Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? -23

  • 49 013
  • 744
# 630

Агенция Социално Подпомагане......

Виж целия пост
# 631
Щом детето е със телк не е необходима такава бележка.Моето е 8 клас и учи ,но от АСП ми казаха ,че това не важи за деца с телк.
Виж целия пост
# 632
Щом детето е със телк не е необходима такава бележка.Моето е 8 клас и учи ,но от АСП ми казаха ,че това не важи за деца с телк.

  И  моето   е  с ТЕЛК  ,  ІV  клас  сме  и   винаги  ме  предупреждават  за  бележката . През  май  подавам  документите  за  детски  и  още  тогава ми казват  -  наесен  бележка  от  у-щето !
Виж целия пост
# 633
При мен е така .Незнам .Може би зависи от процента ,тъй като детските на децата с телк не са обвързани и с дохода на семейството.Аз не нося и бележки за доходи.Само телк и бележка за имунизациите.
Виж целия пост
# 634
При мен е така .Незнам .Може би зависи от процента ,тъй като детските на децата с телк не са обвързани и с дохода на семейството.Аз не нося и бележки за доходи.Само телк и бележка за имунизациите.


  Това  ,че  не се  изискват  доходи    при   деца с  ТЕЛК за пръв  път  го  чувам  ? newsm78
Виж целия пост
# 635
Е как, не се изисква доход, освен това от тази година не се изисква за децата с ТЕЛК и бележка за имунизации...така че нищо чудно и бележка за училище да не се иска, но тъй като моето дете, за което получавам детски не ходи на училище още, не мога да кажа със сигурност
Явно пак някой служител се е престарал и е поискал бележка за доход на дете с ТЕЛК  Thinking
Виж целия пост
# 636
Да така е.Бележка от училище също не се иска,тъй като много от децата с телк не посещават училище.В нашето АСП ми го казаха още когато започнахме първи клас и до сега бележки не съм носила.
Виж целия пост
# 637
  Чудно тогава  защо на мен ми  искат  и  бележки  за  доходи  и  бележки  от  у-ще ? Rolling Eyes newsm78   Документите  не би ли  следвало  да са  еднакви  за  цялата  страна  ? Thinking
Виж целия пост
# 638
Да за цялата страна са еднакви,но явно във вашетоАСП някой трябва да седни и да прочете закона.В България е така изглежда ,че ние сме по запознати със законите отколкото работищите в АСП-тата.
Виж целия пост
# 639
за децата с ТЕЛК се носи бележка за училище, чак когато навърши 18г. Сина ми тая г навърши 18 и ми искаха бележка, но едва в месеца когато навърши
Виж целия пост
# 640
Да за цялата страна са еднакви,но явно във вашетоАСП някой трябва да седни и да прочете закона.В България е така изглежда ,че ние сме по запознати със законите отколкото работищите в АСП-тата.

  За   съжаление  си  напълно  права !   bouquet  Въпреки  това като  занеса  бележката от  у-ще  ще  попитам  г-жата  за  това  ,  интересно  какво  ли ще  отговори  ? Mr. Green
Виж целия пост
# 641
Техните отговори са все еднакви.''Вие ли знаете повече от нас,които за това сме учили'' EmbarassedЕми да .Оказва се ,че ние знаем повече,тъй като това ни интересува и непрекъснато следим законите и сме по добре информирани.Но...............котка по гръб не пада и те си знаят тяхното.Много пъти съм ходила със закона за да им докажа ,че съм права. newsm78
Виж целия пост
# 642
Така всеки в АСП си прилага законите както си иска.С мъжа ми нямаме брак,и ми искат само моята бележка за дохода,въпреки че детето ми е признато.Във Велинград,откъдето е мъжа ми,на неговата сестра,която също живее без брак с нейният мъж,искат бележка и на двамата за дохода.Когато аз и казвам че в София не е така(или поне при мен е така:)) ,тя спори ,че не било възможно.

Една България,закони различни за всички-дано правилно се изразих.
Виж целия пост
# 643
Днес и утре са работни дни и надеждата ще угасне трудно,ама знае ли човек!!!
Виж целия пост
# 644
минималната заплата се повиши на 270 лв. дали и детските ще се повишат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия