Пазаруване от френски сайтове

  • 64 602
  • 743
# 540
Посредник Peace
Виж целия пост
# 541
Открихте ли начин да пазарувате от Quelle? Доста неща съм си харесала там Wink

Аз си поръчах шалтета за спалня с посредник Petit Soleil, доста време ги чаках, защото им хванах лятната отпуска... но все пак си ги получих  Peace
Виж целия пост
# 542
 Blush  Аз пак да ви върна в Атлас-а.


Наясно ли е някой как може да се проследи там поръчка.
Отварям това:
http://www.atlasformen.fr/compte/commandes-passees  (на вас естествено ще излезе вашата/на акаунта стр с поръчки).
В ляво е N° de commande = № на поръчката


От тук би трябвало да я проследявам, ако въобще е тръгнала: https://www.moncolis.adrexo.fr/moncolis/Default.aspx
нещо не мога да се оправя къде какво да пиша, откъде да видя кой ми е клиентския номер??

Някой, ако му се занимава и може да ми провери къде е поръчката с номера ир моля, да ми пише 1 ЛС, за да му го копирам.
№ на поръчка само имам, друго не, мейл за пращане - не, не знам и дали пращат такива.
Виж целия пост
# 543
Явно пращат втори емейл и там е номер на клиент и т.н. Ето нали по-горе Дзвер се похвали.Анаис също, ако не греша.
И аз нямам още втори, нито ми отговориха на запитването- то и дали са го разбрила с тоя гугълски френски. Joy
Ще се чака, но никога повече няма да пускам поръчка с платена доставка от този сайт. ooooh!
Виж целия пост
# 544
Anny, дай на ЛС ако искаш да ти проверя.

Аз имам вече, 3трети майл.
1. Информативен от сайта, веднага след поръчката.
2.Изпратен с номер на колисимо, клиентски номер и т.н.
3. Получен днес от фирмата куриер, която доставя.Adrexo Colis, пише че до няколко дни поръчките ми ще са на адреса.
Виж целия пост
# 545
Blush  Аз пак да ви върна в Атлас-а.

..........
№ на поръчка само имам, друго не, мейл за пращане - не, не знам и дали пращат такива.
на мен ми пратиха днес мейл, че поръчката ми е изпратена и ми пратиха номер за проследяване в http://www.moncolis.adrexo.fr/moncolis, номерът е различен от номера на поръчката Peace
Виж целия пост
# 546
Моля за помощ.След триста зора пуснах поръчка в Атлас за мъже.Получих потвърдителен е-мейл.Сега получих нов и не мога да разбера какво трябва да направя.
Ref commande:CMD-1300359607

CARTE BANCAIRE

le 04/10/2011 à 17:32

EDITIONS ATLAS
EVREUX CEDEX 9
6462552



MONTANT = 54.40 EUR


TICKET A CONSERVER
Виж целия пост
# 547
Дзвер, Анайс, Теси, благодаря за разясненията на всички ви!  Hug
Моите неща не са ги пратили още, Анайс ми обясни какво да чакам.

Натали, втория мейл не е ли просто някой код за намаление  newsm78

На първия ред от това, което си дала е номера на поръчката ти в сайта
Виж целия пост
# 548
natalipp
и аз полуих такъв емейл веднага след първия- мисля, че е нещо като потвърждение, че системата е приела картата с която плащаме- нещо в този смисъл.
Предполагам си платила с карта а не с ПП!?
А ако не си получа поръчката- може да значи, че не са я приели. Joy
Хайде утре, който няма да получи втори емейл. Praynig
Виж целия пост
# 549
Благодаря момичета.Големи мъки с този френски сайт.Сега ще чакам тракинг номер пък да видим какви съм ги сътворила.Кода който използвам за -10е  е 47661.
Виж целия пост
# 550
natalipp Това е потвърждение на поръчката (пишат да си го пазиш), на каква стойност е поръчката и разни други неща, част от номера на картата , с която си платила. След това изпращат мейли с номер за проследяване.
Виж целия пост
# 551
здравейте,момичета,Ева беше дала един код за намаление в mytoys за 10е,намаля от намалената цена от 30е и за много намалени играчки си струва,макар че има 5.90е доставка и се спестяват само 4 евро реално
Виж целия пост
# 552
Здравейте.
Аз да попитам за Брандалей, че нещо не ми стана ясно - как се използват тия отстъпки при покана на приятели. Има ли някакво изискване за мин. сума на поръчката, при която ще се ползва, поканеният трябва да направи поръчка или нещо друго? Че нещо не можах да ги преборя - уж показва, че има зададени мейли за покана и толкоз...
Виж целия пост
# 553
Здравейте.
Аз да попитам за Брандалей, че нещо не ми стана ясно - как се използват тия отстъпки при покана на приятели. Има ли някакво изискване за мин. сума на поръчката, при която ще се ползва, поканеният трябва да направи поръчка или нещо друго? Че нещо не можах да ги преборя - уж показва, че има зададени мейли за покана и толкоз...
Поканваш някого и след като той направи поръчка  получаваш бонус 15 евро. Обаче има две възможности за канене  (аз така се попрецаках малко)- гледай там където пише 15 евро!!!! (защото другото канене дава само някакви витруални точки и т.н...)
Виж целия пост
# 554
Здравейте.
Аз да попитам за Брандалей, че нещо не ми стана ясно - как се използват тия отстъпки при покана на приятели. Има ли някакво изискване за мин. сума на поръчката, при която ще се ползва, поканеният трябва да направи поръчка или нещо друго? Че нещо не можах да ги преборя - уж показва, че има зададени мейли за покана и толкоз...
Поканваш някого и след като той направи поръчка  получаваш бонус 15 евро. Обаче има две възможности за канене  (аз така се попрецаках малко)- гледай там където пише 15 евро!!!! (защото другото канене дава само някакви витруални точки и т.н...)

Благодаря ти! Май вече се прецаках, ама не видях тия 15 евро...ще го знам за следващ "приятел"   Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия