Най-странните и смешни имена - 10

  • 40 889
  • 393
# 135
Хей, аз съм нова тук и ровейки се из различните форуми попаднах на този - признавам си много се смях...И аз намерих нещо интересно...пускам линк направо не мога да си представя как може наистина някой да се казва така
http://globusnews.net/?p=28753

T'ва не мож' да е истина!

В една от темите се коментираше ,едно от имената в списъка. Чайка Бележникова- Била ,добър адвокат.    Peace

За адвокат не знам, но със сигурност Чайка Бележкова е много известен нотариус в София.  Peace
Виж целия пост
# 136
Като си свикнал с едно име, не ти звучи странно  Peace Аз имах двама съученици - Райко и Люцкан, имах и Корнелия, сега имам колежка Чана, за мен са съвсем нормални, но сами по себе си са странни, все пак  Hug
Виж целия пост
# 137
И аз се забавлявам с тази тема.  Laughing
Не е име на човек, но си е за тук - ЕТ "Шемет".

Много забавна тема Hug

ЕТ "Катилска мечта" Shocked Joy
Виж целия пост
# 138
Хей, аз съм нова тук и ровейки се из различните форуми попаднах на този - признавам си много се смях...И аз намерих нещо интересно...пускам линк направо не мога да си представя как може наистина някой да се казва така
http://globusnews.net/?p=28753

[/За адвокат не знам, но със сигурност Чайка Бележкова е много известен нотариус в София.  Peace
Може, аз я знам от темата тук. Имаше смешка за чайка + бележник.
Виж целия пост
# 139
Ей сега по новините - Дечко Дондуков
Виж целия пост
# 140
Имах една съседка, която носеше името Богиня
Виж целия пост
# 141
Като стана дума за адвокати- в Пловдив има един - Галилей Хайверов.
На мен, лично, ми звучи като Зелен Хайверов.
Виж целия пост
# 142
Анния- работодател, от джобс го видях името.
Виж целия пост
# 143
Докато не съм забравила... : Паун (съседче), Олимпиада (клиентка), Таска (играехме си като деца заедно)...
 А, и аз помня кончето Маруся  "Иска-а-ам Маруся!"   Laughing
Виж целия пост
# 144
Таска имаме и в нашия град.Зъболекарка е.
А имаме и улица Таската Серски...Хич не го знам какъв е бил,ама ще да е герой някакъв! Crazy Дано не е анимационен... Joy Joy
Виж целия пост
# 145
Ягода Кирева
Чортанов
Лало Шекеров
Зайчев
Желка Граматикова
Качков
Незабравка
Копривщенова
Фуртунова
Самарова
Виж целия пост
# 146
И аз познавам Граматикова - учителка по... български, естествено Simple Smile
Виж целия пост
# 147
Като си свикнал с едно име, не ти звучи странно  Peace Аз имах двама съученици - Райко и Люцкан, имах и Корнелия, сега имам колежка Чана, за мен са съвсем нормални, но сами по себе си са странни, все пак  Hug

Хм, Корнелия за странно име ли минава  Rolling Eyes Аз се казвам Корнелия  Laughing
Виж целия пост
# 148
Като си свикнал с едно име, не ти звучи странно  Peace Аз имах двама съученици - Райко и Люцкан, имах и Корнелия, сега имам колежка Чана, за мен са съвсем нормални, но сами по себе си са странни, все пак  Hug

Хм, Корнелия за странно име ли минава  Rolling Eyes Аз се казвам Корнелия  Laughing

Аз ако не познавах Корнелия, щеше да ми е много странно. Самото име е много хубаво, но не е много често срещано  Peace
Виж целия пост
# 149
Реални табелки на врати Joy hahaha Joy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия