз се старая изключително много, ям трици всеки ден, правя протеинов четвъртък без пропуск, но всяко отпускане с нещо тестено или сладко веднага ме наказва.  Sad
Ще се радвам да можеш да се появиш на някоя среща, да раздадем тигани на живо и обменим информация какво се случва.
Успешно ново начало, ние сме с теб. И, да пишеш.  Heart Eyes  Hug
Виж целия пост
# 496
Люска  Hug
и аз като теб! Не си сама един вид  Joy

На 25 май почнах нов Дюкан и към днешна дата имам минус 10 кг (линийката не съм я обновила, сега бързам)
Ако трябва да съм честна, темата ми е малко тежка напоследък, доста от постовете са само честитки и картинки - здраве да е  Peace

Аз не пиша много и май никой не страда от това  newsm78
но с някои от старите муцуни все пак става лаф  Joy

Успех, дръж здраво фронта! Аз знам, че ще успееш пак, Дюкан е Джелезен!
Виж целия пост
# 497
Дори, снощи гледах снимките на Ягодите и с носталгия си припомних добрите стари времена  Hug Hug Hug Hug Hug

http://dukan.snimka.bg/friends/yagodite.260948.6329219

Повторението е много трудно, но ако се мобилизира човек, успява  Crazy

Люси, драго ми е да те видя и теб   bouquet
Виж целия пост
# 498
Боуже... Thinking, е те такава дюканска среща искам! Praynig
С почивка, басейн, танци и всички екстри! Mr. Green
Това всичкото "стари" дюканки ли сте?
Виж целия пост
# 499

Стари, ама лачени  Joy
Сега сериозно: В интерес на истината, тези срещи бяха ключов фактор за масовия успех.


Вещииии, как ми се дорИва, ужас,
аз за нещастие се виждам не само по-дебела, ами и много състарена.

Спомням си как съ слабеенето младеех, далище го има пак тоя ефект  newsm78
Виж целия пост
# 500
И на мен ми се дорева Cry
При това не ми побира ума как се чудех на тези, дето трупнали по някое кило ... А аз лично се убедих, че не качват само тези дето внимават и си спазват дюканските завети .... а такива дето се Фърлят като невидели на тестени и шоколадови изделия, и това им е основната прехрана НЯМА КАК да си запазят постигнатото!
Че и с философията "дай сега да се наплюскам, защото от утре съм на режим", па после пак от утре, .... после от понеделник .... и после отиваш на плажа като кит, че и банските не ти стават, а старите бански си изхвърлил ... мъка Embarassed Embarassed Embarassed

Пак шЪ кажа : едни и същи причини си водят до едни и същи последици!!!
Виж целия пост
# 501
Не(обикновена), срещата е от преди две години, така че всички сме "стари"  Laughing

Доре, шъ съ пудмлъдим и ръскръсим  Crazy

Люси, за съжаление си много права Sad
Виж целия пост
# 502
Здавейте, Дюканки !

Влизам само да ви пожелая едно прекрасно лято и разбира се да се похваля, че предимно с протеини/зеленчуци и малко плодуване  успях да сваля 31 килограма за 4-5 месеца. Февруари влизах в размер дрехи 44, а в момента нося 34. От два месеца и половина прибавих и сериозни тренировки във фитнес  залата. Диетата и спортът наистина вършели чудеса Wink. Успях да се променя до неузнавуемост и възвърнах килограмите от ученическите си години.
Последните седем килограма са ми повече май от каприз, но не ги бързам и не са ми спешни Wink.

Наравих си и пълни изследвания по настояване на родителите ми, защото се бяха притеснили от репортажите по телевизията и колко "вредна" е тази диета. Всичките ми изследвания са с перфектни показатели и диетата абсолютно по никакъв начин не ми е навредила.

Диетата започва да набира скорост и при нас в Германия. Разбрах, че книгата на немски ще излезе през декември.

А сега отивам да стягам куфарите за морето.

Поздрави,

бившата бяла лястовица  Wink
Виж целия пост
# 503
Бяла лястовица, радвам се да те "видя". Чудех се къде изчезна, защо спря да пишеш?
Браво на теб, че не си се отказала и си постигнала страхотни резултати   bouquet
Виж целия пост
# 504
Здравейте момичета  Hug
Аз се поправям успешно  Flutter За няма и две седмици с по един протеинови ден и лека рестрикция на храната съм - 2кила и нещо  Party Сега съм на килограмите от калкулатора остават още 2 и ще се върна към това, което пазя вече 3-та год. като килограми.Доволна съм  Peace
Чакам да мине мц и мятам спорта.Все отлагам откакто съм се върнала, но тук не се живее при 40-42 градуса температура всеки божи ден.Не е валяло от 2месеца.Ужасна жега.

Люска  Hug аз се радвам да те "видя", нищо, че повода хич не е добър.Знаеш, че действа Дюкан само бъди силна ти го можеш  Peace Я виж Дорето  Hug и Мира  Hug

Докато не съм забравила да ви напиша нещо от англ.книга за застоите във втора фаза.Когато става въпрос за много килца за сваляне и не е налице хормонален проблем, Дюкан препоръчва няколко светкавични мерки (така ги нарича):

1. 4дни чисти протеини без никакви отклонения
2. Намаляване на солта колкото е възможно повече
3. 2 литра вода ниско минерална на ден
4. Лягане колкото може по-рано.Препоричително (задължително) преди полунощ
5. Прибавяне на билков разхлабваш чай, за да се избегне всякакво задържане на вода
6. Преди всичко ходене по 60мин. на ден за 4-те дни

Казва, че тези 6 елемента ще шокират организма ви и той ще започне пак да сваля Peace

Надявам се съм била полезна.Това със съня съм го изпробвала отдавна и работи.Повече сън повече свалени килца.
Еуфорийке  чу ли  Whistling Mr. Green И аз съм нощна птица, ама ти ни утрепа  с твоите часове на лягане  Laughing

Бяла лястовичке, честито, но ти ако бъдем честни толкова диети пробва, че нямаше как да не успееш и все пак браво, че си упорита и постигна своето  Peace
Приятни ви сънища  smile3524
пп. Чакам stork-boy да мине скоро през Бургас  Heart Eyes
Виж целия пост
# 505
Здравейте мацки.
Аз нямам много време да влизам ,че постоянно съм или на работа или по работа .
Браво за добрите резултати на всички.
Днес кантара ми показа 62 кила , още малко и отивам в трета фаза.
Направо съм на седмото небе. Толкова ми се иска да си купя нови дрешки ,но не смея ,че имам още да стопявам особено в бедрата.За сега само ще гледам и ще чакам докато дойде времето да се пъхна в още по малки дрешки.До тогава ще нося това което ми става.
Успешен да на всички.
Виж целия пост
# 506
Здравейте красавици Hug
Първо да благодаря на всички за поздравите!Супер сте!
Днес празнувам с вас свалянето на 20кг от моята кръшна снага,остават още толкова,но вече дишам по спокойно!
Вчера се завърнах във фитнес залата,много добре ми се отрази.Един час кардио и днес нямам грам мускулна треска,но доста пот хвърлих.
Люси Hug,привет.Дано бързичко възстановиш фигурата от снимките!Пиши ни,не се губи и знаеш,че ще станат нещата!
Смайлсче,дано размислиш,много ще ни липсваш!
Rossiana ,браво на теб!Трета е много важна,подготвяй се!
Тяна,мерси за инфото,ако зацикля нещо,ще пробвам задължително.Знам че много скоро ще си стигнеш килограмите Peace
Виж целия пост
# 507
 Hug Добър ден,сладурки!Не съм влизала сигурно от няколко страници има-няма ,обаче ви препрочитам поне по диагонал и си мисля за вас.
Дорче,Луси, ,красотници сте си ,не се притеснявайте.Най-важното нещо човек да се чувства красив  е да се вижда такъв.Има ли вяра,имаме всичко,няма ли вяра -не се знае какво имаме/ Hug Hug Така че горе главата и смело напред с рогите. Hug Hug
Спешъл поздрави и за бялата лястовичка Hug Hug.
Аз си варирам 61-63 ,добре съм си.Липсват ми танците ,въпреки че от време на време си пускам една програмка на компа за 'идеален ханш' ама не е същото като да се хванеш на хорото и да ти заиграе всичко. Heart Eyes Heart Eyes
Моля се някой да СЕ зажени ,че да ме покани на сватбата ама няма кандидати нещо. Joy
скарлет 71,писах ти на лични и чакам отговор. Flutter Heart Eyes
Виж целия пост
# 508
Момичета, благодаря за поздравите.  Hug

tqna, права си. И лунуване пробвах, и плодуване, но все се връщах след това към Дюкан,  защото само там свалях килограмите трайно и не се чувствах гладна Sunglasses.

skarlet71, благодаря  за посрещането Hug. Как върви при теб диетата?

Предлагам ви един много хубав калкулатор на Дюкан. При него според данните се показва колко време трябва да се остане в първа фаза, колко да траят останалите и колко кг ще се свалят.

http://www.dukandiet.co.uk/en/350-subscribe.html?UnitW=2&Fir … mp;x=179&y=29

Лек ден !

Виж целия пост
# 509
Здрасти, банда -  на който ме помни и на който не ме знае  Hug
Люси - радост за очите ми  Heart Eyes Често се сещам за теб - успех и този път - знаеш правилата - режимност,воля и търпение
Дорче - права си за срещите - на всички ни липсват  Peace
Тяна - прекраснице - всеки път ти се радвам да те чета и гледам по снимките  Heart Eyes
Смайлис - ти си една от успешните Дюканки и да спреш да споделяш опит, би било загуба за начинаещите  Hug
Мастерко - след буря винаги изгрява слънце  Heart Eyes УбичЪм тЪ и туй то
Мира1919-адашче - отново жънеш успех - чудесна си   bouquet
За мен набързо - 70-73 кг държа,след свалените 55кг. Почти не пиша в темата и не ходя на срещи,за което ме е срам, но чета от време на време  Crazy
И не забравяйте - който повече се смее ,по-бързо слабее  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия