Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? -23

  • 49 013
  • 744
# 645
минималната заплата се повиши на 270 лв. дали и детските ще се повишат?

Бях чула за 45лв., но дали е вярно......или е пореден слух.......
Виж целия пост
# 646
Не.Детските си остават 35 лева.
Виж целия пост
# 647
минималната заплата се повиши на 270 лв. дали и детските ще се повишат?

A максималният доход на член от семейството (350 лв.) за получаване на детски ще се променя ли?
Виж целия пост
# 648
А защо не им минава през ума да вдигнат детските  newsm78  35 лв са нищо както за големи така и за малки. Защо трупат някакви пари в хазната като могат да се обезценят? По добре да инвестират в децата. Че магистралата колкото и хубава и лъскава да стане по нея ще се возят само пенсионери, цигани или болни.
Виж целия пост
# 649
Дами,няма ли новини за плащане някъде из краищата на татковината ни?Малко са,но пак вършат някаква работа,еле пък ако дойдат в точното време.
Виж целия пост
# 650
минималната заплата се повиши на 270 лв. дали и детските ще се повишат?

Бях чула за 45лв., но дали е вярно......или е пореден слух.......
Ще ги вдигнат детските, но предполагам, че ще е от другата година. Естествено, ако не измислят нещо, което да замрази всичко!
Виж целия пост
# 651
Ако доживеем дотогава. Да естествено, че по-добре 35 отколкото николко, но не е хубаво така да се примирява човек.
Виж целия пост
# 652
Мира,естествено че ще измислят нещо ,което да замрази и каквото не са замразили,а може би ще замразят ,децата ни за по-добри времена Rolling Eyes
Виж целия пост
# 653
някой има ли информация дали са започнали изплащането на детските
Виж целия пост
# 654
към 11 часа все още ги нямаше   ooooh!   до следващата седмица  Simple Smile
Виж целия пост
# 655
Все още няма и едва ли ще има много е рано
Виж целия пост
# 656
Днес ходих до СП по работа и ми казаха,че днес със сигурност няма да има детски.Другата седмица.
Виж целия пост
# 657
 плевен имали детски
Виж целия пост
# 658

Не,душа.Никъде няма. Tired
Виж целия пост
# 659
Последните месеци започваха от 19 число,все пак да изчакаме след 11 часа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия