Дюкан ще помогне на всички навред как да погледнат смело напред - 253

  • 41 416
  • 736
# 555
                   Добра ви вечер  Hug
            За да не ме обвините пак, че "бойкотирам" темата  hahaha
            skarlet71, честита месечинка и удпешно задържане на чудесния резултат   bouquet
            merypopins, както са ти казали вече - ленено семе, пшеничени трици и всякакви други "прахоляци" - общо 3 с.л. Въпреки че аз лично предпочитам да си ги хапвам във вид на овесени трици, но... - въпрос на вкус.
            ArhMih, ти пак си добре само с две кила, а аз си донесох три  ooooh! Хайде да ти е честит бакалавъра с новите килца  hahaha Готви му на момчето, заслужил си го е  Wink А колкото до недоразумението между smileys и Вещи..., неприятно е, но и двете са разумни дами и съм сигурна, че могат да изгладят проблема, за не се усещат такива осезаеми липси в темата  Praynig
            alis_1, много ценно четиво  Peace
            viki011, добре дошла  Hug Първо обаче ще те помоля да кажеш повече за себе си - възраст, ръст, сегашно тегло, раждала, не раждала, какво ти казва калкулатора..., такива неща... Иначе по ред на питанките - по време на първа и втора фаза можеш да хапваш винаги, когато усетиш глад, което не значи, че трябва да се тъпчеш  Peace; относно закуската - аз също не закусвах преди, но сега ако не закуся съм като разярена лъвица, така че... приучавай се по малко и ще свикнеш да закусваш и да, препоръчетилно е да приемаш триците на закуска. Не, не е правило, но се е наложило след доста дълги наблюдения и експерименти. Но пък тях, триците де,  можеш да си ги приготвяш по толкова много начини... и всичките са вкусни  Peace
             Хайде, време е да раздавам козинките и да отнасям плувката, че вече съм официално отпускарче чааак до някой си септември  hahaha

          

                   Лека, мека, палава, розова, режимна и прохладна нощ  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 556
Добре дошла viki011 !  welcome  Горещо ти препоръчвам да отвориш темата с испанските рецепти на Смайлис - ще откриеш СТРАХОТНИ рецепти не само за сутрешната закуска с триците , повярвай ми ! Ето ти линк към нея
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.0

Виж целия пост
# 557
                                  .........че вече съм официално отпускарче чааак до някой си септември ............
БлазЯ ти, да знаАйШ как ти завиждам.............  Cry
Баси.................ходи ми се на море  Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 558
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , ANNAFACE !    ura bdbaloni
Желая ти много здраве , радости и безкрайно щастие ! И също така успешно задържане на страхотните резултати от режима /в което не се съмнявам/ !
Виж целия пост
# 559
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СКЪПА АНИ! МНОГО ЛЮБОВ, УСПЕХИ, ЩАСТИЕ И ЗАПАЗВАНЕ НА ПРЕКРАСНАТА ВИЗИЯ ЖЕЛАЯ! СТРАШНА ЛЪВИЦА, БЕ!!!
Мимсче, сладурче! Ама пък моренцето си го биваше, нали! ей сега ще влезем в крак с килцата! Брей толкова лесно се покачват, а толкова борба за грамове в минус ooooh! Благодаря ти за поздравите към синчето! И къде дават така - неофициално и официално отпускарче!?
Виж целия пост
# 560
                    Добро утро  Hug
              То си стана обед, ама аз нали вече съм в зоната на мързела... Та да пием по кафе?

                     

               ANNAFACE, жива, здрава, красива, усмихната и щастлива с любимите си хора да бъдеш  Hug

                                                               

               Честит рожден ден  Hug Heart Eyes
               bigbaba3, да ти е живо и здраво зелено човече (.)(.)   Hug  bouquet
               skarlet71, да ти кажа и аз си завиждам, не бях ходила на море от десет години  Rolling Eyes
                     Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 561
Добър деееен! Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ANNAFACE.БЪДИ ЗДРАВА,КРАСИВА И ОБИЧА.
Момичета днес правя 3месеца отново на режима,както винаги, знам само колко килограма съм смъкнала.
Днес кантарчето закова на 79кг значи общо свалини са 21кг,още толкова остават,но когато,тогава.
Мимс,разкошна почивка ти желая!
ArhMih ,хубавото е че сте си починали,сега и килата ще си заминт,но спомените от морето си остават!
skarlet71,чудесна си!Все така продължавай!
Смайлсче липсвашшшшшшшшшш,много!
Ивлин и ти миличка,ела и ни пусни нялоя красота!
На всички нови,добре дошли и умната!
Айде бягам аз,че малкия звяр скочи.
Виж целия пост
# 562
http://only1.snimka.bg/friends/razhodka.612605.24560873

Първа проба да ви се покажа...дано да е успешна Praynig

парола7777
Виж целия пост
# 563
Здравейте,сладки Дюканки! Hug
Честит рожден ден ANNAFACE! newsm51 smile3525 newsm51 smile3525Много здраве,любов и щастливи мигове с любимите хора!!!!
Започвам с хвалбите.Вече съм 65 кгУра,ураа-а-а-а-!Мосю Дюкан ми каза че на18 септември ще бъда 65 кг,но аз го изпреварих.Сега поглеждам към 60 кг-дано успея.Предстои ми едноседмична почивка в Родопите.дано удържа фронта.Пациенти и съседи постоянно ми правят комплименти за свалените килограми,от което ми поникват" крилца".Чувството е върховно!На всички пожелавам приятна седмица !  bouquet
Виж целия пост
# 564
ANNAFACEnewsm59  party023!!!!!!
 От все сърце ти желая много, много, мнооооооооооооого здраве, щастие, усмивки, любов и супер визия без проблеми ! newsm51
Виж целия пост
# 565
 nbirthday Annafase!
Много здрава, все така упорита и много щастлива!Много радост и усмивки в красивото ви семейство   bouquet
Виж целия пост
# 566
Браво на месечинките с тооолкова много свалени килца - Мира и Ивчето!!! Супер сте!
Виж целия пост
# 567
Здравейте, преди малко по вече от две години и половина се присъединих и аз към вас - след първото ми раждане когато спрях да кърмя. Удържах едва 10 дена, след това минах на 90дневната 10 дена и финалът беше -10 кг. Обаче тази 90 дневна нещо ми е трудна с това готви онова утре. Дюкан по ми се понрави още тогава, но проблем ми беше сладкото. Сега отново от известно време ви чета и си осъзнавам грешките. Съвсем съм пропуснала, че се яде 4 пъти на ден. Мисля да го направя 8, 12, 16, 20 часа. И сега започват въпросите. Моля, някой който има нерви да чете поста ми и да отговаря на глупавите въпроси ще съм мнооооого благодарна, че онези картинки на първа страница ми действат на психиката. Та значи ощ, 4 пъти, но какво, все едно и също или? Това още за първата фаза. Аз съм 66 кг и искам да смъкна поне 10 - мисия невъзможна, но да видим. Второто ми дете на 24 става на година и тогава мисля да спра да кърмя, може ли от сега да започна с диетата или да чакам до тогава? Лошото е, поне за диетата имам предвид, че мислим трето в смисъл в процес на действие сме, но то може да стане и след година де. Та тогава ще трябава да я спра предполагам. И имам проблем с триците, само да си ги намеря тук някъде и мисля да започвам. Оф, много безсмислен ми стана постът, но имам нужда от морална подкрепа и напътствия  Hug
Виж целия пост
# 568
Only,разкошна си,продължавай все така,много слънчева жена си!
ArhMih,благодаря!
shanel1982 ,започвам от последните въпроси! Първо спри да кърмиш,нито ден по рано 1 и 2 фаза,имай предвид,че бебенцето може и да не те послуша точно кога да спре да суче,това сигурно го знаеш.
Колкото до часовете ами не се фиксирай,хапвай си когато можеш,на мен такива харения под час са ми ужасни.Както и аз не се храня 4 пъти,поне сега лятото, не.Иначе да не е еднообразно.Сутрин триците с мляко на обяд, месо,риба,омлети,риба тон,дреболии,морски дарове,абе каквото ти е на сърце.За вечерята може нещо по лекичко пак мляко,месце,някое от сладките творения на дамите,нека ти е кеф да си хапваш.
Твоите 10 ''мисия невъзможна'',а моите 40кг,как да ги нарека? Laughing
Колкото до плановете за 3 бебче,първо браво за куража!аАз се сдобих с 2 бебета и все бях на Дюкан,затова вече се пазя  този път,явно ми действа много добре режима в тази посока!
Виж целия пост
# 569
Здравейте, преди малко по вече от две години и половина се присъединих и аз към вас - след първото ми раждане когато спрях да кърмя. Удържах едва 10 дена, след това минах на 90дневната 10 дена и финалът беше -10 кг. Обаче тази 90 дневна нещо ми е трудна с това готви онова утре. Дюкан по ми се понрави още тогава, но проблем ми беше сладкото. Сега отново от известно време ви чета и си осъзнавам грешките. Съвсем съм пропуснала, че се яде 4 пъти на ден. Мисля да го направя 8, 12, 16, 20 часа. И сега започват въпросите. Моля, някой който има нерви да чете поста ми и да отговаря на глупавите въпроси ще съм мнооооого благодарна, че онези картинки на първа страница ми действат на психиката. Та значи ощ, 4 пъти, но какво, все едно и също или? Това още за първата фаза. Аз съм 66 кг и искам да смъкна поне 10 - мисия невъзможна, но да видим. Второто ми дете на 24 става на година и тогава мисля да спра да кърмя, може ли от сега да започна с диетата или да чакам до тогава? Лошото е, поне за диетата имам предвид, че мислим трето в смисъл в процес на действие сме, но то може да стане и след година де. Та тогава ще трябава да я спра предполагам. И имам проблем с триците, само да си ги намеря тук някъде и мисля да започвам. Оф, много безсмислен ми стана постът, но имам нужда от морална подкрепа и напътствия  Hug
Здравей,Шанелче и в тази тема!
1-во:Да,трябва да спреш да кърмиш и тогава да започваш какъвто и да е режим!Преди това не...
2-ро:Трябва да прочетеш ПОНЕ първа страница от тази тема,колкото и да те подтискат картинките (което ме озадачава всъщност... newsm78,мен пък ме стимулират).Няма как да ти преразкажем тук всичко,защото е много,пък и може да изпуснем нещо важно!
3-то:Не знам защо си останала с впечатление,че трябва да ядеш по 4 пъти на ден... newsm78Всъщност може да ядеш по колкото си поискаш пъти на ден,стига храната да е режимна,абсолютно без никакви отклонения! :naughty
4-то:Не,не е задължително да ядеш цял ден едно и също нещо.Може сутрин яйца,на обед риба,след обед телешко,на вечеря -пиле...Може и едно и също,ако така ти харесва и ако това ти се яде.Но дали ще е едно и също или различно - трябва да е само от списъка на позволените неща!АБСОЛЮТНО нищо непозволено!
5-то:Ако забременееш ще трябва да спреш,да!Но пък защо до тогава да не свалиш някое килце,та да има на какво отгоре да трупаш?
6-то:За триците не мога да ти помогна - потърси там из Интернет дали се предлагат.Но трябва да си ги набавиш,да!
Успех!
Прочети първо първа страница или си изтегли книгата и пак заповядай,ако има нещо!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия