Най-странните и смешни имена - 10

  • 40 889
  • 393
# 240
(А стига бе, това наистина ли е истина?  Joy)



На младини мъжът ми работеше като куриер, та от там го е запомнил. От София са.
Виж целия пост
# 241
Секретарката на фирма - наш партньор - Дениза Първулова /младо момиче/. Дано не е регистрирана в бг-мама....
Наша клиентка /рускиня/ Гуля Гайпулина. Я го прочетете бързо....  Grinning
Виж целия пост
# 242
Сетих се за една г-жа Канефчева, когато се налагаше да я търся по телефона по заръка на шефа, все ме беше страх да не кажа Кенефчева.

Други интересни фамилии: Доколенков, Пишляков, Дупинов, Фъртунов...
Виж целия пост
# 243
Сетих се за една г-жа Канефчева, когато се налагаше да я търся по телефона по заръка на шефа, все ме беше страх да не кажа Кенефчева.
Това обаче на мен ми се случи веднъж. С друго име - Свилен, колега на мъжа ми. Не че има нещо лошо в името, ама веднъж се обажда човека по телефона (преди години бяхме само на домашни), търси мъжа ми, а аз - бях нещо забързана и  ooooh!  взех, че сгафих, викам му "Момент, Сливене, ще се обади"...  Tired   Tired   Tired
Виж целия пост
# 244
А как ви звучи брат и сестра кръстени Ромео и Жулиета  Crazy
На една колежка майка й и вуйчо й се казват така  Laughing
Виж целия пост
# 245
Сетих се за една г-жа Канефчева, когато се налагаше да я търся по телефона по заръка на шефа, все ме беше страх да не кажа Кенефчева.
Това обаче на мен ми се случи веднъж. С друго име - Свилен, колега на мъжа ми. Не че има нещо лошо в името, ама веднъж се обажда човека по телефона (преди години бяхме само на домашни), търси мъжа ми, а аз - бях нещо забързана и  ooooh!  взех, че сгафих, викам му "Момент, Сливене, ще се обади"...  Tired   Tired   Tired
Аз един познат често го наричам Варели  Crazy
Виж целия пост
# 246
Бабиният братовчед се казва Руен, а жена му - Деспа / дядо Райчо и баба Веска - така ги наричахме/.
Впечатлих се от името Електра Грозданова - милото дете...... Sad
Виж целия пост
# 247
Калан - име на новородено момиченце, вдъхновено от фентъзи роман. Една от героините се казва така.
А, бе хора-а-а, спестете на детето бъдещите съдебни разходи при смяна на името  и хилядите подобни обяснения:
- От какъв произход си?
- Българка съм.
- А, на кого си кръстена?
- Ами, преди да се родя моите откачени родители...
Виж целия пост
# 248
А ако не са изцяло българи простимо ли е да са със странни имена  Grinning ?
Виж целия пост
# 249
Ами, да. Grinning Все, пак в една държава едно име е обичайно, а в друга - направо смешно. Например, Лиза Мишпека...
Виж целия пост
# 250
Череша - колежка
фамилия - Тамахкярови
Виж целия пост
# 251
Василенко - съсед (това му е малкото име, да не се прави аналогия с Макаренко например Simple Smile ). Винаги се чудя какъв е бил зора да не е просто Васил.
Виж целия пост
# 252
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=361333  Laughing
 
                                                 и

http://www.offroad-bulgaria.com/archive/index.php/t-12857.html
Виж целия пост
# 253
Докато ви четях, се сетих, че майка ми имаше преди години една приятелка - Касинка.
Виж целия пост
# 254
Име на моя клиентка Пейка - странно ми беше, даже попитах втори път  Embarassed, но жената не се обиди, явно е свикнала ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия