Къде в Бургас? (28)

  • 90 824
  • 729
# 135
Къде в Бургас има колариум, освен в Славейков?
Виж целия пост
# 136

аз съм много доволна от бижутерите,които работят в ателието до Битовия комбинат,една стара сграда зад кино Тракия,ателието е вътре в дъното

И аз съм доволна от тях. Peace
Виж целия пост
# 137
Здравейте!
Имате ли представа дали салон за красота STAR CENTER GLORIA в Бургас е добър? Чудя се дали да си купя ваучер за кичури там и се питах дали някой е ходил в него... Smile
Виж целия пост
# 138
Здравейте!
Имате ли представа дали салон за красота STAR CENTER GLORIA в Бургас е добър? Чудя се дали да си купя ваучер за кичури там и се питах дали някой е ходил в него... Smile

Здравей виж тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=602443.new;topicseen#new , има мнения за салона , за който питаш Wink
Виж целия пост
# 139
а в славейков къде има колариум?
Виж целия пост
# 140
Здравейте дами  къде  има  обущар в  централната част


 Peace
Виж целия пост
# 141
а в славейков къде има колариум?

Видях рекламна табела за колариум срещу Технополис, в сградата има каса на Булсатком, на Паркетен свят и други...
Дано съм обяснила правилно и съм била полезна Peace
Виж целия пост
# 142
да да, сетих се къде е, благодаря ти
Виж целия пост
# 143
Здравейте дами  къде  има  обущар в  централната част
 

ул. "Силистра", номер 1 или 3 беше Thinking. Това е до Дупките, една малка уличка, влиза се навътре в един двор.
Виж целия пост
# 144
Препоръчайте ми, моля,  къде да си направя калъфи на диваните, че старите не се свалят, а не мога да ги гледам вече - толкова са засечени от ползване и "опити" за изпиране. Благодаря
Много съм назад, търсих в гугъл "колариум"  Laughing
Виж целия пост
# 145
Мария,и аз не знаех какво е колариум.Вече знам. Crazy

аз съм много доволна от бижутерите,които работят в ателието до Битовия комбинат,една стара сграда зад кино Тракия,ателието е вътре в дъното

И аз съм доволна от тях. Peace
И аз препоръчвам. Peace
Виж целия пост
# 146
Препоръчайте ми, моля,  къде да си направя калъфи на диваните, че старите не се свалят, а не мога да ги гледам вече - толкова са засечени от ползване и "опити" за изпиране. Благодаря
Много съм назад, търсих в гугъл "колариум"  Laughing


В двора на стария Хемус или това е където е детски магазин Вега. На края на сградата се качва по едни метални стълбички. И аз тези дни смятам да ги посещам да си правя калъфи за столовете.
Виж целия пост
# 147
Препоръчайте ми рекламна агенция за изработка на флаери.  Thinking
Виж целия пост
# 148
В двора на стария Хемус или това е където е детски магазин Вега. На края на сградата се качва по едни метални стълбички. И аз тези дни смятам да ги посещам да си правя калъфи за столовете.
До пощата ли? Там където е склада за памперси  newsm78
Виж целия пост
# 149
В двора на стария Хемус или това е където е детски магазин Вега. На края на сградата се качва по едни метални стълбички. И аз тези дни смятам да ги посещам да си правя калъфи за столовете.
До пощата ли? Там където е склада за памперси  newsm78

да, точно там  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия