Пазаруване от френски сайтове

  • 64 592
  • 743
# 555
За моята сага с Атласа- отговориха ми на запитването от преди 2 дни. Grinning

Доколкото разбрах поръчката ми е изпратена още на следващия ден. ooooh!
Сигурна съм, че не съм получила втори емейл- / не трия писма и ползвам този емейл само за поръчки/.
Все пак ще помоля някой с френски да хвърли едно око. Предварително!  bouquet

Vous nous rappelez, dans votre dernier message, votre souhait de recevoir votre commande ATLAS FOR MEN et je vous remercie de votre intйrкt pour notre catalogue.

J'ai le plaisir de vous confirmer que votre colis a bien йtй expйdiй le 27/09/11 et je vous espиre ce jour en sa possession.

Par ailleurs, si vous n'avez toujours pas reзu votre colis, je vous invite а vous prйsenter а votre bureau de poste afin de rйcupйrer votre colis.
Il faudra transmettre le numйro du colis qui est le suivant :хххххххх

Сега остава и да дойде със слезващия курс. Praynig

П.С. Въпреки, че са написали колис номер, пробвах, не я намира в системата за проследяване.
Виж целия пост
# 556
Теси, освен колис номер, въвеждаш ли и пощенски код в системата?
Виж целия пост
# 557
Да, на Лил! То няма какво да го крия-Il faudra transmettre le numйro du colis qui est le suivant : 8L87216466851.
Надявам се, че не греша и това си е номера за проследяване. Вашите такива ли са newsm78
Виж целия пост
# 558
Моят номер няма букви
609035355501

вчера не излизаше в проследяването, днес вече го има  Peace
Виж целия пост
# 559
Здравейте!
В последните си поръчки от Ларедут получих и рекламна брошура за Бялата порта.
Да споделите изгоден код или по-точно "най-изгодното" пазаруване от сайта.
Загледах този 523601.
Виж целия пост
# 560
Дами, искам да ви предупредя за Атласа, как премина при мен доставката.

изпратиха ми 4 или 5 писма докато стигне пратката до адреса на Смарт Деливри.

1.Веднага след направата на поръчката

2.Confirmation d'expédition de colis с номер на клиент, номер на колет и адрес за доставка.
Votre numéro de client : 00019641""

Votre numéro de colis : 609035"""901

Votre adresse de livraison
""""""""""""""""""""" IVANKA VALCHEVA
3 RUE D AUBURE
67100
STRASBOURG

3. Имаше едно писмо , само че АДРЕХО са ми поели пратката

4.Avis de passage : Livraison de votre colis à domicile

Това последното писмо е важното!!!

с номер на колета и адрес    www.adrexo.fr  където трябва да влезете, горе в дясно в  да напишете в прозорчето номера на колета и пощ код на адреса за доставка.
Влизате на следваща стъпка, където виждате история на  доставка, там отдолу има две опции и вие трябва да изберете първата .
Дава ви опция за избиране на доставка в удобно за вас време и дата.
Просто трябва да маркирате първата най близка дата.
Аз маркирах 6.10, /правих го вчера следобед/ и днес сутринта ми изписва вече , че пратката е доставена.

Много объркано го обясних, но исках да съм полезна и да ви помогна.
Пазете си меилите от Атласа и АДРЕХО, за да не отлежават пратките в пощенския клон.
Виж целия пост
# 561
Моят номер няма букви
609035355501

вчера не излизаше в проследяването, днес вече го има  Peace

влизаш  на http://www.adrexo.fr/

пишеш номера на поръчката 609035355501
пощенския код  67100

Проверих с адрес на Смарта си нали?
Избираш  Convenir d'une date de présentation
                         A votre domicile à une date de votre choix
                          суивант
проверяваш адреса и пак
                         суивант
 и пурвата дата ти е марди 11.10
и финализираш

Твоето го направих, докато проверявах, но понеже малката ми мишка иска да си играем, другите мацки могат и сами да се справят

ако има нещо питайте
Виж целия пост
# 562
Благодаря ти, аз вече го направих, само ме е яд, че не го направих вчера, можеше да има по-скорошна дата   bouquet
Виж целия пост
# 563
Много хубаво обяснение, но моята поръчка  я няма никаква. ooooh!
Виж целия пост
# 564
Anais, благодаря за разясненията.
Като следвам описаните от теб стъпки....ми излиза друго име. И ми идва наум, че отново може да има объркани акаунти като в Даксън. Което ме ужасява този път, защото много си искам нещата, а апарите са изтеглени.
Инициалите ПП при името на Иванка Валчева ако някой си разпознае да види дали при него не са ТК
Леле ,че боза.
Виж целия пост
# 565
Мацки, незнам как стана, ама да не се притеснявате....ако ви излиза друго име с инициали ПП, то аз съм bowuu bowuu bowuuще пиша на смарт и франсето да оправим поръчките, само ви моля ако има объркани акаунти да ми пишете на лична, че да не ги оплескаме още повече.

Мани...мани......камъче ...не се притеснявай, ш'са опраЙм някак.

Само да ви кажа че не съм поръчвала чорапи, а яке, червена парка, ако някой си я види в суивито....моя е ooooh!
Виж целия пост
# 566
С поръчката си от http://www.danieljouvance.com/fr/ получих оферти за куриер-магазина им
От тук http://www.danieljouvance.com/fr/mon-offre-courrier-presse.htm с код 5146, не изисква клиентски номер
Дава подарък крем за лице на стойност 90Е, този http://www.danieljouvance.com/fr/soin-visage/soin-creme-jour/cre … htm?cmwsp=catalog
Червило, избор от 3 цвята
Подарък изненада
Също така като парвия поръчан продукт е с 50% намаление, втория с 40, а третия е 1+1 подарък
Това са референтни номера от брошура с намаления, извинявайте, че давам само числата, но нямам толкова време да напише и кое какво е Embarassed
80378
79786
43420
26277
58651
80543
81910
82020
80855
85084
40435
55545
15821
36443
35449
40695
58514
D3019
56499
55928
84708
26969
63365
58995
59172
84854
37206
10527
28654
52374
11382
14581
28952
14853
09847
27294
22021
48220
44854
60389
12025
11863
11041
87594
37439
14741
41517
38906
Виж целия пост
# 567
искам да поръчам от fashonshopping но не знам да ли си отговарят номерата на обувките по принцип да каже някой който си е поръчвал от там и ако знае как да си махна доставката ще съм ви много благодарна
Виж целия пост
# 568
искам да поръчам от fashonshopping но не знам да ли си отговарят номерата на обувките по принцип да каже някой който си е поръчвал от там и ако знае как да си махна доставката ще съм ви много благодарна
Номерата са си по френски стандарт. Каквито взимаш от Ларедут, от там същия размер вземи. А и там повечето са маркови неща, ако толкова се съмняваш, потърси в нета размери на дадената марка.
Доставката няма как да се избегне в  този сайт.
Виж целия пост
# 569
мерси Ева така се надявах да се намали помня че бях чела че при поръчка над 79 е се маха и затова питах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия