Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е новата тема във форума?
Какви са четирите основни етапа на диета Dukan?
Кои храни са разрешени в диетата на Дюкан?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е новата тема във форума?
-
Какви са четирите основни етапа на диета Dukan?
Диетата на Дюкан се състои от четири основни фази: фаза 1 (чисти протеини), фаза 2 (редуване на дни с протеини и зеленчуци), фаза 3 (стабилизиране на теглото) и фаза 4 (поддържане на теглото). Всяка фаза има специфични правила за хранене. Основните етапи в диетата на Дюкан са: фаза на атака, протеиновa фаза, протеин-зеленчукова фаза и стабилизационна фаза. Фазата на атака е първата, последвана от протеинова фаза, която се комбинира с фазата на протеини и зеленчуци, а накрая - стабилизиращата фаза.
-
Кои храни са разрешени в диетата на Дюкан?
Разрешените храни в диетата на Дюкан включват зехтин, кисело мляко, безкакаово какао без захар, дъвки без захар, готово гаспачо, соево брашно, кокосово мляко, соево прясно мляко , бирена мая , царевично нишесте (маис), крем лайт (лайт), сирене лайт (лайт), ревен, пилешки кренвирши, сладък соев сос, несладък соев сос, бяло вино за готвене и други.
-
Какви са препоръките за използване на царевично нишесте в диетата по Дюкан?
-
Какви са основните принципи на третата и четвъртата фаза на диетата на Дюкан?
... държите ли фронтаа ... аз за съжаление не можах да се дотъркалям до срещатата по морето ... ейй остана ми още малко до раждането ,, обратното броене започна ... стискайте ми палчета , пък аз съм инструктирала милото да ви информира за събитието другата седмица !

Дано си се възстановиш нормално след това и да не се налага принудително възвръщане на фигурата

Премисли, моля те и не ни зарязвай така сиротни 

Ама ти си се превърнала в глашатйче, бре
Ти ли ще ми говориш за мама Кенга, а!? Само чакай да се добера утре до снимките в апарата на шефката, че да видиш ти "торбесто"
Пък колко ми е хубаво... Ама ще си прехвърча тези дни през Русе и ще свиря сбор и там, да видите вие 










