Най-странните и смешни имена - 10

  • 40 889
  • 393
# 165
личната ми класация води благозвучното "Ая" и не ми се мисли как викат на галено на сладурчето  Crazy

Отново, но не се стърпях...Толкова е хубаво това име! То самото е като галено, какво чудно има не мога да разбера?
Виж целия пост
# 166
Все имена на хора, които познавам лично:
Марудка
Робинзон (бащата на моята свекърва, не е имало даскал в началото на годината, който да не си избере нейния номер от дневника заради веселото презиме)
Дупинови
Къдрин (това име го имаше в телефонния указател на родния ми град)
Маламка
Барутчиева по мъж Куршумлиева
Пиклев
Трендафил Карамфилов Кашкавалов
Виж целия пост
# 167
Барутчиева по мъж Куршумлиева

Ей, как пък се намериха!  Joy
Виж целия пост
# 168
Барутчиева по мъж Куршумлиева

Ей, как пък се намериха!  Joy

Е, по името Wink
Виж целия пост
# 169
личната ми класация води благозвучното "Ая" и не ми се мисли как викат на галено на сладурчето  Crazy

Отново, но не се стърпях...Толкова е хубаво това име! То самото е като галено, какво чудно има не мога да разбера?

Името е сладко, но все си представям как й викат:
"Ей, Ая, я ела тук"  Joy (звучи ми като скоропоговорка)
Виж целия пост
# 170
Днес прочетох името на една педиатърка - Лориана, на ме н ми е малко странно, може би е някакво съчетание от 2 или повече имена newsm78
Виж целия пост
# 171
Да, като комбинация звучи- като Вилияна / познато дете/.
Скоро се запознах с една Шинка. Нещо пилешко ми звучи  newsm78

Имах познато семейство Вилиан и Влиана. И те се бяха намерили перфектно  Laughing
Виж целия пост
# 172
Скоро се запознах с една Шинка. Нещо пилешко ми звучи  newsm78

А пък аз бръкнах в интернет и намерих това: Шинка идва от Анастасия и означава "възкръснала", използва се в Родопите  Peace А аз не знам защо мислех, че е турско име  newsm78
Виж целия пост
# 173
Да, аз познавам една баба Шинка, живее в Чепеларе.
Виж целия пост
# 174
-=Деси=- , има турско име Шенай,от там на галено- Шенка, Шинка, затова ти звучи турско.
Виж целия пост
# 175
На една приятелка майка й имаше пациентка на име Фиданка Фернандо...
Виж целия пост
# 176
-=Деси=- , има турско име Шенай,от там на галено- Шенка, Шинка, затова ти звучи турско.

Ооо, благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 177

Какво пък странно има в тези имена?

Нищо странно няма. На мен ми звучат много сладурски.
Доколкото знам, Кая на индийски или някакъв друг език беше, означава марихуана.
Виж целия пост
# 178
Нищо странно няма. На мен ми звучат много сладурски.
Доколкото знам, Кая на индийски или някакъв друг език беше, означава марихуана.

 hahaha

А в иранските езици Кия означава "владетел", "цар"  Peace, на санскрит Кая е "тяло" или "силен като камък"
Виж целия пост
# 179

Какво пък странно има в тези имена?

Нищо странно няма. На мен ми звучат много сладурски.
Доколкото знам, Кая на индийски или някакъв друг език беше, означава марихуана.
А със сменено ударение означава рибата попче във Варна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия