Най-нелепият подарък

  • 323 314
  • 3 091
# 510
Аз пък изпуснах тези прекрасни пънчета  Cry Как пък никой не се сети да ми подари едно такова  ooooh!

Да ти преподаря ли едно, имам такова от няколко години, отлежава в някакъв кашон, че ми е жал да го хвърля

Знаех си, че ще се намери добър човек  Hug
Виж целия пост
# 511
Не е подарък за мен и не подарък по повод,но не мога да не споделя с вас,как майка ми подари на зет си тениска с надпис "Gay Parade 2010". Намерила я в магазин за дрехи втора употреба и много я е харесала.Не се зачела изобщо какво пише на нея. Embarassed
Joy
Виж целия пост
# 512
Не е подарък за мен и не подарък по повод,но не мога да не споделя с вас,как майка ми подари на зет си тениска с надпис "Gay Parade 2010". Намерила я в магазин за дрехи втора употреба и много я е харесала.Не се зачела изобщо какво пише на нея. Embarassed
Joy
Носи ли си я момчето,поне за майтап?

Не знам дали е тук темата,ама за "най голям дублаж на подаръци"мога да участвам.На сватбата ни получихме 7 бр. абсолютно еднакви кафемашини от тия с каните тип "негърска пот".Това става 90-те години,явно е нямало кой знай какъв избор на подаръци,ама явно са от тия гости дето да мине там номера с нещо си.Аз ,ако бях нямаше хич да ида на сватба,отколкото да се излагам.Оттървах се от тях естествено,като ги дадох в един магазин домашни потреби на половин цена и си взех една хубава покривка за маса,но случват се и такива работи.
А също и на мой рожден ден/по време на кризите/,пак 90-те години,поканих мои комшии,които бяха дистрибутори на тогаз известна и скъпа марка дамски превръзки,та те ми подариха 2 бр.пакета и нямате си на идея каква радост беше,все едно ми подариха нещо от кореком.За жалост не можах да им се порадвам дълго,з-то все пак трябваше да се използуват Laughing
Виж целия пост
# 513
 Joy Joy Joy Белла  Joy Joy
щедра работа, цели 2 пакета  smile3508
Виж целия пост
# 514
Joy Joy Joy Белла  Joy Joy
щедра работа, цели 2 пакета  smile3508

Навремето това беше голямо богатство!  Mr. Green
Виж целия пост
# 515

какво може да очаква човек от "дистрибутори на дамски превръзки" освен... дамски превръзки?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 516

какво може да очаква човек от "дистрибутори на дамски превръзки" освен... дамски превръзки?  Rolling Eyes

Не знаеш какво говориш  Wink Тогава имаше т.нар. лигнин, който се използваше най-често, после пуснаха едни български превръзки, които 1. не се залепваха, 2. след 10-тина крачки се превръщаха в нещо смачкано и протичащо, защото бяха пълни с памук. Истинската "маркова" превръзка беше страшно скъпа, а и не се намираше толкова често  Peace Така че подаръкът е бил  newsm10
Виж целия пост
# 517
Не е подарък за мен и не подарък по повод,но не мога да не споделя с вас,как майка ми подари на зет си тениска с надпис "Gay Parade 2010". Намерила я в магазин за дрехи втора употреба и много я е харесала.Не се зачела изобщо какво пише на нея. Embarassed
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 518

o.k., -=Деси=-Peace
Виж целия пост
# 519
Преди около месец сина ми на 10г., ми подари за рожденния ден, книжка с игрословици "Судоку".
Сутринта идва и ме буди с думите:"Мамо,ЧРД, да си жива и здрава! Заповадай!Купих ти книжка със судоку, че нали все във вестника го търсиш.Сега ще си имаш цяла книжка." Laughing
Виж целия пост
# 520
Преди около месец сина ми на 10г., ми подари за рожденния ден, книжка с игрословици "Судоку".
Сутринта идва и ме буди с думите:"Мамо,ЧРД, да си жива и здрава! Заповадай!Купих ти книжка със судоку, че нали все във вестника го търсиш.Сега ще си имаш цяла книжка." Laughing
Абсолютно никакъв подарък от детенцето ми не би бил нелеп Tired
Виж целия пост
# 521
Преди около месец сина ми на 10г., ми подари за рожденния ден, книжка с игрословици "Судоку".
Сутринта идва и ме буди с думите:"Мамо,ЧРД, да си жива и здрава! Заповадай!Купих ти книжка със судоку, че нали все във вестника го търсиш.Сега ще си имаш цяла книжка." Laughing

Ауууу колко мило  Heart Eyes
Детето е забелязало и запомнило кое ти харесва, защо да е нелепо  Rolling Eyes
Браво на него. Ние все още сме на картинки и целувки за подарък, но те са страхотни. И започвам да ги получавам няколко дена по-рано  Flutter
Виж целия пост
# 522
еее тя не е казала, че е нелеп, вярно темата е такава, но аз по-скоро я приемам като тема за подаръци/странни, интересни и т н, може би за това го е споделила тук don domat  Blush

Браво на детенцето и от мен!
Виж целия пост
# 523
Много хубава тема.
Докато се присетя за нелеп подарък, който аз съм получавала, да изтипосам баща ми, който за един рожден ден на майка ми й подари много луксозна метална лъскава ... четка за тоалетна. Мама май плака тогава, но иначе четката си я ползват и до ден днешен.
Виж целия пост
# 524
Може да ми се смеете, но за рожденния ми ден, който е другата седмица, най-много искам за подарък нов вграден гардероб за коридора  Tired

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия