Дюкан ще помогне на всички навред как да погледнат смело напред - 253

  • 41 448
  • 736
# 525
  Еййй , дюканки сладуранки  Heart Eyes ... държите ли фронтаа ... аз за съжаление не можах да се дотъркалям до срещатата по морето ... ейй остана ми още малко до раждането ,, обратното броене започна ... стискайте ми палчета , пък аз съм инструктирала милото да ви информира за събитието другата седмица !

 Гушки и цун мун от мен на всички  Hug Heart Eyes  bouquet

Шуши, ама то наистина не останало. Сякаш вчера ни каза, че чакаш бебче и то вече идва време да го гушкаш. Леко раждане ти желая и стискаме палци всичко да е наред. Hug
Пък подир някой месец добре дошла в нашите редици за оправяне на фигурата Wink
Виж целия пост
# 526
Шушии Heart Eyes Hug
Хич и да не ти трябва да се връщаш тука след някой друг месец  Peace Дано си се възстановиш нормално след това и  да не се налага принудително възвръщане на фигурата Peace
Почвам да стискам палци за 9ти - ако знаеш ква хуба дата е тогава, кви хубави хора се раждат на нея  Wink Чак ако не знаех че ще е момченце и щях да предложа едно хубаво име - Анна  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  Whistling Whistling Whistling
Безпроблемно раждане, всичко да мине по мед и масло, бързо да си се приберет в къщи и обезателно снимки да видим искам.
Прегръдки и целувки и на двама ви, редактирам се  Rolling Eyes и на трима ви, че ако "инструктираното мило" прочете да не се сърди  Peace Hug
Виж целия пост
# 527
                    Добра ви вечер  Hug
              Да видим сега колко дълга и шарена черга ще изтъка... Но първо да ви благодаря за хубавите пожелания и за страхотното изкарване, което ми спретнаха бургазлийки  Hug  Heart Eyes
              Kali_tod, за следващата и аз ще гледам да се класирам  Wink Всъщност знаеш ли, има истина в това, че трябва да се ядат семена, в тях има незаменими вещества, но те се намират обикновено точно в обвивката им или казано иначе, в триците, които ние си похапваме с кеф, така че вместа да се ядосваш на свеки и леля Сашка, вземи ги прати да попрочетат малко по въпроса и си свиркай  Wink Щото нали знаеш, нервите са лош съветник по отношение на храната  ooooh!
              smileys , с тази табличка хептен ще ме откажеш от нишестето  ooooh!, щото само него ползвам от изброените. Ооо и ти ли си имала РД и си траеш... Слънчеви, усмихнати дни, изпълнени с обич и красота   bouquet Hug Е, как да не те обича човек  newsm78 Премисли, моля те и не ни зарязвай така сиротни  Rolling Eyes Cry
              Gardenia, хубаво се ската ти от бургаската среща, обачеее... аз таковата... май пак ще съм на Йовковци тази година и вече жива, умряла, те нагаждам на кафепиене, пък ако трябва да дойда и на стоп до Дряново  Crossing Arms
               bigbaba3, сън не си спала заради нашата Сиссс  hahaha Hug, на която и аз ще честитя отново, въпреки че го направих и на живо  Simple Smile Ама ти си се превърнала в глашатйче, бре  hahaha
              Сиссс, много, много радост да има в очите ти, любов в сърцето ти и много хубави дни, които да споделяш с хората, които те обичат  Hug  bouquet
              (не)Обикновена, зареждай батериите и се стягай, че... идааа, ама още се не видя  Blush Ти ли ще ми говориш за мама Кенга, а!? Само чакай да се добера утре до снимките в апарата на шефката, че да видиш ти "торбесто"  hahaha Така и не каза хвана ли нещо на язовира...
              veroni76, що се `абиш с прости хора  newsm78 Ма много арно туй протеинче  Wink
              lout и ти май си си намерила нервите на пътя...  newsm78 А, избило те е на поезия, това е добре  Wink Има, има и  tqna ми донесе такова, армаган от Америката, ама още не съм го пробвала, че снощи се прибрах от големия "гьол", но мисля още в събота да му направя тест  Wink Честита месечнка и на теб, обаче... не вярвам да си се справила само със сто пилета, сигурно си ги гарнирала с поне 200 рибки  Wink
              desitka*, с право завиждаш, срещичката беше прекрасн  Peace Дет` викаш, ако имаше вълшебно хапче щяхме да сме мнооого на загуба - нямаше да познавам толкова много прекрасни, позитивни дами и да мога да срещна усмихната дюканка почти във всеки град  Hug И `що да е неспасяемо положението, хората отдаааавна са измислили имплантите  Wink
              Only, честита месечинка   bouquet
              efito и на теб честито, страхотно се справяш  Peace
              skarlet71, браво на детИто  Peace Успешни и лудешки студентски години и пожелавам  Wink И да знаеш, не гони лъва, гледай да гепиш някой бивол - хем е кротък, хем има гръб за товарене...  Wink Хей, момиче, какви са тези пораженчески мисли!? Силна и умна жена си, ще се справиш, убедена съм  Hug
              euphoria_84, е за това на едно импровизирано кафепиене с бургазлийки стигнахме до извода, че на режима трябва да се гледа като на хронично заболяване - а не го спазваш като хората, а застраши всичко постигнато, обачеее, то спазването си зависи само от нас. Би ли се отнесъл безотговорно към режима си един диабетик или някой с трансплантирана орган? Е, така трябва да приемаме и ние борбата си с килцата! О, ама ти и Рд си имала и си затраяла... Ха за наказание да си здрава, щастлива, обичана и обичаща и слаба, красива и умна   bouquet Hug Вай, пък каква си кукла..., пу да ти не е уруки, чакай да поплюя и Бонбонка, че и тя е една сладурана...
               Mira 1919, а теб що те отнема на срещата, а  Crossing Arms Хайде и на теб - ЧРД, да са пълни дните ти с усмивките на малките слънчица и да се радваш на свалените килца, обич да те обикаля и щастието дните ти да не оставя   bouquet Hug
               isache, то хубаво се е получило пиленцето, ама аз огладнях без време, бре...  Blush Бих поспорила с теб относно количествата храна, поне на базата на собствения си опит, но истината е някъде по средата - трябва да внимаваме за всичко - и за количествата, и за садържанието, и за начина на приготвяне..., а бе нали гоказахнякъде-хронично заболяване, друг начин няма.
               tqna, мила  Hug Невероятна си, много ме зарадва с подаръка от отвъд океана, благодаря ти  Hug Heart Eyes Да не говорим пък, че беше повод за още една - две срещички с една отдавна зачезнали от темата сладуранки  Laughing
                Didranad, да ти е жива и здрава Лъвицата, че е умна и красива вече знаем  Grinning Wink
                Я да видиш ти кого довлече котката... biborana, къде се губиш ти, душо кукурузена!? А не се класираш на среща, а те изям с все хубавите червени рокли  Hug
                elan71, честита месечинка  Hug  bouquet
                MariDi, преръшна го това море, ама хак да ти е, хубаво да си починеш, че като почнеш да работиш на есен да не ти е тежко  Wink
                 twisted_logik, приятна ти почивка, ама аз го чакам това твое коремче да вземе да расте  Wink
                 zorita, лИбов, ЧРД   bouquet Hug Heart Eyes Усмивката да не слиза от лицето ти, огъня да не гасне в сърцето ти и слънцето да грее през очите ти  Hug
                 p_i_i , браво, момиче  Hug Видя ли че няма начин да няма начин  Peace               
                Ivlin-Ивелина, честита месечнка и на теб и поздравления за чудесния резултат   bouquet Много се кефя на такива доФтори дето ритат, ритат срещу режима и като ги ритнат резултатите от изледванията в челото си губят граматиката  hahaha
               ANNAFACE и аз така искам - всяка седмица среща на национално ниво, ама... нъцки  Sad Пък колко ми е хубаво... Ама ще си прехвърча тези дни през Русе и ще свиря сбор и там, да видите вие  Wink
               monnnn, нямам думи  Shocked Не бях те виждала до сега, обаче... страхотна мацка си  Peace
               Lucie, хич няма и да се моря да те ритам, това ще го правиш сама, аз обаче с какъв кеф бих те нагушкала... Защото знам, че можеш  Hug И хич не се опитвай да се скатаваш от срещи  Naughty
              DorchesterHug Heart Eyes
              Леле, Вещи, разби ме с тези снимки на любими стари муцунки... Направо се размазах... Обачеее, ако не сте си я правили апокрифно, ще да е от много повече от две години тази среща  Thinking
              Fitness lady, радвам се за теб  Hug
              Rossiana, пиши по-често и резултата ще е по-бърз  Wink
              tonnny_bg, тъкмо си мислех, че си ни зарязала и ти взе, че се появи  Hug
              Ха, още един улов на котката..., mirka75, за резил ще се срещнем в квартала и няма да се познаем  Blush
             mmmshushy80, да знаеш как ме е яд, че не те видях... Но пък ще наваксам догодина  Simple Smile Чакаме новини за едно безпроблемно раждане и едносладко дюки бебоче  Hug
             Като гледам какво се получи... ще взема да прескоча тази вечер козинките, че като нищо ще ми наложат вето на чаршафа, но... не мога да прескоча това:

     Софийска среща в събота на обичайното място, по обичайното време - Дивака на Гладстон от 13 часа. Ще ви чакам  Hug

                    Лека, мека, палава, розова, красива и режимна нощ  Hug Hug Hug
             
               
Виж целия пост
# 528
Лелееее, много, много, мнооооого ви благодаря за комплиментите....на мен не ми се вярва, че вече съм "нормална", че вече мога да се облеча с по-дръзки дрехи....добре, че са ми приятелките да ми повдигнат малко самочувствието ( и да ме снимат), щото аз още си живея със съзнанието на дебела жена. Crazy
Луси, Доре.......напраО....ама напраООООО и накривооооо....как можахте бреееее!!!!!!!!!!Много ме е яд като видя някой постигнал толкова много с тялото си....всеки тук знае какво струва това ....и после да се оклепе!!!!От вас пък не очаквах. Като помня на Луси-то нахъсващите постове.... #2gunfire
Айде накарах се....то няма застрахован от свинята дремеща във всеки един от нас.Сега пълна стегация, празен хладилник и 3 литра вода!
За Ягодите и аз се сетих....въпреки, че не бях там .Помня ви организацията, трепетите и прекрасното настроение, с което разказвахте после.......
Виж целия пост
# 529
                    Добро утро  Hug
               Хайде на кафето  Simple Smile

                     

               А да не забравяме и че е петък  Wink, полагат ни се няколко свежи петъчни протеинчета...
                     Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 530
Да се включа и аз -
4-тофазник след отпуск. Blush
Върнах от 1-седмична почивка с плюс от около 2 кг, но за 5 дни стриктност, т.е. умерено 3-тофазно хапване, почти е разкаран.
Та,
режимът действа, дори и в 4-та, Peace
важно е да не се изпада в паника при всяко +че и да се вземат мерки навреме,
да не се залита към омагьосания кръг -
така и така съм качила, ще си хапна за последно и това и това ...

Голямо вдъхновение сте ми всички!
Благодаря!

Hug

П.П. Lucie,
абсолютно правилна стратегия -
когато нещо го няма в хладилника, няма как да прегрешиш с него!
Така боря и залитането на децата към боклуци разни...

Mr. Green
Виж целия пост
# 531
Добро утро момичета.
mimensitaкато намеря малко време пиша.Ще се постарая по често да пиша.
Имам проблем влезнах в задържане.Искам да ви питам ,колко време може да продължи този период?
Проблемът е че не съм от най нетърпеливите.Знам, че съм отслабнала до момента 32 кила ,но много ми се иска да нося поли и рокли.Понеже винаги съм била на около 60-70 кила и не нося.А и много ми се иска за рождения ми ден(през ноември) да се издокарам с някоя рокля.
mimensita дай акъл как да се справя с дупето и краката.
Виж целия пост
# 532
Добър ден прекрасни.
При мен има леко покачване. Вярно, че е с 1 кг., но хич и не ми допадна. Взех се в ръце и 24 пъти слязох и качих стъпалата до дома. Това прави 1004 стъпала. Дет се вика, чак свят ми се зави. Дано утре има мърдане на долу. Обикновенно правя дълги преходи с бебешката количка, но днес при нас вали Sad Докато трамбовах на горе- на долу се замислех дали пък не трябва пак да влизам във втора newsm78 Този омагьосан кръг хич и не ми допада. Добре, че реших да ви прочета и постът на envia ме отрезви. Ще взема да намаля зеленчуците.
Rossiana, при задържане пробвай да вървиш по стъпалата. Аз се бях замотала на 65 кг. цели 45 дни. С трамбоването на стъпалата преодолях задържането.
Виж целия пост
# 533
Здрасти банда, Grinning

След почти 3 месеца престой в България се прибрах благополучно.Килограми 59-60,мерки перфектни  Grinning,настроението и самочувствието на шест  Grinning Изкарах страхотно,комплиментите не спираха ,но най-големият комплимент който получих беше от половинката като се прибрах, като ме видя с новия гардероб,каза че съм станала като 18-годишно парче  Grinning Кожата взе да се постяга,но има още доста да се желае.Най-големия кеф обаче е да влезнеш в магазина и вичко което премериш да ти стои страхотно. Simple Smile Хапвам от всичко но с мярка.Тегля се и се меря по веднъж на седмица.Изобщо животът е прекрасен като се чувстваш добре в кожата си. Grinning Желая на всички постигане на целите и задържане на резултатите.
Виж целия пост
# 534
                   Добра ви вечер  Hug
               Rossiana, едва ли аз съм човека, който може да ти даде акъл, на мен ми куцат и дупе, и крака, и шкембе..., а най-вече ми пречи мързела, но тава е тема на друг разговор  Blush
               veroni76, не си и помисляй, спазвай си третата, най-много да правиш два П дни и една гала, но... следи грамажите на въглехидратите, за себе си установих, че отпусна ли края на картофи, ориз, хляб и се освинвам за норматив, даже и докато ги сънувам  ooooh! За сладкишите изобщо няма да коментирам, за мен са табу дори и на гала  Rolling Eyes Само режимни десерти ако искам да ми е мирна главата  Peace
               nikolexa, срама нямаш, толкова време да се вееш по родината и на ни една среща да не се появиш  Crossing Arms Направо ти се сърдя!
               Хайде да го напиша пак,ако някой е пропуснал...
     Софийска среща утре, 06.08 от13 часа в любимия Дивак,на Гладстон. Аз ще съм там и ще ви чакам  Hug
               А сега е време за козинки...

    

                    Лека,мека,палава,розова,режимна и прохладна нощ  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 535
                    Добро утро  Hug
               От кога не беше се случвало да си отговарям сама... Но се надявам кафето да ви призове  Wink

         

               чочосан, не надничай само от балконЯ, след разкажи какво се случва с теб  Hug
                     Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 536
Добро утро дружина. Бавно и славно нещата и при мен тръгнаха напред.Отслабването е видимо, а мотивацията още по-силна.Дебела не дебела другата седмица и аз отивам на море(да се очаква прилив) но за децата е хубаво.Не мога да ви се нагледам на метаморфозата и очаквам с нетърпение моята. Старта е даден сега само напред. Пожелавам приятен уикенд на всички.
Виж целия пост
# 537
Добро утро.Мерси за кафенцето.Аз съм в период на задържане и това леееко ме изнервя,но се старая да съм стриктна и си спазвам режима.Приятен уикенд.Аз отивам на разходка с малката,че вчера не е ходила на градина и не е изразходила енергията и в къщи е лудница   Laughing От два дена е с ангина и температура,но когато Т спадне, тук  всичко се обръща с краката нагоре   ooooh! Съжалявам,че не съм от София.И на мен ми се иска да дойда на срещата и да се запозная с вас.Приятно изкарване ви пожелавам и ще чакам снимки.
Виж целия пост
# 538
                    Добра ви вечер  Hug
               Е не, пет поста на една и съща страница... множко са даже и по стандартите на спамърките...
          Но докато съм в къщи ще пиша, че като хукна другата седмица и кой знае кога ще се появя пак  Rolling Eyes Така че... време е за козинки  Wink

            

                    Лека, мека, палава, розова, прохладна и режимна нощ  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 539
                    Добро утро  Hug
               Аз ли останах ентусиаста  ooooh! Хайде дано аромата на кафе ви събере, че нещо съвсем замря темата...

         

                    Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия