Далия и Паола са нашите талисманчета, стискаме палци всички НОЕМВРИйски мамчета!

  • 31 355
  • 747
# 660
Какви сте мили всички. Много се кефя така. Аз сутринта плаках на сън. Много гадно. Свекито ми вчера пристигна. Поне не съм сама. Нали съм и в отпуск заслужен от Понеделник. Поне ще си попочина малко. Тази Събота трябва да поискам и аз списъка за болницата, че като чета какво става... Praynig Купих си една нощница, ма толкова ми е грозна, че...Не мога да нося аз нощници, ма тази за болницата става. За 5 дена ще я изтърпя  Rolling Eyes Количка не мога да си харесам и това е. Ква съм станала такава не мога да разбера newsm78. А за везните и аз съм се запътила натам, но гледам да стискам кълки.
Виж целия пост
# 661
Много сте сладки ,
какви сънища какво нещо Simple Smile Аз пък си спах непробудно , че и до до тоалетната станах само веднъж Simple Smile Ама нали съм си все наопаки  Joy

kelevra_79 , моля те , почивай си за да няма повече изненади .  Hug Hug Hug
fio , аз съм сигурна че всичко е наред със Сисинка и тя не се сърди . В крайна сметка ако не искаше да се знае нямаше да те информира  newsm78 , поне така си мисля Simple Smile Я кажи ти, Сисинка в БГ ли е , в коя болница е , имаш ли идея ?

На всички мами искам да им пожелая хубава и спокойна Неделя , без болежки и оплаквания Simple Smile
Виж целия пост
# 662
kelevra_79 с теб май сме с един и същ термин, ама лентичките ни се разминават с един ден, не че е много важно, де. Grinning  Лежи и се зареди с положителни мисли, а ние ще стискаме палци всичко да е наред. Praynig
И аз нещо взех да се панирам последните дни, все ме боли корема ниско долу, опъва ми, тежи ми... Confused В сряда съм на преглед а до тогава гледам и аз да лежа повечко. Иначе бебетата са супер активни, чак се чудя кога спят  Laughing
Виж целия пост
# 663
tranka,много се радвам да те засека Hug
Незнам защо,но лентичката ми винаги в събота и неделя показва с ден по-малко..утре ще навакса Simple Smile
Благодаря за съвета,но те моля и  теб същото Embarassed
Не се панирвай и искай от доктора да ти види всичко.Аз ако не си бях направила устата за шийката хич нямаше да се сети да ме погледне и ето..кво стана Close
И моите бебета са много активни,но сега са лениви заради медикаментите Tired
Болките може да са от връзките на матката PeaceНо всяка болка е причина за контракция,така че трябва да се обърне внимание..
Ще ги стискаме тези бебенца Peace
Пиши след прегледа,целувки   bouquet
Целувки на всичкии  newsm51
Виж целия пост
# 664
И аз много се радвам да чуя ,че си добре tranka .Пазете се и ти и бебчетата.Трябва за устискаме ,поне да са малко по-големички мишлетата.
kelevra_79 ,на ЖК хода при д-р.П.Цветкова и към момента тя ме следи.Ще раждам също в АГ,но още незнам при кого.Тя също изражда там и е невероятно внимателна ,но нищо още не съм решила.Серклажа ми го прави д-р.Максим Яков в МД .А щом лежиш,можеш да заповядаш в нашата тема на лежащите майчета в рискова бременност.Там сме само лежащи и чакащи.
Виж целия пост
# 665
Tutti Непременно ще споделя какво са ми казали ,предполагам че не е сериозно щом при теб се е получавало не един път и щом всичко е наред  Hug
Гушкии за всички останали ,които ме подкрепят  Hug
Fio Ти направо ме разби с твоите сънища  Laughing И аз съм имала  такива пророчески сънища ама ти май водиш класациите  smile3501
Виж целия пост
# 666
Fio много интересен сън. Аз когато чаках резултат дали съм бременна и никой не знаеше се обади кумата.  Каза, че е сънувала че отиваме някъде двете семейства и сме ядяли смокиневи бисквити. Ама в магазина и обяснили, че сега смокините били зелени и трябвало да да се чака до есента новата реколта за да узреят.  Та след 3 дни разбрах че съм бременна и в мен расте бебок (не беше смокиня де) ама сега по термин към есента, зимата ще е узрял  newsm78 Grinning newsm78
Виж целия пост
# 667
И аз нещо взех да се панирам последните дни, все ме боли корема ниско долу, опъва ми, тежи ми... Confused В сряда съм на преглед а до тогава гледам и аз да лежа повечко. Иначе бебетата са супер активни, чак се чудя кога спят  Laughing
tranka, това абсолютно същото важи и за мен ниско долу ме опъва и усещам като натиск отвътре - сякаш бебето тежи и натиска , дано не е нещо страшно. Сподели моля те след прегледа! Моето бебе също е много активно - по цял ден и нощ - чак се чудя дали е нормално !

Моят термин също е на 18.11.
Виж целия пост
# 668
Здравейте момичета. Стискам палци всичко да е наред със Сисинка и двете сладурки.
Кали, моите съболезнования. Относно количката и аз не мога да избера окончателно,все има нещо дето не ми харесва.
Келевра почивай си и стискам палци всичко да е добре.
Бубче, дано мъжът ти се оправи бързо.
Ние бяхме на лекар във вторник, изследванията са ми добри, бебка тежи 1,300 кг.,но така си беше скрила главата,че докато я измери доки минаха 40 мин. Аз почти постоянно я имам тази гадна болка отдолу, но го отдавам на разтятането, а и бебка постоянно се движи, та и това сигурно има значение.
Спокойна неделя от мен.
Виж целия пост
# 669
Алекс, теб ходя да те наглеждам в темата на лежащите мамчета  Grinning Ще стискаме, няма как Praynig Аз си искам бебета скорпиончета, хаха мъж ми е скорпионче и няколко приятелки и много си я харесвам тази зодия Mr. Green Е и везни да са, живи и здрави само да са. Praynig
 
tutti_79 ще споделя. Hug Аз всъщност и преди 2 седмици на предния преглед пак си бях със същите оплаквания, доктора каза че според него се дължи на това че едното бебе го нося ниско долу и май няма намерение да се мести от там, та тежало. Но като че ли от ден на ден издържам все по- трудно да стоя права и веднага ме заболява корема. Rolling Eyes Док. препоръча да почивам повечко и да си купя колан за бременни, но не колан за след раждане, имало разлика. Тази седмица ще се поразходя да си потърся нещо такова и ако се чувствам по- добре ще кажа. Ти къде усещаш бебчо, да не би и при теб да е ниско?
Виж целия пост
# 670
здравейте и от мен Simple Smile

fio
май и аз съм се запътила към везните...
снощи и аз имах странен съм свързан с форума, но не го помня...
вчера бяхме на гости у свекиту и те имат една котка, която като се събудих посред нощ беше легнала в краката ми и после се премести на корема ми да спинка за около час... за пръв път котка се държи така около мен... моята у нас никога не прави така при мен... и се стрестнах малко, защото хората казват, че когато нещо не е наред с някоя част от тялото ти, котката ляга на/до тях... или нещо подобно беше...
аве не знам вече... днес съм адски заспала, но малкия хубостник не ме оставя... само рита и се преобръща... вече много се изморявам и се чувствам много непотребна... вече почнах съвсем да си обърквам хапчетата, които пия... толкова съм завеяна Sad а само като си помисля колко неща имам да купувам сама за бебчууу и за мен... лошо ми става Sad

до после Simple Smile

П.П.: дано всичко да е наред със Сисинка и малките сладурчета  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 671
Нали стана на въпрос за зодиите на нашите бебчета ,дай Боже да си идват навреме вече ,та намерих един интересен линк  Peace и за да не ми става много дълъг поста ( като публикувам  двете най вероятни зодии -СКОРПИОН и СТРЕЛЕЦ ) ето прочетете си го сами  smile3533 smile3534
http://zabavenhoroskop.free.bg/
Виж целия пост
# 672
Дано всичко бъде наред с малките куклички на Сисинка! Praynig
Виж целия пост
# 673
Бубче,   bouquet за заглавието! И дано мъжо се оправи бързо, важното е че имат ефект хапченцата!
Принцес83, и аз съм Овен  Flutter и направо не виждам таткото  Grinning.
fio, направо те признаваме за предсказателка  Whistling. Аз искам да е скорпионче ...

Продължавам да стискам палци за Сисинка и малките бонбонки!
Виж целия пост
# 674
здравейте и от мен Simple Smile

вчера бяхме на гости у свекиту и те имат една котка, която като се събудих посред нощ беше легнала в краката ми и после се премести на корема ми да спинка за около час... за пръв път котка се държи така около мен... моята у нас никога не прави така при мен... и се стрестнах малко, защото хората казват, че когато нещо не е наред с някоя част от тялото ти, котката ляга на/до тях... или нещо подобно беше...

до после Simple Smile



Хич не се връзвай на тези неща , мойта котка ми ляга на корема от както съм бременна Simple Smile Даже вчера или оня ден беше ....  newsm78 , както и да е .... както си седеше и се чудеше как да се закача с мене , малката започна да се върти и да ме рита ама видимо . Маца тутакси легна върху корема и малката се успокои . Стана ми много смешно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия